Zaloguj się do konta

Liga Polonusów - wstyd

utworzono: 2015/03/16 11:57
silstar

Przeglądając angielskie strony o tematyce wędkarskiej wpadłem na artykuł:
http://www.anglinggazette.co.uk/facebook-page-names-shames-irish-poachers/

oraz
stronę na Facebooku z tym projektem powiązaną:
https://www.facebook.com/pages/Poaching-watch-community/675694792529696?sk=timeline&ref=page_internal

Niestety "Bohaterami" tej witryny są głównie Polacy i Litwini. Wstyd mi za nich.
Ciekawe czy zdają sobie sprawę, że stali się popularni.
Może znajdziecie tam swoich znajomych.

Pozd
[2015-03-16 11:57]

Jakub Woś

Pod tym linkiem facebookowym jakaś rzeź okropna. Ciarki mnie przeszły jak to zobaczyłem i szybko wyłączyłem
[2015-03-16 20:16]

cyprinus m

witam radzą sobie chłopcy na emigracji co nie?  he he  he heskoro zarząd główny PZW w Polsce odławia ryby: sieciami, prądem, na żaki i na sznury.(mazurskie jeziora )
To jakie wzorce zachowań zawieźli tam nasi rodacy?Proponował bym najpierw zrobić porządek u siebie a potem oburzać się na czarne owce naszego społeczeństwa.Od  siedmiu lat mój syn pracuje w Londynie i niestety wiele razy słyszałem jak mu było wstyd za polaków tam mieszkających.
[2015-03-16 21:02]

Sith

(...) Proponował bym najpierw zrobić porządek u siebie a potem oburzać się na czarne owce naszego społeczeństwa.(...)


"Porządek u siebie"... co to znaczy? Dopóki będzie istniało PZW, dopóki będą nim rządzili ludzie, którzy dbają tylko o własną kieszeń i własny interes, dopóki w Polsce będą Rządy jakie mamy od kilkunastu lat, nie widzę szansy na jakąkolwiek poprawę sytuacji jeszcze bardzo długo!!!
[2015-03-17 05:26]

pakul1206

Jak dla mnie to te linki bardziej pasują na jakieś forum dla rzezników, nie wędkarzy. [2015-03-17 08:32]

silstar

"Jak dla mnie to te linki bardziej pasują na jakieś forum dla rzezników, nie wędkarzy.
"


Świetne określenie.
Autorzy zapowiadają wytoczenie procesów cywilnych tym rzeźnikom. Bardzo jestem ciekaw jak to się zakończy
[2015-03-17 08:45]

Jędrula

No tak , wstyd ale wcale mnie to nie dziwi . Jak ktoś jeździ trochę po świecie to wie jak nasi rodacy się zachowują . Inne nacje też w wielu sprawach nie są lepsze ale polonusy to wyjątkowy naród . [2015-03-17 09:20]

Iras1975

"Jak dla mnie to te linki bardziej pasują na jakieś forum dla rzezników, nie wędkarzy.
"


Świetne określenie.
Autorzy zapowiadają wytoczenie procesów cywilnych tym rzeźnikom. Bardzo jestem ciekaw jak to się zakończy

Gdyby nie rzeźnicy, to wcinałbyś trawę jak baran..:) Zachowujecie się dziwnie, zazdrościcie innym sukcesów czy co, bo nie rozumiem? Widziałem stronkę i nie ruszyło mnie ani trochę. [2015-03-17 09:28]

pakul1206

"Jak dla mnie to te linki bardziej pasują na jakieś forum dla rzezników, nie wędkarzy.
"


Świetne określenie.
Autorzy zapowiadają wytoczenie procesów cywilnych tym rzeźnikom. Bardzo jestem ciekaw jak to się zakończy

Gdyby nie rzeźnicy, to wcinałbyś trawę jak baran..:) Zachowujecie się dziwnie, zazdrościcie innym sukcesów czy co, bo nie rozumiem? Widziałem stronkę i nie ruszyło mnie ani trochę.

