Łódź Mewa opinie

/ 8 odpowiedzi
Witajcie, mam pytanie, co sądzicie o tej łodzi?

http://otomoto.pl/lodka-mewa-lodz-wioslowa-lodka-3-8-m-dl-B214349.html

Szukam łódki na jezioro gdzie jest fala, więc wydaje mi się, że taka jest ok: dno w kształcie litery "V", wysoka burta, zadarty ostry dziób.
Jestem z Torunia, może doradzicie mi coś innego?
Pozdrawiam
holub


Szukam łódki na 3-osoby. A ta ma kil, który powinien ja stabilizować. Wiesz gdzie dostać dobrą łódkę na falę, o długości 3,6 - 4 m w okolicach Torunia w porównywalnej cenie? (2013/04/23 19:56)

Banita


Szukam łódki na 3-osoby. A ta ma kil, który powinien ja stabilizować. Wiesz gdzie dostać dobrą łódkę na falę, o długości 3,6 - 4 m w okolicach Torunia w porównywalnej cenie?


Bzdury, kto Ci to wmówił, kil jest po to żeby trzymała kurs a, żeby „stabilizować’ tą łódkę musiałby mieć 0,5 m wysokości i ważyć 50 kg.

Łódka Ci się podoba i tylko na taką Cie stać, to kupuj i nie pytaj się o zdanie jak i tak nie możesz kupić nic lepszego, Ty będziesz na tym G. pływał.

(2013/04/23 20:51)

holub


Pierwsza część Twojej odpowiedzi jest merytoryczna i za nią dziękuję. Gdybym nie miał wątpliwości, nie pytałbym, także o inne łodzie (2013/04/23 21:34)

Banita


W tej cenie i tej wielkości niema dobrych łódek.

 Może byłem zbyt ostry, ale ja nie kupiłbym tej łódki,

owszem ma też jakieś zalety, że dobrze się nią pływa

na wiosłach i że lepie jest mieć łódkę jak jej niemieć.

(2013/04/23 21:45)

ypman666


poszukaj na tablicy pl. można trafić coś fajnego w dobrej cenie (2013/04/24 08:46)

wojtek75


na bank jest lepsza od tej malej wanny hehe .I ze zdjęć jakoś nie wynika pólokrągle dno.Przez samą długość jest stabilniejsza zdecydowanie od łupinki z linka Banity. (2013/04/24 11:21)

holub


Dzięki za rady. Szukam dalej. Podobno ta "Mewa" ma dość miękki kadłub, więc moje wątpliwości wzrosły (2013/04/26 21:56)