Lidlowy sprzęt - opinie .

/ 193 odpowiedzi / 19 zdjęć
laqi

Od siebie mogę polecić krzesełko wędkarskie.. kupiłem w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolony! Solidnie wykonane a co za tym idzie jest bardzo wytrzymałe!  (2013/04/13 22:47)

kosta84

a ja od siebie proponuje tą torbę za ok 90 zł, mieszcze w niej wszystko co chce zabrać ze sobą na większą wyprawę spinningową (2013/04/14 08:52)

kosta84

te świetliki to porażka, często przy łamaniu pękają i towar się poprostu wylewa (2013/04/14 08:55)

Waldi Fish

Na kołowrotek Penn Spinfisher SSV3500 reklamowany przy naszych postach jest gwarancja tylko na 1 rok, a piszą, że taki wodoszczelny i niezniszczalny. Coś mi tu nie gra, bo Lidl na swój Crivit daje gwarancję 3 lata. (2013/04/14 10:04)

grzegorz not

Od siebie mogę polecić krzesełko wędkarskie.. kupiłem w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolony! Solidnie wykonane a co za tym idzie jest bardzo wytrzymałe! 

Takie samo krzesło w innych sklepach kupisz za 25 zł. (2013/04/14 10:11)

perwer

te świetliki to porażka, często przy łamaniu pękają i towar się poprostu wylewa

Ja ich używam ,sporo kumpli też od kilku lat i nikomu sie jeszcze żaden nie wylał .....nie wiem coś Ty wymyślił ? (2013/04/14 13:00)

matt24

Pomoże ktoś w wyborze kija ?? (2013/04/14 16:26)

kosta84

moze w tym roku tyle kosztuje, ja ją kupiłem w ubiegłym za 89 zł ale zostały ostatnie 3 szt, może akurat przecene zrobili (2013/04/14 16:49)

laqi

Rok temu też kosztowała 119 zł.  (2013/04/14 17:03)

abra1990

Kij 4,2 m jest dosyć mocny, tyle że ciężki, a tej 3 metrowej to nawet do ręki nie bierz bo sie nie nadaje , miałem ją i jest lipna.
pozdrawiam (2013/04/14 17:04)

kuba7128

A co sądzicie o woderach  (2013/04/14 17:05)

bluehornet

utworzono: 2013/04/14 20:08

Lidl - skrzynka z akcesoriami

patryk-gwarek
Witam , otóz zauwazylem ciekawą ofertę w lidlu zestawów tzn. haczyki splawiki itd Jako ze mam małe ubytki w splawikach , (dzis mi nawet kot jednego "zezarl" porządnie uszkodził kłami..) planuje zakupic "skrzynkę" z akcesoriami  docelowo spławik , a  wiec spytam która skrzynka jest najbardziej jest wartosciowsza na spławik , jaka ma najwiecej splawików (nigdzie wiecej info. nie moglem znależć) i czy wogóle  opłaca się to kupować .. czy zajrzec do wędkarskiego i sobie wybrać. Dziękuje z góry!http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_38458.htm

wysłano: 2013/04/14 20:26

kamil11269
Wygląda dość dobrze jak na Lidla ale ze zdjęcia czasami trudno określić

(2013/04/14 21:03)

bluehornet

utworzono: 2013/04/14 20:30

Kołowrotek i zestawy z Lidla

kamil11269
Co sądzicie o kołowrotkach Crivit z Lidla. Opłaca się kupić? A te zestawy np. feeder albo zestaw  karpiowy? Kupić czy nie? Cena za kołowrotka to 29.99 zł, a za te zestawy 99 zł. Jakie jest wasze zdanie?

wysłano: 2013/04/14 20:42

driver125
Witaj Nigdy w życiu kupiłem to jak zaczynałem kołowrotek wytrzymał 3 wedkowania
(2013/04/14 21:04)

przemo1980

te świetliki to porażka, często przy łamaniu pękają i towar się poprostu wylewa

Ja ich używam ,sporo kumpli też od kilku lat i nikomu sie jeszcze żaden nie wylał .....nie wiem coś Ty wymyślił ?

