Zaloguj się do konta

Lin złapany ręką...?!

utworzono: 2012/04/10 17:24

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

xmark

Oj przydałby sie moderator do tych wszystkich wyjątków ortograficznych typu uwież, wzrószyć, żeka itp :PP a lina zostawcie w spokoju niech pływa ile się da. [2012-04-12 09:12]

Elgygytgyn Odpi..rz sie od slaska prosty chamie.

Moderator powinien wziąć  pod uwagę - to naruszenie regulaminu.

Nie dziw sie ze tak zareagowali na twoja wczesniejsza prowokacje, jezeli to byl zart to niesmaczny?
Natomiast na post" perwer"-a o szczupaku wiem pora nie jest odpowiednia ale napisal ze wybrali sie na koncert do Mrągowa to wybacz ale polowe postu Twojego o tarle szczupaka nie ma sensu,
bo Mrągowo nie odbywa sie w okresie tarla szczupaka to poczatkujacy wedkarz powinien wiedziec, czyli kula w plot!

O jakiej prowokacji , ty piszesz ! Po za tym w ogóle nie przeczytałeś mojej wypowiedzi , gdzie wyraźnie zaznaczam ,że w czasie wakacji tarło szczupaka się nie odbywa . Czytasz wypowiedzi pobieżnie i bez zrozumienia a następnie węszysz prowokację , tam gdzie jej nie ma. Sam też prowokujesz , nazywając mnie , całkowicie nieznajomą tobie osobę (! ) mianem "początkującego wędkarza . Znasz mnie , wiesz jakimi metodami łowię i jakie mam sukcesy ? Znasz długość mojego stażu wędkarskiego ? Jeśli nie , to racz zachować owo określenie ( "początkujący wędkarz ) , dla siebie .  Do twojej wiadomości : nie jestem początkujący a po drugie zaś , początkujący wędkarz - mógłby łowić znacznie sprawniej niż  jakiś rutyniarz , który tylko marudzi ,że ryb nie ma , że drogo ,ale żeby popracować nad umiejętnościami i sprzętem to ani myśli.
[2012-04-12 09:26]

zbynio5o

Oj przydałby sie moderator do tych wszystkich wyjątków ortograficznych typu uwież, wzrószyć, żeka itp :PP a lina zostawcie w spokoju niech pływa ile się da.

Słuszna uwaga @xmark. Dobrze że tego pilnujesz, porządek musi być :) Wybacz mi profesorze.

[2012-04-12 12:30]

Elgygytgyn Odpi..rz sie od slaska prosty chamie.

Moderator powinien wziąć  pod uwagę - to naruszenie regulaminu.

Nie dziw sie ze tak zareagowali na twoja wczesniejsza prowokacje, jezeli to byl zart to niesmaczny?
Natomiast na post" perwer"-a o szczupaku wiem pora nie jest odpowiednia ale napisal ze wybrali sie na koncert do Mrągowa to wybacz ale polowe postu Twojego o tarle szczupaka nie ma sensu,
bo Mrągowo nie odbywa sie w okresie tarla szczupaka to poczatkujacy wedkarz powinien wiedziec, czyli kula w plot!
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
O jakiej prowokacji , ty piszesz ! Poza tym w ogóle nie przeczytałeś mojej wypowiedzi , gdzie wyraźnie zaznaczam ,że w czasie wakacji tarło szczupaka się nie odbywa . Czytasz wypowiedzi pobieżnie i bez zrozumienia a następnie węszysz prowokację , tam gdzie jej nie ma. Sam też prowokujesz , nazywając mnie , całkowicie nieznajomą tobie osobę (! ) mianem "początkującego wędkarza . Znasz mnie , wiesz jakimi metodami łowię i jakie mam sukcesy ? Znasz długość mojego stażu wędkarskiego ? Jeśli nie , to racz zachować owo określenie ( "początkujący wędkarz ) , dla siebie .  Do twojej wiadomości : nie jestem początkujący a po drugie zaś , początkujący wędkarz - mógłby łowić znacznie sprawniej niż  jakiś rutyniarz , który tylko marudzi ,że ryb nie ma , że drogo ,ale żeby popracować nad umiejętnościami i sprzętem to ani myśli.
[2012-04-12 12:54]

