Zaloguj się do konta

Likwidacja Państwowej Straży Rybackiej.

utworzono: 2011/04/21 18:27
slawomir66

Przeglądając stronę naszego związku natknąłem się na informację o chęci zlikwidowania przez nasz rząd Państwowej Straży Rybackiej. O dziwo ZG PZW wystosował stosowny protest do Premiera RP Donalda Tuska.
W zamian ma powstać Straż Ochrony Środowiska. Po mojemu straż od wszystkiego i od niczego.
 Pod tym linkiem można przeczytać pismo protestacyjne ZG PZW :

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/44832/pliki/pismodopremierarp.pdf

Dla mnie to jest chore, że ja społecznie jako strażnik ganiam kłusoli, używam do tego swoje prywatne autko, poświęcam czas i zdrowie a tu panowie będący u władzy chcą zniszczyć to co dobrze prosperuje w walce z plagą kłusownictwa.
[2011-04-21 18:27]

Coraz qrwa lepiej........... Politycy ich maććććć............ Zlikwidują PSR i SL a zrobią SOŚ. I ci beda ganiać śmieciarzy po lasach i leśnych drogach, łapać złodziei drewna, a wody i kłusownicy zostaną dla gównomogących SSR-owców. Pięknie, coraz lepiej. [2011-04-21 18:34]

A gówno, doczytałem do końca i się okazuje, rzeczywiscie na logikę, że SSR tez pójdzie w trzy dupy. No to już nie mam pytań. Jak Tusk tego nie zatrzyma, to wiecie drodzy wędkarze, że leżymy do góry kołami wszyscy i kwiczymy? Kłusownicy górą, albo będą samosądy. [2011-04-21 18:44]

margor1976

może jeszcze pzw zlikwidują:)
[2011-04-21 18:45]

margor1976

mastiff, kolego, oddziały obywatelskie utworzymy i na gałęziach sku..... będziemy wieszać
[2011-04-21 18:46]

Jędrula

 

Niech zlikwidują jeszcze Policję , wiezienia , służbę zdrowia i wojsko .

Każdy kupi sobie giwerę , dużo drutu kolczastego i jak w filmie Mad Max będziemy walczyć o każdą kroplę wody , paliwa i gram pożywienia . Ludzie powiedzcie mi na kogo ja mam głosować w nadchodzących wyborach ????????

[2011-04-21 18:50]

 

Niech zlikwidują jeszcze Policję , wiezienia , służbę zdrowia i wojsko .

Każdy kupi sobie giwerę , dużo drutu kolczastego i jak w filmie Mad Max będziemy walczyć o każdą kroplę wody , paliwa i gram pożywienia . Ludzie powiedzcie mi na kogo ja mam głosować w nadchodzących wyborach ????????



Co robić??? Głosować??????? Moja noga na żadnym więcej głosowaniu w tym pieprzniętym kraju nigdy nie postanie! Chyba, że będzie głosowanie o to, kto ostatni gasi światło w Polsce. Niech to szlak trafi, że wygraliśmy wojnę z Niemcami. 



[2011-04-21 19:04]

Jack14

No może nie SOŚ tyko lepsza była by nazwa na COŚ.

ps

Tylko jak to dopasować do istniejącej i przyszłej władzy?

[2011-04-21 19:10]

tomekw11

[2011-04-21 19:32]

Samotnik

     Jedrula kolego  piątka  . Też tak myśle i  mnie coś trafia . Aleśmy doczekali!!!!!!!!!!!!!!! . ..............................................................................  i już !!!!   A co myśle  jeszcze to wy  , / my  / wędkarze wiemy  .           Pozdrawiam  . [2011-04-21 19:33]

wojtek1619

już im się w d...ch poprzewracało wszystko będą likwidować . jak cos zaczyna dobrze działać to zaraz trzeba to zniszczyć  [2011-04-21 20:42]

cierpliwy1

Koledzy moim zdaniem SSR może działać dalej ,przecież PSR powołuje
Wojewoda ,a SSR Starosta
[2011-04-21 20:45]

Koledzy moim zdaniem SSR może działać dalej ,przecież PSR powołuje

Wojewoda ,a SSR Starosta




Z tymi kompetencjami w asyście czyjej? SOŚ ? SOŚ w tym czasie będzie ganiać po lasach tych, co gruz i lodówki wyrzucili w młodnik miesiąc wcześniej. SSR mandaty wlepi albo zakuje kłusownika? Teraz PSR rady nie daje z samymi łowiskami, a co dopiero jak im dojdą parki, lasy, pola, łąki, i reszta ŚRODOWISKA. A Wojewodowie i Starostowie nawet nie wiedzą dokładnie jak rozszyfrować skrót "PSR" i "SSR" i co te twory robią i co mogą. 



