LIVE z Edmundem Gutkiewiczem

/ 51 odpowiedzi

  • konto usunięte

W tą sobotę 21.12.2013 w godzinach 19:00-20:00 będę na żywo rozmawiał z ikoną Polskiego wędkarstwa Edmundem Gutkiewiczem. Pomyślałem też o Was, użytkownikach wedkuje.pl dlatego Live będzie transmitowany również na wedkuje.pl i będziecie mogli pod wpisem z filmem zadawać pytania.

W pierwszej kolejności zapraszam do dołączenia do grupy "Wędkarstwo Lucio"

Tutaj zapowiedź filmowa wydarzenia:

grisza-78


Lucio przed chwilą łowiłeś okonie na troka, pochłonięty spinningiem, a teraz film z mistrzem spławika robisz? Czyli jak widzę, z ciebie wędkarz uniwersalny jest, taki od wszystkiego. Pamiętaj tylko, że niektórzy mówią, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. (2013/12/19 07:46)

pdusza


czyli wedkuje.pl tez jest do niczego po skupia sie na wszystkich metodach a nie tylko na spiningu albo splawiku, gratuluje przemyslen :)

(2013/12/19 09:28)

JKarp


czyli wedkuje.pl tez jest do niczego po skupia sie na wszystkich metodach a nie tylko na spiningu albo splawiku, gratuluje przemyslen :)
Napisałeś he he ;-)Wedkuje.pl to portal skupiający Userów preferujących różne metody wędkowania a sam portal na niczym się nie skupia ( no ... na reklamach he he ).
Są portale bardzo tematyczne skupiające np karpiarzy i tam należy szukać konkretnych rozwiązań. Owszem tu też są wyśmienici karpiarze ale tu zawsze znajdzie się " mądry inaczej ", najczęściej bez doświadczenia, który w temacie np. żyłkach napisze, że żyłka 0,24 mm wystarczy na okazałe karpie. Nie chcę tu nawiązywać do tematu kulek, zanęt czy łowienia w grudniu na kukurydzę ;-)
JK (2013/12/19 09:55)

ayem


Ja także wędkuję na spławik , grunt i spinning więc mogę powiedzieć , że jestem wędkarzem do d..y . Wędkuję metodami na jakie mam ochotę lub pozwalają warunki łowiska , jak większość wędkarzy . (2013/12/19 11:48)

u?ytkownik146431


Co nie którzy to naprawdę mają jakieś dziwne przemyślenia.
Wiadomo fajnie jest się skupić na jednej metodzie,ba nawet jednej rybie,ale trzeba pamiętać,że nie którzy nie muszą leczyć kompleksów na wielkości ryby.Wędkarstwo to jedynie odpoczynek.Trochę luzu. (2013/12/19 13:10)

zbynio5o


W takim razie życze abyście Panowie mądrze pytali, nie zróbcie siary przed Mistrzem :)) (2013/12/19 15:29)

u?ytkownik102257


Nie dam rady moderować komentarzy więc usunąłem jeden osoby nie należącej do grupy "Wędkarstwo Lucio" wyrażający negatywną opinię o Edmundzie. O mnie możecie sobie pisać co chcecie, ale na Edmunda nie dam ręki podnieść.  (2013/12/19 17:18)

u?ytkownik145328


I kim kol. niby jest dla Pana Edmunda , że stara się manipulować tą dyskusją ? (2013/12/19 18:34)

u?ytkownik145328


A kto o koledze ma tu zamiar coś pisać - przecież już od dawna wszyscy wiedzą co kol. reprezentuje (2013/12/19 18:37)

u?ytkownik145328


A gdzie w tym usuniętym przez kol. wcześniejszym poście był choć minimalny negatywny akcent ustosunkowany w kierunku Pana Gutkiewicza ? (2013/12/19 18:40)

Iras1975


Ernest, zachowujesz się naprawdę niepoważnie. Po kiego grzyba zniżasz się do jego poziomu i próbujesz wdawać się z nim w dyskusję?

Odpuść człowieku..szkoda czasu na takich jak on.

