Łódka w cenie 2000-2500

/ 63 odpowiedzi / 2 zdjęć
notaki


Nie przejmuj się .
Na kazdym takim forum znajdzie się ktoś, dla kogo ( wirtualne zazwyczaj ) tysice to żadna sprawa.
Jesli można coś zasugerować.... porozgladaj się  może za czymś uzywanym .. naprawde można trafić fajny sprzęt w swietnym stanie za rozsądne pieniądze.

A przed zakupem przemysl także takie rzeczy jak transport lodzi na akwen, przechhowywanie w zimie etc. (2015/02/25 20:49)

orlik323


Przejmować się nie przejmuje tylko wkurza mnie coś takiego.Transport posiadam tak jak pisałem wcześniej a na zimę znajdzie się wolne miejsce w garażu bez problemu. Cały czas przeglądam oferty ale proszę również o pomoc w znalezieniu czegoś odpowiedniego.Mieszkam w okolicach Kutna i jestem w stanie dojechać po łódkę we własnym zakresie jednak pasowało by gdyby było jak najbliżej mnie gdyż ostatnimi czasy straszne mam mało wolnego czasu. (2015/02/25 21:45)

HornBoats


Kolego

płaczesz, że nikt nie chce ci nic poradzić i jak dostajesz najcenniejsza radę to spinasz się jak plandeka na żuku.

ja bym żałował tych 2 tys. na takie coś. Bo wolał bym tę kasę na coś innego przeznaczyć a jak by mi się chciało połowić z wody to wypożyczyć łódź i przynajmniej bym spał spokojnie.

tu masz przykład

http://forum-motorowodne.pl/remont-przebudowa-modernizacja-lodzi/osmoza-po-7-miesiacach-na-wodzie/


Więc jak ktoś daje Tobie w dobrej wierze dobra rade uszanuj to bo mi to wiesz koło czego lata czy coś kupisz czy nie


(2015/02/25 22:12)

HornBoats


PS. podpytaj człowieka, może sprzeda tobie w super cenie super łódkę no używana jak wyżej ktoś radzi :-))))))))

(2015/02/25 22:20)

notaki


A przede wszystkim sprecyzuj sam , czemu owa łódź ma  słuzyc.
Jeli do wywozu zestawów, czy przewozu ludzi z p. A do p. B  to nie potrzebna Ci jest  jednostka wyjątkowo bezpieczna  czy stabilna.  Zwyczajnie - warunki sa złe - szukam innej opcji lowienia.

Jeśli zas warunki łowiska powodują i chcesz wedkować z łodzi i innej opcji nie ma - naprawdę wartomznaleźć jednostke stabilna i duża.

Tu o bezpieczeństwo, a byc może i zycie chodzi.
Wiec warto sto razy coś ;przemysleć i sie nie napalac . (2015/02/25 22:49)

orlik323


HornBoatsTemat dotyczy łodzi jaka można kupić za 2000-2500 tys. żeby powędkować na mały zbiorniku tak jak mówiłem a nie Ty wyjeżdżasz z jakimiś swoimi mądrościami. Chcesz sie wypowiedzieć czego są warte takie łodzie to załóż temat i tam sobie pisz może ktoś Cię wysłucha...;]Z resztą nie mam zamiaru z Tobą bez sensu dyskutować. (2015/02/26 16:58)

HornBoats


Masz jakieś schizy czy co? Napisałeś wcześniej:

"....nie chciałbym kupić jakiegoś bubla na którym się nie da wędkować przyjemnie i przede wszystkim bezpiecznie."


No to ci opowiedziałem, więc chłopie ogranij się i posłuchaj ludzi co mają pojęcie w tej branży.



PS. 2000 zł to kosztuje plandeka portowa do łodzi 4,4 z sumbrelli


W tej cenie ze sprzętu pływającego to tylko gumiaka

(2015/02/26 18:04)

HornBoats


A ten wyżej ponownie wciska swoje wanny lepione z odpadów i to tylko poklejone płyty i pomalowane... bez certyfikatu, bez żadnych zasad w budowę łodzi... utopić w końcu kogoś chce

Człowiek o wielu twarzach ( nickach) .... banita, walentg, waho, Waldemar jakiś itd.... ręce opadają. Mówiłem Tobie abyś zajął się fotografowaniem niż produkcją łodzio kształtnych elementów, bo komuś stanie się krzywda...


nie zdziwię się jak kolega orlik to też kolejna twarz banity...

(2015/02/26 18:10)

orlik323


Dla mnie Ty jesteś jedna wielką schizą.Co do reszty to bez komentarza bo szkoda czasu i tyle. (2015/02/26 19:28)

orlik323


Walenty G.
Nawet ciekawie wygląda tylko czy nie jest trochę za wąska (2015/02/26 19:31)

HornBoats


Dla mnie Ty jesteś jedna wielką schizą.Co do reszty to bez komentarza bo szkoda czasu i tyle.


Może rozwiniesz złote myśli?