[2011-04-21 20:58]

w piz du z taką polityką kaczorami donaldami i całą resztą ten kraj to już nie ta ojczyzna za którą dziadkowie krew przelewali i tylko ich poświęcenia szkoda. [2011-04-21 20:59]

Artur z Ketrzyna

Nie ku... nie ja pier... i takie tam nas na tym forum jest spora liczba. Petycje spożądzić podpisy zebrać i wysłać do Tuska i innych głów państwa.
Jeszcze inne fora wędkarskie powiadomić o tej akcji, niech dołączą i z pomysłu się wycofają.
[2011-04-21 21:10]

ola86

Wybory są parlamentarne 2011.
PO I PSL.   NIE
Na kogo głosować ???????
[2011-04-21 21:14]

krzychu64

A czy te qrwa GNOJE poza braniem diet poselskich coś dla innych prócz siebie robią.
Mastiff ma rację na wybory tylko wtedy gdy będzie trzeba zagłosować Kto gasi światło w tym burdelu.
A może sprywatyzują PSR i PSR będzie ganiać wspólnie z dzierżawcami ograbiającymi wody z ryb wędkarzy.

S.........stwo.
[2011-04-21 21:15]

bobus86

ja pierdole nie wytrzymie chyba pojebalo im sie w dupach calkowicie!!!!!!co za posrany kraj!!!!wiecie chyba czym to grozi?teraz gdy mamy straz nie mozna sobie zer wszystkimi klusolami poradzic a co bedzie po tym?moja noga juz nie stanie na zadnych wyborach!!!!w dupie mam!!!!!na co czy na kogo glosowac??jak pisze wyzej Artur z Kętrzyna,, Petycje spożądzić podpisy zebrać i wysłać do Tuska i innych głów państwa. Jeszcze inne fora wędkarskie powiadomić o tej akcji, niech dołączą i z pomysłu się wycofają.,,moze by to cos dalo

[2011-04-21 21:37]

A przepraszam, CZYICH PETYCJI I PRÓŚB TE świnie przy korycie niby słuchają? Obywateli? A kim są dla nich OBYWATELE? Czyje petycje oni czytają?  Krowa ma mało ryczeć i dużo mleka dawać, a czy ona stoi na łące, czy w gnoju po pachy, to mało ich interesi. Obywatele są tymi właśnie krowami. Gdzie Wy żyjecie? Nasze władze PZW wystosowały taką petycję w imieniu 600 tysięcy wędkarzy i zobaczymy. A jeśli tego nie pojmą, wtedy można autokarami wybrać się na herbatkę do Sejmowej. [2011-04-21 21:49]

bobus86

no tak oni ci beda sie martwic obywatelami zlodzieje knury jedne.przed wyborami sraja ci ladnie w tv obiecuja niewiadomo co  a pozniej masz....a tej sejmowej herbaty nie napil bym sie nawet za doplata z ich strony.ciekawi mnie to wszystko [2011-04-21 21:57]

wojtek1619

te gady maja nas gleboko w dupie martwią sie tylko o swoje koryto  [2011-04-21 21:57]

bobus86

tylko i wylacznie o swoje koryta!!!!!gdzie tu jest sprawiedliwosc???dlaczego te huje po tych co zgineli w tym samolocie dostali chyba po 200tys.zl odszkodowania a rodziny ofiar tych co zgineli w Katowicach po tym jak sie dach tej chali zawalil pare lat wstecz jakies marne grosze co ledwie na godny pogrzeb wystarczyly??gdzie tu jest sprawiedliwosc ???a my robimy na takie bydlo
[2011-04-21 22:02]

250 tys. NA GŁOWĘ w rodzinie, poza tym odszkodowania z ubezpieczeń, nawiązki i dla dzieci dożywotnie renty. To jest polska demokracja.......jego mać!  [2011-04-21 22:10]

bobus86

aha na glowe!!!no kur...nie wytrzymie....!!!!!a tobie jek by sie cos stalo to wielkiego hu...ci przyznaja!!!!za zlamanie reki niechca wyplacic kilku groszy a gdzie cos takiego i dlaczego dla rodzin tych poslow oslow maja pieniadze a na inne rzeczy nie?lepiej by niejeden dom dziecka wyremontowali a nie szlak normalnie
[2011-04-21 22:15]

No obywatele dzięki temu maja zmniejszony zasiłek pogrzebowy z 6.400,- do 4.000,-. 2.400,- poszło na pie....ony Smoleńsk i zwiekszono wszystkie składki ubezpieczeń za wszystko. [2011-04-21 22:20]

Manolo8

Przede wszystkim na mądrych Polaków. Nie głosować to najgorsza opcja z możliwych, to zgoda na to co obecnie mamy. Co do likwidacji PSR to słyszałem że część strażników SSR ( chętnych) również może być wcielona do SOŚ. To że jest nas ponad 600 tyś nie robi na tym rządzie żadnego wrażenia, a jedyny skutek to może być likwidacja PZW.






 

Wybory są parlamentarne 2011.
PO I PSL.   NIE
Na kogo głosować ???????


[2011-04-21 22:20]