Dzisiaj finał , kogo typujecie na klubowego mistrza europy? [2012-05-19 19:57]

Pięknie w doliczonym Ramos !
Teraz dopiero mecz si e zacznie :)
[2014-05-24 22:38]

Jakub Woś

A mogło być tak pięknie ale sędzia musiał 5 min doliczyć, gdzie mu się tyle uzbierało?
[2014-05-24 22:44]

Bernard51

A jednak Real zdobył puchar  z Atlethico jak by powietrze zeszło po utracie pierwszej bramki. A te 5 min to była przesada.
[2014-05-24 23:21]

unix

No i niestety do tego wszystkiego żelik jeszcze bramkę zanotował...
[2014-05-24 23:23]

przemo1980

Właśnie przegrałem 0,7 Ballantines i 2 wypady na rybki na mój koszt :-)
[2014-05-24 23:44]

teo

Nad tym samym się zastanawiałem skąd te 5 minut. Było parę przerw ,ale góra 3 min powinien doliczyć ,ale meczyk był fajny .Ci co nie dotrzymali do końca to dzisiaj czytając wynik pewnie zdziwo ich trochę łapnie. [2014-05-25 10:16]

Diablo

Atlethico postawiło wszsystko na jedną kartę. Chcieli wygrać w podstawowym czasie gry. Dwoili się i troili przez co na dogrywkę siły nie wystarczyło. Po pierwszej połowie dogrywki mieli na licznikach po 15 km. Dla porównania w meczu półfinałowym barca - atletico Messi przeczłapał 6 km.

Przy bramkach Marcelo i Bale'a widać jak obrona stoi. MArcelo i D. Maria w ogóle nie byli niepokojeni wchodząc w pole karne. Za Ronaldo też sie nikomu biec nie chciało to dostał kosę.
[2014-05-25 10:24]