Liga kół okręg Częstochowa - czy są zainteresowani

/ 2 odpowiedzi
Wszystkich którzy są zainteresowani  udziałem w zawodach zapraszam do zgłaszania się na forum, jeśli udało by się zorganizować drużynę 8 osobowa to postaramy się zapisać do turnieju, jesli to będzie możliwe w tym roku, jeśli nie to może uda się w roku 2015 - Liga kół raczej będzie się rozwijać - taką mamy nadzieję.
Roxola


Podobną ligę organizuję czwarty sezon i muszę ograniczać ilość startujących ze względu na pojemność łowisk,dlatego lista jest zamknięta na dwa miesiące przed startem, a chętnych dużo więcej....  tak na wstępie.
Po pierwsze powinieneś określić jakich Kół i którego Okręgu.Po drugie, regulamin i wpisowe od drużyny też muszą być znane, żeby wzbudzały zainteresowanie.Po trzecie i najtrudniejsze, to ilość i terminarz zawodów, który nie może kolidować z innymi zawodami.
Dopracowując te szczegóły masz szansę na zainteresowanie udziałem zawodników. (2014/03/07 22:31)

Yakoza


No więc wszystko jest określone na stronie koła i forum miało być tylko odnośnikiem do tematu jednak na tym portalu tak wszystko działa, że cokolwiek się napisze na tronie koła jest widoczne ogólnie i dlatego to wygląda jak wygląda.

Tak więc zawody dotyczą okręgu Częstochowa (2014/03/08 07:16)