Bo na razie po za brakiem kultury z twojej strony to nic więcej od ciebie się nie "usłyszałem"

(2015/02/26 20:58)

notaki


Z propos kultury...
Z całym szacunkiem kolego ale w necie Ty piszemy z dużej litery.
Pozd. (2015/02/26 21:26)

HornBoats


ze smartfona bez polskiego słownika jest to trudne do opanowania bo sam zmienia


wracając do łodek w tej cenie  to mowie poważnie, nie warto... nawet dobry chiński gumiak jest o niebo lepszym rozwiazaniem

(2015/02/26 21:37)

orlik323


HornBoatsJeśli masz chodź trochę kultury to skończ tą bezsensowną dyskusje bo nie masz mi nic pomocnego do zaoferowania.  (2015/02/26 21:51)

lasvegas


Cześć. Cztery lata temu też szukałem łodzi do 2000 zł. Ponieważ dużo podróżowałem i nadal podróżuję służbowo głównie po warm-maz. (choć z Inowrocławia jestem), to miałem sposobność wpaść do niejednego sprzedawcy łodzi nowych czy też używanych. Szukaliśmy dłuuugo (kumpel jeździł na mazowszu). Kupiliśmy w końcu niedrogi, solidny i prosty w konstrukcji sprzęt w Iławie. Kolega Haryyy5 wrzucił link na allegro (choć inną krypę). My mamy coś takiego http://allegro.pl/nowa-lodz-lodka-wedkarska-dwuskorupowa-4m-145-4os-i5107096436.html ,choć bez relingów i materacy po dupsko (te akurat podjadę i kupię, ma do wszystkich łodzi które sprzedaje, koszt ok. 200 zł). Po tych czterech latach intensywnej i czasem brutalnej eksploatacji nie mógłbym powiedzieć jednego złego słowa o tej krypie! Sprzedawca (Mariusz jak dobrze pamiętam) nie wciska na siłę wyposażenia, dowiózł nam łódź do Ina za dodatkowe 100 zł. Kumpel z Gdańska jesienią ub. roku też szukał łodzi do czasu kiedy służbowo obaj byliśmy w Iławie- klamka zapadła natychmiast. Naprawdę wszystkim polecam, można mieć fajną łódź za niewielkie pieniądze.Pozdrawiam (2015/02/26 22:25)

Walenty G


A ten wyżej ponownie wciska swoje wanny lepione z odpadów i to tylko poklejone płyty i pomalowane... bez certyfikatu, bez żadnych zasad w budowę łodzi... utopić w końcu kogoś chce

Człowiek o wielu twarzach ( nickach) .... banita, walentg, waho, Waldemar jakiś itd.... ręce opadają. Mówiłem Tobie abyś zajął się fotografowaniem niż produkcją łodzio kształtnych elementów, bo komuś stanie się krzywda...


nie zdziwię się jak kolega orlik to też kolejna twarz banity...


Coś mi się wydaje kolego Horn, że wszyscy twoje gówniane Horny mają głęboko w D, że biznes plajtuje, bo nikt twojego Gówna nie chce kupować, to szalejesz jak głupi po internecie i wciskasz ludziom głupoty, że tylko twoje drogie i gówniane łódki nadają się do pływania.

Skończ z ta maniakalną obsesją, przestań chlać do monitora, bo masz już przewidzenia i delirkę.

Czy nie widzisz, że wszyscy się z Ciebie śmieją (fachowcu z bożej łaski).

(2015/02/27 21:27)

paweldd


za 2000 to dobrej łódki nie znajdziesz ale jakąś średnio to już prędzej. Nie napal się na jakieś tanie gówno co fajnie wygląda zewnątrz ponieważ takiego badziewia na allegro jest od pyty. Lepiej kupić dobry ponton niż badziewną łajbę (2015/02/28 15:25)

orlik323


A coś więcej o tej łódce? Wymiary no i przede wszystkim gdzie można kupić? (2015/03/01 11:11)

orlik323


Chyba nie prawidłowy link... (2015/03/03 16:44)

Walenty G


Było tak.

Łódka, kajak, łódki, łodzie, rowery wodne, po remoncie i do remontu.

Sprzedam, łódki, kajaki, rowery wodne i inny sprzęt pływający.

Ceny sprzęty do remontu, już od 300 zł w zależności od stanu technicznego.

Po wstępnym remoncie do dalszej samodzielnej naprawy, już od 600 zł.

Po remoncie, ale bez wioseł, dulek i knag, już od 900 zł.

Całkowicie wyremontowane i wyposażone, już od 1200 zł.

Ceny zależą od wielkości łódki i stanu technicznego.

Jeśli zdasz starą łódkę otrzymasz rabat.

 Podane ceny są cenami minimalnymi.

Zdjęcia przedstawiają przykładowe łódki.

Było tak i się OLX nie spodobało,

To jest tak.

http://olx.pl/oferta/remonty-naprawy-przebudowy-motorowki-jachty-lodki-rowery-wodne-CID619-ID9bvWz.html#d0b4aa57cb (2015/03/03 17:17)