Przemek080287

TO NATURALNE PO ZIMIE. LIN WYPŁYWA Z GŁĘBIN NA PŁYTKĄ WODĘ ABY ZŁAPAĆ TROCHĘ CIEPLEJSZEJ WODY TUŻ PRZY POWIERZCHNI. JA TRAFIŁEM NA 2 LINY WŁAŚNIE PRZY SAMEJ POWIERZCHNI NA SAMEJ PLAŻY. LIN PODCZAS ZIMY ZANURZA SIĘ W MULE I CZEKA NA WIOSNĘ. GDY NADCHODZĄ CIEPLEJSZE DNI WYPŁYWA BY ZŁAPAĆ TROCHĘ CIEPŁA. JEST TROCHĘ OGŁUPIAŁY BO SIĘ DOPIERO WYBUDZA...
[2012-04-13 18:33]

Pitbul

LIN PODCZAS ZIMY  ZANURZA SIĘ W MULE I CZEKA NA WIOSNĘ.
A to ciekawostka ! ;) T. [2012-04-21 23:24]

kuba2510

LIN PODCZAS ZIMY  ZANURZA SIĘ W MULE I CZEKA NA WIOSNĘ.
A to ciekawostka ! ;) T.

A jednak.
[2012-04-23 15:49]

kogutw68

To wszystko nie prawda LINY na jesieni wychodzą na brzeg i zakopują się w ziemi głęboko dopiero na wiosnę właśnie jak mają stromy brzeg i spadną z niego do wody to kręci im się w głowie i czekają przy brzegu na płyciźnie aż dojdą do siebie. Z tąd właśnie te liny na płyciznach. Był jeszcze w tym wszystkim mikołaj i krasnoludki ale wszyscy już sobie poszli. [2012-04-23 17:43]

bodekk66

To wszystko nie prawda LINY na jesieni wychodzą na brzeg i zakopują się w ziemi głęboko dopiero na wiosnę właśnie jak mają stromy brzeg i spadną z niego do wody to kręci im się w głowie i czekają przy brzegu na płyciźnie aż dojdą do siebie. Z tąd właśnie te liny na płyciznach. Był jeszcze w tym wszystkim mikołaj i krasnoludki ale wszyscy już sobie poszli.           NIE   wiem czy się śmiać czy płakać,poczytaj sobie kolego jeden z drugim trochę a potem pisz FAKTY,a jak nie wiesz to nie warto błyszczeć głupotą,może pora zamknąć ten post moderatorze

[2012-04-23 18:06]

BRZANA1971

Lin. Org nazwa:  Tinca tinca

Inne nazwy: pszenicznik, oczeretniak oraz kaliniak.
Rodzina: karpiowate
Występowanie: Muliste, porośnięte wody Europy, poza Islandią, pólnocną Szkocją, Skandynawią, Grecją i Krymem. Spotykany również na Syberii.
Ciało: Pokryte drobnymi łuskami o zielonkawo-złotym kolorze. Poziomy twór gębowy z małymi wąsikami po bokach.
Długość ciała: 70 cm
Ciężar: 6 kg
Odżywianie: Drobne zwierzęta żyjące na dnie
Rozmnażanie: Tarło od połowy czerwca. Na 0,5 kg masy samicy przypada 300 tys. jaj, które są przylepiane do roślin. Wylęg następuje po 3 dniach.
Tryb życia: Aktywne nocą. Zimuje w mule.
Dojrzewanie: Po 3 – 4 latach
Znaczenie gospodarcze: Ryba hodowlana, ozdobna
Ochrona:
Wymiar ochronny dla lina wynosi 25 cm. [2012-04-23 18:09]

BRZANA1971

warto wiedzieć jakie ryby łowi, i trochę danych typu: adres zimowiska, ulubione danie, itd.:)
[2012-04-23 18:13]

bodekk66

w czasopismach kiedyś używano jeszcze okreslenia lina jako Loluś

BRZANA1971

warto wiedzieć jakie ryby się łowi, i trochę danych typu: adres zimowiska, ulubione danie, itd.:)

