Lód już puścił na rzece - można już nęcić

/ 13 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam
Dzisiaj w nocy na Martwej Wiśle puścił lód, no i mi nie za bardzo doświadczonemu wędkarzowi pojawia się ciężkie pytanie Gnać czy nie gnać nad wodę ? :) Sytuacja wygląda nie za ciekawie, lód jednak puścił ale pojawił się bardzo niski poziom wody, wieje wiatr wschodni, trochę chłodno. Zapał aby pójść jest ogromny zanęta kupiona, ale pojawia się drugie pytanie czy ryba będzie brała? Na moim łowisku łowie na grunt z koszyczkiem, głównie leszcze, lubię wyczekiwać na rybę ale czekam już na nią od początku grudnia. Jak myślicie co robić nowy sprzęt leży w szafie marnuje się bo w końcu nie służy do leżenia w szafie, ale czy to się opłaca. Liczę na wasze opinie i chodź mały kawałek waszego doświadczenia :)
Pozdrawiam, życzę miłych, spokojnych i zdrowych świąt, a wędkarzom, którzy mogą już łowić, życzę połamania kija.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

alejki


Pogoda pogodą, moje łowisko na Warcie całkowicie zalane, brak jakiegokolwiek dostępu... (2013/03/29 11:22)

Boolek


u mnie właśnie straszy trochę niski poziom. (2013/03/29 11:38)

kuba7128


Nie spróbujesz to sie nie przekonasz ja na twoim mniejscu jak bym miał czas i dostęp do odmarźniętego zbiornika odrazu bym walił. (2013/03/29 13:43)

Boolek


Jutro uderzam :D (2013/03/29 15:09)

halski021


Powodzenia! - u nas jeziora jeszcze zamarznięte i koledzy wędkują z lodu - ubierz się solidnie,bo pogoda zapowiadana,niezbyt przyjemna. (2013/03/29 16:54)

kuba7128


No to powodzenia. (2013/03/29 16:57)

Boolek


Tak wygląda moje stanowisko do łowienia, śniegu z minuty na minute co raz więcej, ale już kulki z zanętą wpadły i postanowione zatrzyma mnie tylko silny wiatr i burza :P czego na jutro nie przewidują. Robaki kupione wszystko gotowe.
Pozdrawiam, połamania kija.  (2013/03/29 18:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Boolek


Witam
Jak pomyślałem tak zrobiłem, poszedłem na ryby. Zanęciłem i siedzę dwie godziny nic po prostu MARTWICA a jednak woda się uspokoiła i coś zaczęło się dziać brania na początku małe Leszczyki, brało trochę ale wciąż mało zanęta zaczęła się kończyć i mówię zwijam się, jedna wędka to torby a na drugiej branie, Leszczyk 42cm, nie zważyłem.
Pozdrawiam Adam Małysz :D (2013/03/30 10:36)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Boolek


Mimo, że wiosna powinna nas już dawno zaatakować ranek na rybach był na prawdę dobry pogoda dopisała nie było specjalnie za gorąco ale jednak było w miarę możliwości ciepło wracam teraz do wieczora sobie połowie jak będzie coś grubego to dam wam znać :D (2013/03/30 16:00)