(2013/12/19 18:49)

irek23


Teraz Lucio masz gotową odpowiedz dlaczego jesteś atakowany w każdym poście. Tutaj po prostu nikt nie kupuje twojej bajki odnośnie tego że nie zarabiasz, promując się przez media wędkarskie. Mi to nie przeszkadza że zarabiasz, tylko powiedz to jawnie że takie masz cele. Obecność Pana Edmunda w twoich filmikach to najlepszy dowód że marketing rządzi. Co do Pana Gutkiewicza to chętnie obejrzę transmisję na żywo. (2013/12/19 19:06)

misiu86


Tu nie chodzi o zarabianie!  (2013/12/19 20:15)

perwer


Osobiście bardzo lubię pana Edmunda .To chodząca wiedza i  fajny charakter .
Wszystko co mógł pan Edmunt powiedzieć ,to już powiedział i powielał swoje odpowiedzi i ja dzisiaj już tu moge wypisać jakie będą pytania.
 
 Ja wiem że to wszystko to biznes ,wiem że tam Lucio  dobrze sie poznał na tych zawodach z panem Edmundem itd..nie ważne w sumie to jest..
 Jednak z całym szacunkiem do Łukasza ,jaki ma sens zadawanie pytać ,nad którym wisi cenzor?

 To ja zadam pytanie -a za jakiego wędkarza uważa pan Łukasza -itd..pisze przykładowo i co?...i Łukasz mruknie pod nosem -wal sie gościu ...akurat pisze domyślnie,nie twierdze że tak musi być....ale przykładowo ...i jaki ma sens zadawanie pytan,gdzie przez cenzure ,zostaną wytypowane te najbardziej odpowiadające cenzorowi ....Bez sensu,jak za komuny...

Łukasz nie obraź sie ,bo ja tam nic do Ciebie nie mam ,a pana Edmunda bardzo szanuje,ale troche kaszana to jest...POzdrawiam. (2013/12/19 20:59)

u?ytkownik102257


Perwer - jest to konieczne ze względu na olbrzymi szacunek jakim darze Edmunda i nie chcę dopuścić do sytuacji kiedy ktoś zadzwoni na skypa i zapyta "czy może się wysikać". Oglądnij chociażby przedostatni mój live to zrozumiesz o czym mówię. Kiedy siedzę przed kamerą sam to nawet mnie to bawi, ale korzystając z okazji, że mogę porozmawiać z Edmundem chcę żeby rozmowa była jak najbardziej merytoryczna. Dodatkowo - na moich livach jest średnio 100 osób i sam nie daje rady odpowiedzieć na wszystkie pytania. Podejrzewam, że wiele osób chciało by zadać pytanie ale żeby ogarnąć je wszystkie rozmowa musiała by trwać kilka godzin. Dlatego będę wybierał konkretne pytania. (2013/12/19 21:27)

u?ytkownik16322


Ponieważ dosyć często oglądam zagraniczne programy wędkarskie pozwolę sobie na jedną dygresję w stosunku do naszych krajowych. Czy widzieliście w którymś z nich tak ordynarną i nachalną reklamę jaka ma miejsce w naszych. Wyprawy naszych mistrzów charakteryzują się tonami wszelkiej maści zanęt,ulepszaczy,atraktorów, klei ,miseczek ,wiaderek etc. Toż to do tego trzeba wziąć ciężarówkę, paru tragarzy i oczywiście kartę bankową z porządnym kontem.
Rex Hunt , Robi Wilson jakoś nie targają ze sobą takiego badziewia. Oni przecież też żyją z reklamy tylko że robią to w bardziej wysublimowanej formie.Dobrze że pan Rajmund rozstał się z niekoronowanym mistrzem wszelkiej komercji , chałtury i wędkarskiego badziewia programem Taaka Ryba. Gdzie autor ( podejrzewam że nie umie nawet porządnie zawiązać haczyka )  godziny programu spędza na jałowych gatkach w sklepach wędkarskich ,wszelakich łowiskach komercyjnych o egzotycznych krajach nie wspomnę. A samo łowienie to tylko kwiatek do kożucha. Pamiętam minę gościa na kutrze gdzieś we fiordach Norwegii jak po zapłaceniu niebagatelnej sumy za przyjazd złowił rybę życia po czym usłyszał sakramentalne zdanie ( teraz już karykaturę No kil )  Puśćmy rybkę. Życzę panu Rajmundowi dużo zdrowia i mniej zanęty i różności nad wodą ( bo od dżwigania ryptury można dostać) a więcej fachowych porad. Mimo mojego 40 letniego stażu chętnie skorzystam bo człowiek uczy się całe życie ( a i tak głupi umiera)
Wesołych Świąt
Julian (2013/12/19 22:34)

u?ytkownik16322


Sprostowanie! Tyle tego oglądam że Johnego angola z brodą ( rubaszny śmiech ) z Robiim małpującego przed kamerą pomyliłem. Przepraszam Was i oczywiście obydwu za interesownych- hłe,hłe,hłe.
Julian (2013/12/19 22:58)

u?ytkownik16322


Musicie wybaczyć kochani bo wszelkie posty piszę też na live,a  za że notorycznie mylę imiona to już druga sprawa. Znowu z Edmunda Rajmunda zrobiłem. Kiedyś na imieninach Lucjana  składałem życzenia Wszystkiego najlepszego Leon. Trudno taki już jestem kto mnie zna przyzwyczaił się i kwituje Ten typ tak już ma.
Jeszcze raz przepraszam.
Julian ( nie Leon, Rajmund , Willi .) (2013/12/19 23:22)

