Zaloguj się do konta

Lidlowy sprzęt - opinie .

utworzono: 2011/04/15 10:08
covent

Torby kupionee:) hurtem od razu 3 dla kolegów- wzialem też mlynek z wolnym biegiem- zobaczę jak się będzie sprawdzal. Braciszek (adept) wziąl jeszcze tem male mlynki po 29 do nauki spiningu, wodery i parę bzdur. Faktycznie torba to największy  hit. [2012-04-16 09:42]

withanight88

Chory jestem, do lekarza pojechałem się zarejestrować , to do lidla wstąpiłem , po wejściu odrazu wiedziałem gdzie jest wystawka, bo pełno ludzi dookoła stoiska. 
Towaru jeszcze było , wszyscy przebierali, wybierali. Nie zauwazyłem czy były jeszcze torby. 
Nic nie brałem , bo na ten sezon mi starczy. 

Kupiłem plaka i koncentrat płynu do spryskiwaczy bo tanio było. [2012-04-16 10:01]

Jack14

Ja w tym roku zdecydowałem się na podbierak.

 

[2012-04-16 15:39]

przemo1980

Świetliki kupiłem :)
[2012-04-16 15:57]

Zibi60

Tak zachwalaliście torbę spinningisty, że nabyłem. Po dokładnym monitoringu w domku - owszem, owszem - fajna, a i pudełeczka super !
[2012-04-16 17:18]

Wachta

Też kupiłem świetliki :). Zastanawiam się ile by "pociągnęło" to składane krzesło.
[2012-04-16 17:54]

A ja zaś kupiłem tradycyjnie kołowrotek z wolnym biegiem za bodajże 79,99zł, tylko że razy 2. Oczywiście sprawdziłem zewnętrznie kołowrotek, rozkręciłem rączkę i także wyjąłem szpule. Na 5 pudełek z kołowrotkami, które wsadziłem do wózka, żeby być pewnym, że ktoś mi ich nie zabierze było w porządku tylko 2. Resztę kręciołków maiło wady takie jak: ciężko chodziła rączka, wnętrze szpuli nie było dobrze obrobione i "szurało" o pręcik metalowy (Nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie), chrobotało, jak się kręciło kołowrotkiem.

Dwa pozostały i mam nadzieję, że będą długo "żyć" na moich wędziskach. Jak by co to gwarancja, ale co z tego, jak nie będę mógł łowić, bo nie będę ich miał. :(
Mam nadzieję, że wszystko będzie OK.
[2012-04-16 19:06]

kargul

jabyłm kupiłem żyłkę na podkład bo tania i kołowrotek tą 500 z wolnym biegiem jak narazie na kilka obrotow na "sucho" to śmiga zobaczymy co na rybie ;) [2012-04-16 19:13]

radtkee

Ja dziś kupiłem wędkę mulit-x-rod combo set. Jestem początkującym wędkarzem wiec nie mam ochoty drogich wędzisk, a że była okazja to kupiłem. Pierwszy test za tydzień na plaży :D
[2012-04-16 19:27]

Ja również skusiłem się na torbę, super wykonana dużo pudełek i ogólnie bardzo fajna. [2012-04-16 19:47]

mielec

Trzy paki świetlików:):):)

I jakaś żyłka zielona na wypróbowanie w mętnie zielonych wodach:):))

Miałem chęć na ten krencioł, ale tańszy kongera z wolnym biegiem zakupić można i sprawdzony którego juz posiadam. Torba nie powiem fajna, lecz dla mnie nie przydatna. Wzięcie u mnie miały zestawy wędzisk za 111 zeta, dziadki okupywały ten rejon.
Szkoda, że spławików nie sprzedają samych bo bym się skusił na te plastiki.:)):)
[2012-04-16 20:17]

kasior63

bylem i zakupilem zestaw haczykow, zestaw ciezarkow i kolowrotek ten za 29.90 najwiekszy z tych wszystkich :) na pierwszy rzut oka wszystko wyglada ok, haczyki wiem ze nie beda najlepszej jakosci bo bylo ich 80 sztuk powiazanych za bodajze 18zl, ale na mniejsze wypady na pewno wystarcza :) godny polecenia jest ten zestaw roznych elementow gruntowych, zaplacilem za niego chyba 35zl w zestawie bylo pudelko, sporo oliwek, śruciny, ciezarki wieksze jak i mniejsze, koraliki, rurki antysplataniowe, ciezarki wyporowe :)  [2012-04-16 20:31]

Spencers

Witam, ja dzisiaj po porannej wizycie w Lidlu zakupiłem kołowrotek z wolnym biegiem, na sucho fajnie chodzi i dość solidnie wygląda. Wcześniej moje najlepsze kołowrotki to Goldeny (1 się popsuł ale 2 czarny jest nie do zajechania, już z 9 lat będzie miał) i do tego Shimano Alivio 4000 do spławików-ki więc nie miałem z czym porównać. Test kołowrotka na najbliższym wędkowaniu. Muszę jeszcze tylko kij kupić (zapewne Mitchell Elite Feeder).
[2012-04-16 20:40]