Pewnie że jakieś 85% z nas zazdrości bo takich szczupaków jak są na tych zdjęciach większość z nas nigdy nie złowi, okazy naprawdę piękne, pogratulować ale czy wszystko co się złowi koniecznie trzeba zabić? Na niektórych zdjęciach leży pewnie ze 30kg mięsa, co z tym zrobić? Chłopaki mają super łowiska, dostali przysłowiowy palec ale widzę że opier...li już całą ręke, ba nawet dwie i biorą się za nogi.W UK już biorą się powoli za imigrantów,patrząc na te foto w pełni ich rozumiem, nie zdziwiłbym się że za kilka lat władze w trosce o swoje środowisko wprowadzą zakaz połowu dla przyjezdnej dziczy ze wschodu. Oni uwłaczają godności polskiego wędkarza, mamy już stereotyp polaka złodzieja, kombinatora i cwaniaka teraz dojdzie jeszcze rzeznik co zabija i pożera wszystko co uda mu się upolować, tak nas reprezentują nasi rodacy za granicami kraju. [2015-03-17 10:16]

silstar

"Jak dla mnie to te linki bardziej pasują na jakieś forum dla rzezników, nie wędkarzy.
"


Świetne określenie.
Autorzy zapowiadają wytoczenie procesów cywilnych tym rzeźnikom. Bardzo jestem ciekaw jak to się zakończy

Gdyby nie rzeźnicy, to wcinałbyś trawę jak baran..:) Zachowujecie się dziwnie, zazdrościcie innym sukcesów czy co, bo nie rozumiem? Widziałem stronkę i nie ruszyło mnie ani trochę.

Do Iras1975:
Odbiegając od C&R. Nie widzisz różnicy między Twoimi zdjęciami a ich? Nigdzie nie widziałem, żebyś trzymał jakąś rybę za oczy.

Skoro decydują się łowić na wodach Irlandii, to niech szanują tamte prawo wędkarskie.
Łamią je i na dodatek chwalą się tym na forum publicznym.
[2015-03-17 11:08]

Iras1975

To są tylko ryby.. Gdyby tam leżały pozabijane i zmasakrowane dzieci, to zrozumiałbym oburzenie.. mnie samego ruszyło by coś takiego. Według mnie niech sobie dodają tego typu zdjęcia z rybami, ich strona i nikt im nie zabroni. Niepotrzebnie się tutaj podniecacie.. a tak w ogóle, to mało jeszcze widzieliście. ;) [2015-03-17 14:03]

Artur z Ketrzyna

Skoro decydują się łowić na wodach Irlandii, to niech szanują tamte prawo wędkarskie.
Łamią je i na dodatek chwalą się tym na forum publicznym.

Jeśli łamią, to niech się tamte służby tym zajmą.
[2015-03-17 14:28]

zbynio5o

Liga Polonusów - wstyd "




Wstydzić to my sie powinniśmy, gdyż mając jedne z największych zasobów wód w Europie, nie ma w nich ryb. I wcale nie jest to spowodowane mięsiarstwem. [2015-03-17 16:27]

Jakub Woś

"Jak dla mnie to te linki bardziej pasują na jakieś forum dla rzezników, nie wędkarzy.
"


Świetne określenie.
Autorzy zapowiadają wytoczenie procesów cywilnych tym rzeźnikom. Bardzo jestem ciekaw jak to się zakończy

Gdyby nie rzeźnicy, to wcinałbyś trawę jak baran..:) Zachowujecie się dziwnie, zazdrościcie innym sukcesów czy co, bo nie rozumiem? Widziałem stronkę i nie ruszyło mnie ani trochę.

Pierwsze co zobaczyłem na tej stronce to jak koleś odgryza na żywca rybie łeb a później zjada jej flaki, według Ciebie to sukces którego miałbym zazdrościć?
[2015-03-17 18:06]

Iras1975



Pierwsze co zobaczyłem na tej stronce to jak koleś odgryza na żywca rybie łeb a później zjada jej flaki, według Ciebie to sukces którego miałbym zazdrościć?








