Zaloguj się do konta

Liny i leszcze Mrągowo

utworzono: 2013/04/18 15:17
piotrek1518

Witam wszystkich. Na majówkę mam zamiar się wybrać na połów metodą Drgającej Szczytówki, czy też na odległościówkę. Proszę o propozycję jezior- powiat mrągowski :) Jeśli chodzi o rodzaj rybki to tak jak w tytule- lin, leszcze, płoć
[2013-04-18 15:17]

piotrek1518

Chciałbym dodać, że mam na oku 3 jeziora: Mokre, Nawiady, Świętajno. Co sądzicie o tych jeziorach, proszę o opinie.
[2013-04-18 15:16]

yba

ja na twoim miejscu zrobił  bym  sobie wyliczankę i pojechał na te jezioro na które wypadło.

[2013-04-18 17:53]

adrianek19921

witam,jestem z mrągowa:)z jezior leszczowych mogę polecić jezioro czos,juno,czarne w czosie są pięknę łopaty tylko trzeba znać miejsca i zanęcać kilka dni,bez zanęcania na tych łowiskach ciężko(duża presja ze strony rybaków:(płoć jezioro czos-głębokie a lina trzeba szukać:) [2013-04-18 19:24]

adrianek19921

Nawiady też dobre jeziorko na leszcza:) [2013-04-18 19:26]

adrianek19921

i na świętajnie jest ładna i spora ilość płoci [2013-04-18 19:28]

zirbis

Kolego, Mazury pod względem wędkarstwa to wielka lipa!! Jedż sobie połazić bo z rybami to bryndza. Ogromne kłusownictwo i rzeż ze strony gospodarstw rybackich - szkoda czasu!!!!!!
[2013-04-19 10:19]

abra1990

Kolego @zirbis, jak się szuka to się znajdzie nie jest tak źle, na mazowszu to możemy ponarzekać ale jak się ma swoją miejscówkę na mazurach to rybka zawsze jest, wszystkich nigdy nie wyłapią . Trochę optymizmu :)

pozdrawiam :)

[2013-04-19 16:09]

piotrek1518

Kolego Adrianie, a Czos to w którym miejscu lepiej? Od strony miasta na Promenadzie czy lepiej z drugiej strony? Jeszcze na nim nie byłem więc się nie orientuje w miejscówkach :P a w tamtym roku głównie chodziłem na j. Czarne i powiem, że można było połapać ładnych płoci i leszczy natomiast Juno to mam złe wspomnienia gdyż znikome brania a jak już były to sztuki płoci mniejsze niż dłoń.
PS. też jestem z Mrągowa.
[2013-04-19 16:19]

adamo0

Takie pytanko do kolegów z okolic Mrągowa.Czy w jeziorze Wierzbowskim coś jeszcze pływa?    [2013-04-19 18:05]

peterak

Witam wszystkich. Na majówkę mam zamiar się wybrać na połów metodą Drgającej Szczytówki, czy też na odległościówkę. Proszę o propozycję jezior- powiat mrągowski :) Jeśli chodzi o rodzaj rybki to tak jak w tytule- lin, leszcze, płoć

Jednnakowoż, jako pochodzę z mrągowa, to poleciłbym jezioro czarne, na plaży łiowiąc na ok 9 metrach z pomostu przy ośrodku na czerwone i białe powodzenia :D ;)

[2013-04-20 17:07]

peterak

Kolego Adrianie, a Czos to w którym miejscu lepiej? Od strony miasta na Promenadzie czy lepiej z drugiej strony? Jeszcze na nim nie byłem więc się nie orientuje w miejscówkach :P a w tamtym roku głównie chodziłem na j. Czarne i powiem, że można było połapać ładnych płoci i leszczy natomiast Juno to mam złe wspomnienia gdyż znikome brania a jak już były to sztuki płoci mniejsze niż dłoń.
PS. też jestem z Mrągowa.

i tu poecam zanęcić na leszcza 4 dzni rano zanętą i w piąty przy pomoście na plaży przy trzcinie
[2013-04-20 17:08]

piotrek1518

Do peterak. Z tego co pamiętam z tamtego roku molo na czarnym było w nie najlepszym stanie i nie wiem jak w tym roku.
[2013-04-20 17:54]

peterak

z wujkiem neciliśmy wlasnymi kulkami na czarnym i byly dwa karpie, 3 liny i jeden 3-jkilowy leszcz

[2013-04-20 22:01]

peterak

w zeszlym roku z wujkiem naszymi kulkami neciliśmy i byly dwa karpie po 1,5-2 kilo, 3 liny i leszcz 3 kilo
[2013-04-20 22:03]

piotrek1518

Jutro rano jadę rozpocząć sezon nad Czos. Nastawiam się głównie na leszcza więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak wrócę to zdam relację z połowu :)
[2013-04-23 20:07]

piotrek1518

Niestety. Rozpoczęcie sezonu zakończyło się totalną porażką ;] 5h i ani jednego brania :( no cóż następnym razem będzie lepiej :)
[2013-04-24 10:26]

kuba2996

też jestem z Mrągowa i mam przykra wiadomość ,na j.czarnym nie ma już pomostu ;c pozostały same belki
Poleci mi ktoś jakieś miejsce na szczupaka na żywca ?

[2013-04-27 13:46]

piotrek1518

Jutro z rana po raz drugi w tym sezonie wybieram się na Czos. Ostatni pobyt zakończył się klęską, ale mam nadzieję, że jeśli tylko pogoda dopisze to jutro coś "wyciągnę". 1kg zanęty firmy AROMA (sprawdzimy czy się nada, po raz pierwszy jej użyję), białe robaczki, kukurydza i pęczak. Jak wrócę zdam relację.
[2013-04-28 19:24]

piotrek1518

Eh... nie najlepiej. 1 płoć, 4 krasnopiórki i 2 ukleje ;] Wszystko to drobnica.
[2013-04-29 18:43]

piotrek1518

Cześć. Po niedzieli mam zamiar wybrać się na LINA, problem w tym, że nie bardzo wiem gdzie najlepiej. Jeśli ktoś ma sprawdzone jeziora typowo linowe byłbym wdzięczny za podzielenie się :) Z góry dzięki.
[2013-05-11 17:27]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia