Łódka wędkarska motorowo wiosłowa do rekreacji

/ 12 odpowiedzi / 3 zdjęć
Witam czy ktoś mi poleci jaką łódkę wędkarską kupić , ktos poleci producenta ? chodzi mi o łódź wiosłowo motorową która można też rekraacyjnie popływać :)serdecznie pozdrawiam 
endzi63


Rok czasu szukałem łódki. Przewertowałem setki artykułów. Wybór padł na solar fish 360.  Osobiście skontaktowałem się z Waldkiem, byłem w stoczni, Łódeczka zrobiona na moje potrzeby. Koszt z pełnym wyposażeniem po upustach 4000zł. Do łódki kupiłem przyczepę solar 500 która w tym przedziale cenowym nie ma sobie równych.Jeśli ten przedział cenowy Cię interesuje, to zachęcam do kupna. Łódka na wodzie bardzo stabilna. Pływam na elektryku osapian 55/60. (2015/04/14 15:57)

Walenty G


Znowu to badziewie, ciekawe ile Ci płacą za reklamowanie tego gówna.

No i oczywiście ten sam duet, to śmierdzi reklamą na odległość. 

(2015/04/14 20:17)

tomek771203


kolego lodka murena polecam kolega ma i plywa sie na niej super (2015/04/15 17:57)

kusicielka


Nie wiem gdzie będziesz pływał i łowił ale ja miałem kilka już łódek i zdecydowanie polecam Romanę nie trzeba myśleć o nowej, bo te starsze są naprawdę dobre.Są to łódki przystosowane do pływania na wiosłach(oczywiście nie wyczynowo) na małych silnikach spalinowych jak i na większych (od 15kM wchodzi w ślizg) ja polecał bym 20kM bo 30 jest już trochę za ciężka i trzeba odpowiednio dociążać.łowię na Niegocinie ,Śniardwach tak że na dużych jeziorach (2015/04/15 18:37)

mollto


Aktualnie użytkuję Romanę 430/180, tu wrzucam film jak to płynie na YAMAHA 9.9 2 suw 

https://www.youtube.com/watch?v=D7FoPszyZjM


Niestety ta łódka na wiosła się nie nadaje, a to dla tego że jest to konstrukcja ślizgowa z dnem w kształcie rozwartej litery V i duża jego część podczas powolnego pływania jest pod wodą i stawia straszny opór, oczywiście da się tym pływać na wiosłach, ale na duże jeziora nie polecam  się zbytnio oddalać od portu.

Jeżeli łódka pod wiosła i małe silniki  to Pychówka lub łódka o kształcie dna litery U.
Takie łodzie to np, Mewa 380/165  lub starsza siostra WANDA 430/175.

Osobiście pod wiosła i mały silniki do 5 km  polecam wandę, jest to świetna łódka, bardzo wygodna i stabilna.
 Naturalnie nie do kupienia jako nowa, ale można trafić używkę za 2000 zł.
Producenci łodzi produkują podobne łodki w dwóch płaszczach, np ANTILA Kętrzyn, czy MARIO.

Powodzenia!!! (2015/06/23 22:19)

lipsada


Producent bubli.W kupionej łódce "Czapla" zarówno przednia bakista jak i tzw.drugie dno jest wykonane z płyty pilsniowej zalaminowanej dla niepoznaki cieniutką warstwą laminatu.Trzeba było kłaśćtkaninę rowingową , a by dno usztywnic i zabezpieczyć przed wilgocią.Kupując łódkęu tego producenta trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami doprowadzenia tego "wyrobu" do stanu uzywalności. (2018/09/07 07:50)