Zaloguj się do konta

Loch Ness-czy ktoś tam wędkował?

utworzono: 2011/04/18 09:58
alejki

witam szanownych...
Wedkowal ktos na loch ness???
bo jeziorko troche glebokie i kamieniste, mieszkalem kolo niego przez jakies pol roku ale przyznaje sie nie wybralem ze wzgledu na brak sprzetu.
Ma ktos jakies doswiadczenia?
[2011-04-18 09:58]

JaroDaw

Uważaj na potwora ;) [2011-04-18 10:06]

alejki

wlasnie dlatego nie poszedlem, obawialem sie ze mnie zje :P
[2011-04-18 10:37]

goryl25

Ten "potwór" to ponoć jest nie groźny :P ale 100% pewności niemam :P [2011-04-21 15:40]

klensnik

Witam. Byłem nad tyn jeziorem. Pogoda była "normalna", czyli padało. Miałem spining ale nic nie powiesiło się. Widziałem jednego wędkarza na łodzi ale jakie miał okazy nie pytałem. [2011-05-07 20:50]

camelot

Witam ! Byłem tam jakieś 8 lat temu. Faktycznie głębokie i długie. Myślę , że jeśli naprawdę chcesz tam wędkować , - to może dobrze było by pomyśleć o jakiejś łódce. Objechałem Loch Ness 4 x dookoła. Brzegi całymi kilometrami raczej niedostępne. Raptem znalazłem zaledwie kilka miejsc, gdzie można można było stanąć z kijem. Nie złowiłem tam absolutnie NIC ! Podobno jest tam tyle wody ile zawierają wszystkie wody pow. w Anglii. Ciekawe jak się ma ten stosunek ilości wody do ilości pływających tam ryb ? W sumie Loch Ness nie zrobiło na mnie wrażenia. Natomiast przyległe okolice są fantastyczne. Zdegustowany wędkarskim niepowodzeniem zjechałem z drogi na prywatne łowisko pstrągowe. No i tam dopiero trochę sobie połowiłem. Właściciel najpierw na mnie popatrzył, potem wybrał dla mnie jego zdaniem odpowiedni kij muchowy. Uwiązał muchę. Pokazał jak się tym macha. Przyjął kasę i poszedł sobie. Ale ryby przynajmniej były ! No i nie żałuję . Bo to było moje pierwsze spotkanie z wędką muchową.   To jest dopiero jazda ! Powiem krótko - Ten nie zna życia , kto nie łowił na Muchę !    Gdybyś chciał tam spróbować to , to łowisko jest jakieś 3 mile na północ od Fort William na A 82 .                                               Pozdrawiam serdecznie wszystkich muszkarzy ! [2011-08-16 01:18]