Łódka Silver 435 - SilverYacht Chojnice

/ 7 odpowiedzi
Dzień dobry,
jestem zainteresowany kupnem ww łódki. Łajba miałaby służyć do weekendowych wypadów z rodziną. Czy ktoś z forumowiczów użytkują tą krypę?

HornBoats

Planujesz spacerowe pływanie?
Pod jaki silnik chcesz? (2014/06/16 08:50)

Artur Mazury

Tylko i wyłącznie plywanie rekreacyjne. Z racji stref ciszy będę pływał zazwyczaj na silniku elektrycznym, jednak w przyszłości nie wykluczam spalinowego. (2014/06/16 21:47)

Artur z Ketrzyna

Dzień dobry,
jestem zainteresowany kupnem ww łódki. Łajba miałaby służyć do weekendowych wypadów z rodziną. Czy ktoś z forumowiczów użytkują tą krypę?

Jak do wędkowania to odradzam. Mimo że pokład fajnie zrobiony, to kadłub raczej do pływania a nie do stabilnego wędkowania... bo to kadłub zwykłej szalupy...
Najlepsze są płaskodenki i fałki (romana) (2014/06/17 13:21)

Draq

Na Twoim miejscu wolałbym wziąć Semper 440 (2014/06/17 15:26)

HornBoats

....albo

http://www.youtube.com/watch?v=hCoznYAXb4g
:-)
(2014/06/17 16:40)

Banita

Horn to walka z wiatrakami, żebyś nie wiem ile tłumaczył i przekonywał zawsze wybiorą gówno.

http://www.youtube.com/watch?v=hCoznYAXb4g

Ta jest fajna ale na byle jakim elektryku sobie nie popływa, no chyba że kupi najnowszy sprzęt za kilkadziesiąt tysięcy zł.

(2014/06/17 16:51)

Artur Mazury

Horn to walka z wiatrakami, żebyś nie wiem ile tłumaczył i przekonywał zawsze wybiorą gówno.

Nie mam zielonego pojęcia na temat łódek, a Silver 435 przykuł moją uwagę pokładowym luksusem, nic poza tym. Takiej właśnie łajby potrzebuję - używana tylko i wyłącznie do weekendowych przejażdżek.W pełni bezpieczna i komfortowa dla 4 osób, więc nie krótsza niż 4.30. Nie chcę kupować silnika elektrycznego z kategorii "najnowszego sprzętu za kilkadziesiąt tys zł", ani samej łódki też. Na łódź mogę przeznaczyć max 8tys PLN, silnik wraz z akumulatorem ok 3,5 tys. Jeśli więc nie Silver to cóż innego w tym przedziale cenowym?

Pozdrawiam
(2014/06/21 07:22)