                                                                                                     Tego nie widziałem.. niezły kozak musi być. [2015-03-17 18:35]

Jędrula



Pierwsze co zobaczyłem na tej stronce to jak koleś odgryza na żywca rybie łeb a później zjada jej flaki, według Ciebie to sukces którego miałbym zazdrościć?








                                                                                                     Tego nie widziałem.. niezły kozak musi być.






Angole , założyły na FB stronę i tam piętnują takie , dziwne zachowania .


[2015-03-17 18:44]

Iras1975

To niech sobie na fb piętnują, nie ma chyba sensu przenosić tego tutaj. [2015-03-17 18:52]

Jędrula

To niech sobie na fb piętnują, nie ma chyba sensu przenosić tego tutaj.





A czemu stary ? W sumie przydałaby się strona co piętnuję podobnych imbecyli w kraju .



[2015-03-17 18:59]

zbynio5o

Każdy kraj ma swoich żuli, my też mamy, ale żule litwińscy biją wszystkich na łeb hahaha !!!
Dotyczy filmiku : https://www.facebook.com/pages/Poaching-watch-community/675694792529696?sk=timeline&ref=page_internal
[2015-03-17 19:28]

pakul1206

To niech sobie na fb piętnują, nie ma chyba sensu przenosić tego tutaj.
Właśnie to jest dobre miejsce do pokazywania takich patologii, tak nasza wędkarska brać reprezentuje nas za granicami kraju,zresztą w kraju podobnych ćwierć mózgów nie brakuje.A tak na marginesie u mnie już walą w łeb szczupaczki-istny debilizm. [2015-03-17 19:36]

Iras1975

To niech sobie na fb piętnują, nie ma chyba sensu przenosić tego tutaj.





A czemu stary ? W sumie przydałaby się strona co piętnuję podobnych imbecyli w kraju .




Czemu? A niby po co, żeby onanizować się w takich tematach? Oni i tak mają gdzieś jakichś leszczy, którzy ich piętnują. Marnowanie czasu. [2015-03-17 19:41]

pakul1206

To niech sobie na fb piętnują, nie ma chyba sensu przenosić tego tutaj.





A czemu stary ? W sumie przydałaby się strona co piętnuję podobnych imbecyli w kraju .




Czemu? A niby po co, żeby onanizować się w takich tematach? Oni i tak mają gdzieś jakichś leszczy, którzy ich piętnują. Marnowanie czasu.
To czemu piszesz kolejny post? nie szkoda czasu?


[2015-03-17 19:51]

Jędrula

To niech sobie na fb piętnują, nie ma chyba sensu przenosić tego tutaj.





A czemu stary ? W sumie przydałaby się strona co piętnuję podobnych imbecyli w kraju .




Czemu? A niby po co, żeby onanizować się w takich tematach? Oni i tak mają gdzieś jakichś leszczy, którzy ich piętnują. Marnowanie czasu.






Teoretycznie masz rację . W realu jednak ,  taki matoł trafi na swoją fotkę jak wpierd... karasia czy innego okonia na surowo to dwa razy się zastanowi zanim nagra podobne gówno . Owszem , dalej będzie grzmocił te bidne rybska , jednak może czasem którejś odpuści :)






[2015-03-17 19:51]

kucus22



Pierwsze co zobaczyłem na tej stronce to jak koleś odgryza na żywca rybie łeb a później zjada jej flaki, według Ciebie to sukces którego miałbym zazdrościć?








                                                                                                     Tego nie widziałem.. niezły kozak musi być.


LITOŚCI ŻUL MENEL WPIER...na żywca rybę...super kozak. No ale to tylko ryba...
Podobno to forum wędkarzy...
[2015-03-17 20:16]

Qbik80

Co za zjeby, choć nad Sieminówką jest podobnie. Kolega Pelkie nie zabiera głosu - dla niego to normalka. [2015-03-27 10:57]

CZzesio

Ja tam wolę na masełku ;)

[2015-03-27 14:50]