Bo to trochę delikatności potrzeba, a nie na siłę i nerwowo :)

Zielone i czerwone są dobre, ale te niebieskie to lipa, czy to na szczytówce czy spławiku bardzo słabo widoczne. (2013/04/14 21:11)

Jimmy

Kumpel w minionym roku kupił kręcioł taki jak ten za 3 dychy. Używałem go na kilku wypadach i powiem szczerze, że za taką kasę lepszego się nie kupi. No i 3 lata gwarancji, to mówi samo za siebie. Producent nie da 3 letniej gwarancji, nie będąc pewnym jakości swojego produktu. Aczkolwiek tu jest nieco inaczej, ludzie często nie reklamują tego typu towarów ze względu na niską cenę i podejście typu - a gdzie ja do lidla będę do kasjerki chodził reklamować czajnik, albo po prostu nie zachowują dowodu zakupu z dyskontu.
Sam się zastanawiam nad tym z wolnym biegiem. Na pewno jest lepszy od jakiegoś Jaxona za stówę z hakiem.

Kolego Driver125, jeśli ten kołowrotek Tobie jako początkującemu wędkarzowi wystarczył na 3 wędkowania to chyba nie tą stronę wędki zarzucałeś :) (2013/04/14 23:44)

grzegorz not

A co sądzicie o woderach 

"To" wygląda jak OP1 a nie wodery... (2013/04/15 07:28)

zdzichu1244

Kupiłem dzisiaj sobie kolowrotek ten za trzy dyszki z przednim hamulcem, szpula jest duza wiec zalozylem sobie do feedera do tego zylka 0.25mm i 0.20mm za 12.99zł wiec cena pasuje i w dodatku na tę szpulę nawinąłem napewno okolo 350m zylki 0.25 jak nie więcej bo rolka miala 400m a zostalo niewiele. W sumie zakup z czystej ciekawosci i aby mam nadzieje zaprzeczyc tym co mowia ze to szajs. Pierwsze wrażenie dobre ale nie takie jak np. kiedy kupowalem kolowrotek dragona gdzie jakosc wykonania duzo lepsza.

Dzisiaj jest 15.04 jutro ide pierwszy raz na wyprawe z tym kolowrotkiem, dam znac kiedy zacznę zauważac slady zuzycia lub kiedy sie rozleci. Mam nadzieje ze posłuży :) Pozdrawiam (2013/04/15 14:03)

użytkownik146423

A dlaczego tak negatywnie oceniasz kolowrotki Jaxona? Kupilem parnas rdm i jak na razie nie szwankuje. Moze miales jakieś złe przygody z ta firma? to sie nimi podziel. Wszyscy tak oczerniaja sprzęt  Jaxona a wiele osob powtarza czyjes zdania. Ja wiekszosc sprzętu mam z Jaxona i uważam że jest dobry. Pozdrawiam (2013/04/15 15:02)

użytkownik146423

Moja poprzednia  wypowiedź jes skierowana do kolegi Jimmy. A miales kiedyś kolowrotek Jaxona? (2013/04/15 15:09)

Dadoss

Nie wiem jak wędki, kołowrotki, ale żyłki i przynęty to lepiej dołożyć i kupić w wędkarskim ;) JA kupiłem żyłkę w tamtym roku, tą najgrubszą... Tak się plątała, że szkoda gadać.. Każdy rzut, gdzie była poluzowana, to ściągałem żyłkę ręką odcinałem haczyk i jakieś 10m żyłki do kosza. Najgorzej było przy zmianie haka, czy przynęty.. Skręcała i plątała się wtedy najgorzej.. Odradzam kupno tej żyłki ;) Kolega kupił to pudełko, były tam woblery.. Dał mi jednego, bo chciałem sprawdzić jak sie sprawują.. Wobler pływał bokiem, a z gumy, gdy nabiłem ją na główkę jiggową, odpadły oczka :D Resztę akcesoriów wyglądały w miarę porządnie, ale nie łowiłem, nie mam zdania :) Choć żyłka i wobler też się fajnie prezentowały, nie zdały testu ;) (2013/04/15 15:22)

wirefree

Powiem tak kolowrotki firmowane przez jaxona sprzed kilku dobrych lat to maszyny nie do zajechania, niestety sa ciezkie i to chyba ich jedyna wada. Te nowe zwlaszca najtansza to porazka .

