Lin-zanęta i przynęta

/ 9 odpowiedzi
potrzebuję  dobrej zanęty na lina na jezioro
zielo111

Polecam zanętę " Lin , karaś , karp " firmy Dragon dostaniesz ją w każdym sklepie wędkarskim. Do niej możesz sobie dosypać trochę robaków i kukurydzy. A jako przynętę o tej porze roku proponuję białe robaki , rosówkę oraz kukurydzę. Pamiętaj że lin żeruje przy dnie. Powodzenia ! (2011/05/12 18:41)

pstrag222

Polecam zanętę " Lin , karaś , karp " firmy Dragon dostaniesz ją w każdym sklepie wędkarskim. Do niej możesz sobie dosypać trochę robaków i kukurydzy. A jako przynętę o tej porze roku proponuję białe robaki , rosówkę oraz kukurydzę. Pamiętaj że lin żeruje przy dnie. Powodzenia !

kuku z puszki , pszenica, robale białe , czerwone lub rosówki. mieszam to z zaneta sypka trapera uniwersalna ale tylko przez pierwsze necenia dodatkowo stosuje podpatrzony u łowcow leszczy muł z łowiska dobra garsc wystarczy.
łowie na spławik a przynete wybieram z zanety. (2011/05/12 19:07)

bobus86

lin jest cwany i tak odrazu sie z nim nie da najlepiej jakbys necil jedno miejsce dluzszy czas np ziemniakami rasowami kuku itd.wtedy masz szanse nie tylko na lina bo i karp sie pojawi i gruby leszczu...i nie tylko probuj i dziel sie wynikami:)powodzenia (2011/05/12 19:10)

arturo093

Ja moge ci polecić zanęte Dragon z serii XXL ma bardzo duże frakcje dzięki czemu dobrze wabi.Możesz dosypać posiekaną rosówke i powinno zadziałać. (2011/05/12 19:17)

czarnypum

Tak jak już koledzy wspomnieli;
-kukurydza
-ziemniaki gotowane
-czerwone robaki, rosówka
-białe robaki
Nęć przez kilka, kilkanaście dni jedno miejsce i jeśli jest tam lin to pojawi się wraz z innymi większymi rybami... (2011/05/12 20:17)

arturius1

mi w tym roku biorą na grunt i do tego biały a zanete kup wedle uznania może być dragona ale kukurydze też weż bedzie na płoc lina karpika (2011/05/14 00:56)

CR7459

według mnie można zrobić ,,kaszkę kukurydzianą"z wędkarstwo moje hobby numer gazety to:4(103)2015r. jak ktośnie może znaleść to napiszę
ok? (2016/03/31 20:21)

Polawiacz99

Jak łowię z marszu to biorę często zanęty dragona lin karaś zielony do tego dożucam sporą część kukurydzy z puszki i siekanych rosówek bądz dendrobeny nęce i wyrzucam zestaw z koszyczkiem a na hak daję 2 ziarna kukurydzy lub rosówkę albo robię kanapkę (2016/06/09 23:29)