LIN-kiedy najlepiej bierze?

/ 14 odpowiedzi
W jakie miesiące LIN najlepiej bierze i o jakie porze.
u?ytkownik82016

najlepiej bierze o 4;32 lin potem juz lipa straszna i chyba najlepiej w grudniu jak sa duze lody (2011/06/22 15:26)

spokojny

Kolego @xwicux ! Nie rób wody sodowej z mózgu kolegi, jak nie chcesz pomóc to wstrzymaj się od komentarzy.
Lukasz 1210, podam Ci  link do mojego poradnika "linowego" , być może znajdziesz tam kilka odpowiedzi na Twoje pytanie, a jak nie, to warto zapoznać się jeszcze z pracami innych kolegów na blogach znajdziesz na pewno kilka wartościowych prac, bo sam jegomość Lin nie jest prostą rybą do połowu, warto więc spełnić choć podstawowe zasady połowów tej bardzo walecznej ryby.Pozdrawiam

LIN jak podejść płochliwego wąsacza

(2011/06/22 16:10)

manulx

U nas nad jeziorem brał najlepiej przed tarłem... (2011/06/22 16:16)

nowak11

witam zalezy od jeziora na jednym jeziorze biorą od 5,20 rano do 7 rano a  na innym od 16 do 19 30 (2011/06/22 18:05)

irex

Na płytkich zbiornikach liny bardzo dobrze biorą w pierwsze ciepłe dni zaraz po zejściu lodu.Na normalnych jeziorach najlepsze wyniki miałem w ciepłe dni (nie zawsze dni,czasem noce)  lipca i sierpnia. (2011/06/22 20:49)

piosik1223

ja lowie na stawach, ze tak powiem malo hodowlanych. :D lin praktycznie bieze tam 24/7 :D, no coz teraz lin ma tarło nie wiem jak na rzekach itp. ale raczej tak samo. U mnie na stawach biora liny, a wrecz linki biora co pare rzutow :D sa one max. 5 cm, no ale trafiaja sie tez takie 15-20 cm. W ta sobote ide na nocke i zobaczymy co czas pokaze, nastawiam sie wlasnie na lina takiego 1kg+ (2011/06/22 21:54)

piosik1223

ja lowie na stawach, ze tak powiem malo hodowlanych. :D lin praktycznie bieze tam 24/7 :D, no coz teraz lin ma tarło nie wiem jak na rzekach itp. ale raczej tak samo. U mnie na stawach biora liny, a wrecz linki biora co pare rzutow :D sa one max. 5 cm, no ale trafiaja sie tez takie 15-20 cm. W ta sobote ide na nocke i zobaczymy co czas pokaze, nastawiam sie wlasnie na lina takiego 1kg+

ps. zapomnialem dodac prosze zajzec do mojego bloga dodalem zdjecia tych linkow. :D pozdrawiam wszystkich wedkarzy :D

(2011/06/22 21:57)

Samotnik

Co sie dzieje na tym portalu !!!! .       Przepraszam  ale pytania są  coraz bardziej irytujące . Zawsze staram się pomagać  ale  jak długo mozna odpowiadać , pomagać podpowiadać  na pytania podstawowe .  Tyle pomocy  !!!!! czasopisma, poradniki , kalędarze, książki  koledzy z koła .  Wędkarstwo to wiedza wręcz tajemna , pasja, obserwacja  i do znudzenia to mówie  !!!!. Kupić kij , zapłacić składki , zdać egzamin  to początek drogi !!!!!  Początek drogi często przez mękę , ale tylko dla wytrwałych!! .  Starzy wyjadacze wiedzą o czym pisze . Pozdrawiam właśnie tych starych wyjadaczy. Z szacunkiem . Samotnik .  (2011/06/23 20:54)

dareq28

Taki z Ciebie specjalista od wszystkiego. Starasz sie nawet pisac uzywajac polskich znakow.

Szczegolnie ciekawie wyglada: kalędarze...

(2011/06/23 22:18)

artex499

lin najlepiej bierze jak słońce słabo grzeje lub jest za chmurami,jednym słowem lin nie lubi słońca,pozdrawiam. (2011/06/24 13:51)

Szczypek95

lin najlepiej bierze jak słońce słabo grzeje lub jest za chmurami,jednym słowem lin nie lubi słońca,pozdrawiam.

lin w pochmurne albo jak slonce wschodzi lub zachodzi  dni nie widzi Twojego zestawu, to moze dlatego twierdzisz ze lepiej bierze ;d ale ja  tez tak mowilem 3majCie sie :D  (2011/06/24 14:21)

Samotnik

Kol4ego  dereg 28  to coś w Twoim profilu to naprawdę coś !!!!   ????????? hehe  . Znamy  takie coś !!!!! ????????????????????????.  (2011/06/25 19:56)

Samotnik

Kolego dereg 28 a może chcesz być  szefem od ortografii !!!!!!! na portalu . Co !!!! .  hmmmmmmmmmmmm  . !!

(2011/06/25 20:50)