(2013/04/15 15:24)

użytkownik97004

Kupiłem stojak, na razie wrażenie może być, ale prawdziwa wartość wyjdzie po czasie eksploatacji. Na razie spostrzeżenia - rozłożony na maxa czyli na te 126cm nie prezentuje się najpewniej - mowa tu o cienkim ostatnim odcinku teleskopowych nóżek, ale aż takiej wysokości nie potrzebuję. Po rozłożeniu na jedną długość, czyli około 100cm, jest okej, nie daje powodów do obaw. Dociążenie około 2kg (własne) do załączonego worka daje dodatkową stabilność za sprawą grawitacji i raczej będzie warto stosować je nad wodą, zwłaszcza na wietrze. Gwinty są kompatybilne ze standardowymi końcówkami podpórek np. Jaxona, więc nie ma tu problemu. Urządzenie składa się i rozkłada szybko, ale z końcówkami pod wędkę nie wchodzi do załączonego pokrowca, więc powędruje do plecaka czy siatki, bo komu by się chciało to przykręcać i regulować przed każdym wędkowaniem. Generalnie ufam typowym podpórkom wbijanym, ale nie zawsze można je komfortowo i w pożądanej pozycji wbić, więc tu z pomocą przyjdzie mi stojaczek, o ile się zbyt szybko nie rozpadnie. ;) (2013/04/15 16:14)

perwer

Ja dzisiaj pojechałem po świetliki. Jednak że zostały jeszcze kołowrotki ,to wziąłem ten z wolnym biegem -ten wiekszy 5000 i do świetlików -ten komplet przyborów za 25zeta.- kleszczyki,miarka i takie tam pierdoły.
Pooglądałem torbę jak wygląda ,bo została ostatnia. Super materiał ,wykonanie i ogólna praktyczność. Szkoda że kasy nie miałem więcej ,bo naprawdę bajer.Za 100 zeta z pudełkami i takim wykonaniem nie ma szans nigdzie dostać-chyba nawet za dwie setki nie ma szans.

Kręcioł co kupiłem solidnie wygląda i dobrze pracuje. Sprawdze nad wodą w przyszłym tygodniu ,bo na razie nie chce mi sie zamieniać i musze jeszcze pojechać żyłke kupić. Mysle że pare sandaczy z gruntu wyciągnie. ..Duzo ludu dzisiaj - były tez bluzy i koszulki (kupiłem jedną żeby moja mi nie marudziła że tylko po rzeczy wędkarskie jade-ale o dziwo po otworzeniu w domu miłe zaskoczenie -krojem i materiałem koszulki ....

Tak po za tym ,mysle że reszta rzeczy mało warta do kupienia w lidlu . Sklep to skompletował ,żeby ogólnie wędkarz mógł od Ado Z wszystko kupic ,ale żyłki ,wędki ,stojak ,podbierak ,pasty,te zestawy itd..moim zdaniem mimo niewygórowanej ceny ,lepiej kupić znane ,sprawdzone i pewnie o jakąś klase lepsze wędkarskim .Jednak tez trzeba patrzeć na to inaczej -bo ogólny komplet przyponów wedkarskich -10 sztuk dobrej klasy -jakies 10-12 zeta-a tam w pudełku -gdzie samo takie pudełko z 12 -15 zeta kosztuje-było chyba około 10 róznych kompletów po 10 sztuk -czyli 100 przyponów za 35-chyba -zeta...Tak że jak była by to jeszcze wysoka półka ,to nikt by w sklepach wedkarskich niczego nie kupił.

Pozdrawiam i mam nadzieje że posłuży sprzęt. (2013/04/15 17:32)