Łódka wędkarska Meduza 430 opinie

/ 10 odpowiedzi
Witam serdecznie,

Szukam łodzi do połowu ryb na raczej spokojnych jeziorach w okolicach Olsztyna.

Chciałbym się zapytać czy ktoś miał do czynienia z łodziami sprzedawanymi (bądź produkowanymi) w Kętrzynie u niejakiego ANTILA na Kościuszki.
Może ktoś ma możliwość przelotem wstąpić i obejrzeć łódki...

Konkretnie interesuję mnie ta łódka:

http://allegro.pl/lodka-wedkarska-meduza-430-transport-antila-i3478977558.html

Ktoś widział, słyszał ? Pływałem ze znajomym na bardziej płaskodennych  i krótszych łodziach i ze stabilnością nie było problemów a ta ewidentnie się różni dnem.
Czy faktycznie jest ceniona przez wędkarzy za stabilność jak zapewnia sprzedawca ?

Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew. Pozdrawiam.

lukasz2223

Sam byłem zainteresowany jedną z łódek tego producenta jednak jej (ich) waga przy takich rozmiarach jest troche za niska co może świadczyć o oszczędności materiałów przy produkcji. 

Dałem sobie spokój,dołoże dosłownie pare złotych więcej i kupie coś co waży 110-115 kg i ma jakieś certyfikaty i atesty i będe wiedział jaki silnik moge z tyłu powiesić.

(2013/08/25 17:44)

MateuszOlsztyn

Byłem, oglądałem całkiem solidne łodzie, ma też kilka używanych myślę że każdy by coś dla siebie znalazł.

To że lekka to i trochę lepiej. Silnik dłużej pochodzi :)

Po rozmowie z zaprzyjaźnionymi wędkarzami wybór padł na typową mewe 390, mogę polecić ten sklep, sympatyczni ludzie. i ceny nie z kosmosu.
W okolicach Olsztyna zdzierstwo i komuna.

Pozdrawiam (2013/08/28 10:20)

Banita

Masz rację Mateusz, że silnik dłużej wytrzyma, bo łódka już po jednym sezonie

będzie się nadawała do kapitalnego remontu, lub tylko do wyrzucenia.

(2013/09/01 11:35)

MateuszOlsztyn

No jakby podczepić tam 10 konny silnik spalinowy i 2 razy w tygodniu wyciągać prędkości przy których wywiewa nam wszystko z łodzi to na pewno :)

Mały silnik elektryczny aby tylko dopłynąć na swoją miejscówkę na pewo nie zakatuje nam łódki w 2 sezony.
I to że łódka warta mniej niż 5 tyś (bo tylko takie poglądy w sieci można spotkać) do niczego się nie nadaje to nie uwierzę.

2 osoby, 2 tys i niech to będą nawet 3 sezony.

Pozdrawiam. (2013/09/02 11:41)

Walenty G

Sam byłem zainteresowany jedną z łódek tego producenta jednak jej (ich) waga przy takich rozmiarach jest troche za niska co może świadczyć o oszczędności materiałów przy produkcji. 

Dałem sobie spokój,dołoże dosłownie pare złotych więcej i kupie coś co waży 110-115 kg i ma jakieś certyfikaty i atesty i będe wiedział jaki silnik moge z tyłu powiesić.

żadnej innej łódki w życiu niemiałeś a udajesz znawcę.

(2013/10/16 20:27)

lukasz2223

0