Sebastian Kowalczyk


Julianie programy zagraniczne mają duży budżet i ogromną oglądalność. Kasę na taki program wykłada stacja telewizyjna która emituje program, lub prywatny producent bo mu się to opłaca. W Polsce najwyraźniej filmy wędkarskie robi się za pieniądze sponsorów bo kto niby miałby za to zapłacić? Polskiej stacji też się bardziej kalkuluje kupić zagranicznego gotowca tanio, niż produkować coś od zera. Stąd tyle reklam w rodzimych produkcjach.  (2013/12/20 05:00)

u?ytkownik16322


Nie było moim celem wdawanie się w polemikę na temat sytuacji finansowej ,,rodzimej twórczości
Ale jeżeli 90 %  filmu ( nie spodu  reklamowego) zajmuje nachalna reklama to trudno tu mówić o np. propagowaniu nowych metod lub roli szkoleniowo - oświatowej. Nie wierzę by autor wspomnianego prze ze mnie ,,słynnego " programu robił sobie te wojaże za własne pieniądze. Taki film można obejrzeć raz ale kolejne wizyty na karaibach, fiordach Norwegii czy jeziorach Finlandii robią się nudne.A przy tym sposób pokazywania samego łowienia i holu ryby ma wiele do życzenia. Po prostu poziom tej ,,twórczości " jest żenująco niski. Można nakręcić całkiem przyzwoity film i u nas w kraju czego przykładem są koledzy z Wrocławia albo wizyta z Gutkiewiczem nad Wisłą w okolicach Krakowa.
Ps. Po prostu nie interesują mnie prywatne wojaże ,,wędkarskie " pewnych panów a i przyszedł czas kiedy rzygałem już sumami z nad Ebro. Więcej konwersacji nie podejmuję i uważam za temat zakończony.
Z poważaniem
Julian (2013/12/20 17:17)

u?ytkownik145328


Nie było moim celem wdawanie się w polemikę na temat sytuacji finansowej ,,rodzimej twórczości
Ale jeżeli 90 %  filmu ( nie spodu  reklamowego) zajmuje nachalna reklama to trudno tu mówić o np. propagowaniu nowych metod lub roli szkoleniowo - oświatowej. Nie wierzę by autor wspomnianego prze ze mnie ,,słynnego " programu robił sobie te wojaże za własne pieniądze. Taki film można obejrzeć raz ale kolejne wizyty na karaibach, fiordach Norwegii czy jeziorach Finlandii robią się nudne.A przy tym sposób pokazywania samego łowienia i holu ryby ma wiele do życzenia. Po prostu poziom tej ,,twórczości " jest żenująco niski. Można nakręcić całkiem przyzwoity film i u nas w kraju czego przykładem są koledzy z Wrocławia albo wizyta z Gutkiewiczem nad Wisłą w okolicach Krakowa.
Ps. Po prostu nie interesują mnie prywatne wojaże ,,wędkarskie " pewnych panów a i przyszedł czas kiedy rzygałem już sumami z nad Ebro. Więcej konwersacji nie podejmuję i uważam za temat zakończony.
Z poważaniem
Julian


Panie Julianie / mam nadzieję , ze nie przekręciłem imienia :) / zgadzam się w 100 % w tym co Pan napisał .
Tylko mnie dręczy jeden dylemat - jak ktoś taki jak były Mistrz Świata Pan Edmund zniża się do poziomu pana biedrzyckiego , nie wspominając już o autorze tematu ?

P>S> Napisałem już o tym wcześniej , lecz mój post został momentalnie wykasowany przez założyciela-filmowca !

Serdecznia pozdrawiam

P>S> 2 - Iras - wybacz ! (2013/12/20 17:37)

u?ytkownik16322


Cóż kolego tym razem odpowiem. Pieniądz nie śmierdzi powiedział cesarz Wespazjan opodatkowując szalety w Rzymie.
Julian (2013/12/20 17:50)