BRZANA1971

nie słyszałem tej nazwy ale też ładnie, ale lina z saperką okopującego się na zimę nie spotkałem:) 
[2012-04-23 18:16]

kogutw68

NIE   wiem czy się śmiać czy płakać,poczytaj sobie kolego jeden z drugim trochę a potem pisz FAKTY,a jak nie wiesz to nie warto błyszczeć głupotą,może pora zamknąć ten post moderatorze

Sory ale głupi to ty jesteś jak się na żartach nie znasz, we wszystkim jesteś taki konkretny???
[2012-04-23 18:29]

bodekk66

tak kolego jestem konkretny we wszystkim,i chyba mam więcej kultury niż możesz sobie wyobrazić,jak chcesz sobie robić jaja to załuż  sobie cyrk,i nie nazywaj kogoś głupim bo chyba też nie wiesz co to słowo oznacza i nikt tu ci nie dał wyłączności  do praw jakie sobie rościśz,pozdr [2012-04-23 18:34]

kogutw68

tak kolego jestem konkretny we wszystkim,i chyba mam więcej kultury niż możesz sobie wyobrazić,jak chcesz sobie robić jaja to załuż  sobie cyrk,i nie nazywaj kogoś głupim bo chyba też nie wiesz co to słowo oznacza i nikt tu ci nie dał wyłączności  do praw jakie sobie rościśz,pozdr

O ile dobrze cytowałem to właśnie Ty masz monopol na wyzywanie ludzi których nie znasz, "oko za oko'' boli co nie?????

[2012-04-23 18:36]

kogutw68

O ile wiem to publiczne dyskusje nikt nie musi komentując na swój sposób zaraz wyzywac ludzi bo jak rozumiem Tobie wolno a mi nie. [2012-04-23 18:39]

bodekk66

ok ale ja też tu czytam i można robic sobie żarty ze wszystkich postów ,ale do tego jest chyba odpowiednia strona,i jeżeli bedę pisał od rzeczy masz prwawo mnie tak nazywć jak nazwałeś,a resztę możemy sobie wyjaśnić na prive bo tak mówi regulamin, [2012-04-23 18:45]

kogutw68

Tu się mylisz nigdy pierwszy nikogo tak nie nazwę jak wyżej napisałem oko za oko, nie znasz się na żartach i dlatego wprowadzasz takie słowa, trochę luzu lepiej chyba żartowac niż wyzywac, tym bardziej że napisałeś to w liczbie mnogiej domyślam się że tyczyło się to też do innych [2012-04-23 18:53]

kogutw68

ok ale ja też tu czytam i można robic sobie żarty ze wszystkich postów ,ale do tego jest chyba odpowiednia strona,i jeżeli bedę pisał od rzeczy masz prwawo mnie tak nazywć jak nazwałeś,a resztę możemy sobie wyjaśnić na prive bo tak mówi regulamin,

Regulamin nie zabrania opowiadania bajek o linach z saperkami, ale zabrania wyzywania ludzi, więc kto był tym kto rzucił kamieniem ??????

[2012-04-23 18:57]

bodekk66

masz pełną rację,regulamin nie zabrania pisać bajek, ale spory są już regulowane przez regulamin,,,ale żeby było to załatwione to przepraszam,Bodgan [2012-04-23 19:04]

kogutw68

masz pełną rację,regulamin nie zabrania pisać bajek, ale spory są już regulowane przez regulamin,,,ale żeby było to załatwione to przepraszam,Bodgan

OK ja też przepraszam nie było sprawy Wojtek

[2012-04-23 19:06]

BRZANA1971

wszystkiego najlepszego w dniu imienin dla Wojtka przesyła Wojtek, fajnie, że się dogadaliście
[2012-04-23 19:24]

BRZANA1971

powinniście się umówić na zasadzkę na LINA :) pozdrawiam
[2012-04-23 19:27]