Loch Ness-czy ktoś tam wędkował?

/ 5 odpowiedzi / 2 zdjęć
witam szanownych...
Wedkowal ktos na loch ness???
bo jeziorko troche glebokie i kamieniste, mieszkalem kolo niego przez jakies pol roku ale przyznaje sie nie wybralem ze wzgledu na brak sprzetu.
Ma ktos jakies doswiadczenia?
JaroDaw


Uważaj na potwora ;) (2011/04/18 10:06)

alejki


wlasnie dlatego nie poszedlem, obawialem sie ze mnie zje :P (2011/04/18 10:37)

goryl25


Ten "potwór" to ponoć jest nie groźny :P ale 100% pewności niemam :P (2011/04/21 15:40)

klensnik


Witam. Byłem nad tyn jeziorem. Pogoda była "normalna", czyli padało. Miałem spining ale nic nie powiesiło się. Widziałem jednego wędkarza na łodzi ale jakie miał okazy nie pytałem. (2011/05/07 20:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

camelot


Witam ! Byłem tam jakieś 8 lat temu. Faktycznie głębokie i długie. Myślę , że jeśli naprawdę chcesz tam wędkować , - to może dobrze było by pomyśleć o jakiejś łódce. Objechałem Loch Ness 4 x dookoła. Brzegi całymi kilometrami raczej niedostępne. Raptem znalazłem zaledwie kilka miejsc, gdzie można można było stanąć z kijem. Nie złowiłem tam absolutnie NIC ! Podobno jest tam tyle wody ile zawierają wszystkie wody pow. w Anglii. Ciekawe jak się ma ten stosunek ilości wody do ilości pływających tam ryb ? W sumie Loch Ness nie zrobiło na mnie wrażenia. Natomiast przyległe okolice są fantastyczne. Zdegustowany wędkarskim niepowodzeniem zjechałem z drogi na prywatne łowisko pstrągowe. No i tam dopiero trochę sobie połowiłem. Właściciel najpierw na mnie popatrzył, potem wybrał dla mnie jego zdaniem odpowiedni kij muchowy. Uwiązał muchę. Pokazał jak się tym macha. Przyjął kasę i poszedł sobie. Ale ryby przynajmniej były ! No i nie żałuję . Bo to było moje pierwsze spotkanie z wędką muchową.   To jest dopiero jazda ! Powiem krótko - Ten nie zna życia , kto nie łowił na Muchę !    Gdybyś chciał tam spróbować to , to łowisko jest jakieś 3 mile na północ od Fort William na A 82 .                                               Pozdrawiam serdecznie wszystkich muszkarzy ! (2011/08/16 01:18)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.