82marco

Byłem po 18 w Lidlu żeby kupić świetliki. A tu świetlikow juz brak :((  [2012-04-16 20:57]

danon1973

Witam
Ja dziś kupiłem tak jak planowałem kołowrotek z wolnym biegiem ten mniejszy, torbę i podpórkę do wędki, oraz poza planem świetliki i żyłkę.
Z trzech pierwszych jestem bardzo zadowolony. Torba jest po prostu porządnie wykonana, na mój sprzęt feederkowo - splawikowy będzie super. Kołowrotek sprawia też wrażenie porządnego młynka, ale wszystko wyjdzie w praniu. Na sucho porównałem go z moim Shemano Exage 4000 RCHD i na razie Crivit nie ma się za bardzo czego wstydzić. Trochę gorsze wykonanie, ale to drobnostki. Stojak tak samo robi dobre wrażenie.
Jedynie żałuję, że kupiłem żyłkę i świetliki. Tak naprawdę jak trzy razy w sezonie pojadę na nockę na ryby to będzie maks. A co do żyłki, to ma jakąś śmieszną wytrzymałość... 0,20 - 3kg? to moja 0,16 kamatsu techtron ma 4 kg.
Mogłem zamiast żyłki i świetlików wziąć drugi stojak bo tak naprawdę do łowienia na grunt trzeba dwa ;) (oczywiście nie mówię o feederze :)).
Ale poza tym jestem zadowolony :) Przy stojaku był futerał... miłe zaskoczenie :)
Pozdrawiam
[2012-04-16 21:46]

MARAS-1970

koledzy prosze o opinie zestawu pilkerowego glownie chodzi o mlynek pozdro
[2012-04-16 22:23]

mlodystm

ja 3 paczuszki świetlików zakupiłem w poniedziałek :D
[2012-04-17 22:17]

mielec

Zastanawiałem się nad tymi stojakami, ale...

http://www.pilker.pl/index.php?p1661,trojnog-wyczynowy

http://www.szczupak.pl/produkt,3236

http://wedkarstwo-wyczynowe.pl/stojak-podporka-gruntowa-konger-krzyzak.html

Do wybory małe duże, fakt nie mają takiej wysokości max jak lidlowe, ale na grunt w sam raz.:):):)
[2012-04-18 09:57]

danon1973

No wszystko super, ale...
Po pierwsze trzeba doliczyć koszt wysyłki...
Po drugie brak dwóch rzeczy... widocznych na zdjęciach.
Jeśli chodzi o woreczek to pierdoła i nie trzeba tego brać pod uwagę... chociaż przydatna.
Ale jeśli chodzi nr 1 to super sprawa. Wykręcam sobie te plastikowe V i wkręcam np sygnalizator brań.
Dodtakowo mam 3 lata gwarancji!
Te stojaki może i fajne ale z przesyłką wyjdą niewiele mniej a jednak o wiele gorsze... biorąc pod uwagę powyższe uzasadnienie.

[2012-04-18 10:33]

max2015

Prepraszam, Panowie, kiedy to bylo w tym LIDLU ?? Ja pierdykam znowu cos mnie ominęło :( [2012-04-18 11:00]

withanight88

Od poniedziałku jest , może jeszcze coś Ci się trafi :)
[2012-04-18 11:06]

max2015

Oj, dzieki :)) Śmigam w takim razie :) Pozdrawiam :))
[2012-04-18 12:51]

mielec

No wszystko super, ale...
Po pierwsze trzeba doliczyć koszt wysyłki...
Po drugie brak dwóch rzeczy... widocznych na zdjęciach.
Jeśli chodzi o woreczek to pierdoła i nie trzeba tego brać pod uwagę... chociaż przydatna.
Ale jeśli chodzi nr 1 to super sprawa. Wykręcam sobie te plastikowe V i wkręcam np sygnalizator brań.
Dodtakowo mam 3 lata gwarancji!
Te stojaki może i fajne ale z przesyłką wyjdą niewiele mniej a jednak o wiele gorsze... biorąc pod uwagę powyższe uzasadnienie.



Wiem wiem właśnie te namiastki są właśnie ważne jak te V co do przesyłki to w 90% sklepach można zakupić.
Nie mówię że są złe bo znajomy ma od 3 lat z lidla i sie sprawuje.
[2012-04-18 20:24]

KSIENDZU

a ja kupilem torbe, swietliki i stojaczek :)) zastanawialem sie nad drugim, ale stwierdzilem ze narazie jeden i zobacze jak sie sprawie to moze w przyszlym roku drugi :)) Myslalem nad podbierakiem, ale jak bylem ok godziny 20 w poniedzialek, o juz podbierakow nie bylo, ale za to duzo toreb i woderow zostalo.... reszta juz tylko w sladowych ilosciach :))
[2012-04-18 23:00]

JKarp

 A co do żyłki, to ma jakąś śmieszną wytrzymałość... 0,20 - 3kg? to moja 0,16 kamatsu techtron ma 4 kg.
Cześć
Chyba ktoś się pomylił i podali prawdziwą wytrzymałość żyłki. 
JK


[2012-04-19 09:50]