Łódka zanętowa - naprawa

/ 4 odpowiedzi
Witam,
Jakiś czas temu dzięki uprzejmości jednego z kolegów z zaprzyjaźnionego forum trafiła do mnie uszkodzona łódka zanętowa.[img]http://i00.i.aliimg.com/wsphoto/v0/657403248/Intelligent-Remote-Control-Bait-Boat-WITH-ELECTRONIC-COMPASS-GPS-SYSTEM-SONAR-TYPE-FISH-FINDER-optinal.jpg[/img]Jako że nie ma na niej żadnych oznaczeń zacząłem szukać w sieci informacji o niej.po zdjęciach samej łódki i aparatury namierzyłem że jest to coś takiego http://www.buychina.com/items/catamaran-fish-finder-remote-play-nest-boat-ship-sent-two-hooks-feeding-gps-positioning-visualization-ryxunqsjnin tylko z innymi akumulatorami (zapewne jakiś starszy model).
Wstępnie myślałem że "bebechy" będą do wyrzucenia co mnie straszeni bolało ponieważ jest ona wyposażona w echosondę i gps. Po dogłębnej analizie i sprawdzeniu podzespołów oraz konfiguracji łódka zaczęła działać.  :hip: 
Jednakże aby nie było tak super okazało się że nie działa jedna z zapadek do zrzutu zanęty oraz przynęty a także brakuje rączki, pokryw do zabezpieczenia zasilania, korków zabezpieczających bliżej niezidentyfikowane gniazdo oraz wszelkich uszczelek oraz śrubek.
Zacząłem dorabiać rączkę do przenoszenia (na zielono), która będzie ze sklejki + później zalaminowana i na stałe przykręcona do łódki. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MMhJD8eS204/U-jMzgNWXrI/AAAAAAAAKY4/BdWOv1VWrZk/w926-h652-no/3636.jpg[/img]Jednakże pozostało jeszcze trochę do zrobienia przy niej zanim ją zwoduję w związku z czym mam do Was kilka pytań:1. Czy znacie kogoś (najlepiej z warszawy lub okolic) kto może podjąć się naprawy elektroniki, czyli niedziałającej burty do zrzutu zanęty oraz przynęty?2. Czy macie jakiś pomysł na wykonanie pokryw zabezpieczających zasilanie? Zastanawiałem się nad wykonaniem ich z laminatu tylko nie do końca wiem jak wykonać formę pod to :/3. Czy zrobienie uszczelek kadłuba z silikonu będzie dobrym pomysłem?
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik158065


naprawa łódek zdalnie sterowanych, modeli itp. Warszawa tel. 228370016 (2014/08/12 13:42)

zwirek71


wpisz w google łódka zanętowa MIVARDI
parę sklepów internetowych prowadzi serwis po gwarancyjny (2014/08/12 17:26)

zwirek71


wpisz w google łódka zanętowa MIVARDI
parę sklepów internetowych prowadzi serwis po gwarancyjny

carpshop.pl
zoomixmarket.pl (2014/08/12 17:30)

XeoProject


Dzięki wielkie za kontakt.Już do nich napisałem w tej sprawie.
pozdrSebastian (2014/08/13 14:26)