Łódka zanętowa Red Boat

/ 7 odpowiedzi
Witam, potrzebuje opinii na temat łódek zanętowych Red Boat, jak działa serwis i czy są z nimi jakieś problemy....Pozdrawiam
michal-klimas


Witam.Chciałbym poinformować wszystkich wedkazy ze firma wymieniona w tytule to naciagacze!Zamowilem sobie Red Boat Compakt 3 w marcu lecz dogadalem sie ze podzespoly mam i na nich mial sie opierac producent i tak bylo ugadane.Budowa miala zajac 6-7 dni roboczych.Podzespoly dotarły 23.marzec.2017.I do dzis dnia nie mam łodzi.Najpierw producent tlumaczyl ze ma problem z Kadlubem bo to nowosc,po 6 miesiacach nadal tlumaczenia ze okresy urlopowe itd.Puzniej juz dostalem info o ogolnej wycenie za robocizne dodatkowe elementy typu pokrowiec.No ale do dzis dnia nic i sprawa trafila na Policje.Wiec Uwaga na takich kretaczy!Podzielcie sie swoimi opiniami.Pozdrawiam (2017/11/04 09:47)

kedzio


Wiesz kto dwa razy traci?
  (2017/11/05 12:11)

czarny6


Witam Dołączam się do postu .Zamówiłem łódkę z Kalisza Red Boad Profesional ,przed zamówieniem wszystko było słodko własciciel był bardzo uprzejmy . Pojechałem po odbiór ,na pierwszy rzut oka wszystko okej ,zapłaciłem i pojechałem do domu .Na drugi dzień próba ,jak sie okazało łódeczka skreca cały czas w prawo tłumaczenia ze trzeba wyregulowac obroty w aparatuże ,nic to nie dało wiec wysyłka do kalisza na mój koszt .W poniedziałek wysłałem ,po dwóch dniach paczka powinna dojsć ,dzwonię do gośćia czy paczka dotarła on mówi ze żadnej paczki nie ma a po wglądzie do rej nr przewozowego piszę że wszystko dotarło .Po mojej interwencji do firmy przewozowej okazało się że własćiciela nie było w firmie ,a zna się z kurierem i kazał kurierowi wziązść ją do domu i że odbierze ją sam .Zebym nie interweniował to bóg wie gdzie łódka by była i jeczsze nie miał ją zamiaru odebrac bo twierdził ze go nie bylo .Łódka zrobiona czas na wysyłkę ,prosi o adres do wysyłki od momentu wysłania adresu trwało to 10 sek. . Na dostarczenie łódki czekałem jaszcze 7 tygodni nie wliczając w to moich tel. nie wiem nawet ile razy dzwoniłem W koncu tel że łudka wysłana ,czekam 2,3 dni przesyłki nie ma dzwonię mówi że to niemożliwe bo wysłał, proszę o nr listu przewozowego ,dostałem okazało się że przesyłka nadana ale nie odebrana przez kuriera i co masło maślane jak to się mówi . W końcu po nie zliczonych tel.i czekaniu znowu na przesyłke zdecydowałem pojechać po odbiór .Na miejscu gość zaczął się tłumaczyć przepraszać  że dużo pracy itd.Trochę żeśmy porozmawiali ale cieszyłem się że łódka jest w końcu naprawiona .Na drugi dzień próba okazało się że nadal skręca w prawo i co wróciliśmy do punktu wyjscia .Na dzien dzisiejszy nie zaryzykuje wysłania ponownie łódki nawet jesli jest na gwarancji, wolę mieć towar zepsuty niż nie mieć go wcale bo trwało to przeszło 3 mies. Spróbuję naprawić ją sam Więc przyszli własciciele łódek z Kalisza jak nie chcecie mieć problemów to najlepiej wcale nie dzwonic bo na początku jest słodka rozmowa a potem jedne oszustwo  i najlepiej  poszukac sprawdzonych producentów .Ja na początku też chciałem kupić z Prolamu ale trochę mnie cena przestraszyła i co mam zepsutą łódkę Jak ktoś  chciał by więcej coś wiedzieć to proszę pisać na forum.  Może wiecie koledzy o jakieś  sprawdzonej firmie która naprawia takie łódki to proszę pisać Pozdrawiam. (2018/01/07 15:06)

mycha2289


4.04.2018
Ludzie dajcie sobie spokój z Red Boat .Popełniłem błąd i chciałem kupić u niego łódkę m2 ,transakcja miała odbyć się w ciągu 10 dni , teraz mija piąty tydzień .po kilkunastu telefonach facet cały czas podaje nowe terminy i wymyśla bzdurne tłumaczenia,cyniczny cwaniaczek i jeszcze mnie skrzyczał że jak chcę to odda mi pieniądze ,oczywiście zażądałem zwrotu i znów czekam.
Zszarpane nery i poczucie że robi zemnie idiotę nie jest warte łódki ,tym bardziej że z serwisem u niego jest tak samo jak z zakupem ,na początku fajnie ładnie a potem zaczynają się schodki.i nie dajcie się wciągnąć w jakieś pieniężne zaliczki bo kłopot urośnie do kwadratu .OMIJAJCIE Red Boat szerokim łukiem a unikniecie kłopotów z tym gościem,przykry typ,jest na rynku wiele ofert i solidnych firm ale Red boat sobie odpuśćcie . (2018/05/07 19:19)