Zaloguj się do konta

Lidl - artykuły wędkarskie opinie

utworzono: 2012/03/27 22:31
abra1990

Witam, mam kolegę pracującego w Niemczech, ostatnio poinformował mnie że w Lidlu będzie dostępna cała gama artykułów wędkarskich marki CIRVIT outdor, w przystępnych cenach, są tam m in. Wędziska, kołowrotki, wodery, podbierak, haczyki, i zestawy wędkarskie jakaż torba i podpórki na 4 wędki, z reklamówki którą oglądałem na stronie Niemieckiego Lidla wygląda to nawet dobrze, ale chciałbym poznać waszą opinię, czy mieliście styczność z tym sprzętem, co warto kupić a co nie, czekam na opinię.
pozdrawiam
[2012-03-27 22:31]

abra1990

Czytałem kolego, ale może jest ktoś kto może coś więcej powiedzieć niż tylko ciągłe gadanie że tani sprzęt skazuje nas na porażkę
[2012-03-27 22:49]

abra1990

Poza tym asortyment zmienił się , i nie ma w opisach niektórych rzeczy
[2012-03-27 22:50]

Roxola

To jest wycinek regulaminu... więc

II Zasady publikacji treści na forum portalu www.wedkuje.pl

1. Użytkownik publikując treści na forum portalu www.wedkuje.pl zobowiązuje się kierować następującymi zasadami:
a. Użytkownik przed dodaniem nowego wątku zobowiązany jest sprawdzić czy nie istnieje już wątek dotyczący tej samej problematyki pod rygorem usunięcia założonego wątku. [2012-03-27 22:52]

Diablo

Czytałem kolego, ale może jest ktoś kto może coś więcej powiedzieć niż tylko ciągłe gadanie że tani sprzęt skazuje nas na porażkę

Ale to jest tani sprzęt i słabej jakości... Więc co ludzie maja napisać??? Że jest to dobra okazja?

No to masz:
W Lidlu jest wysokiej jakości sprzęt po niewiarygodnie niskich cenach. Taka okazja zdarza się raz na milion lat. Chyba nie chcesz tego przegapić. Osobiście zaopatruję się tylko i wyłącznie w Lidlu i niezmiernie chwalę sobie jego produkty. ;)
[2012-03-27 22:54]

Roxola

Kolego założyłeś już trzy nowe wątki wciągu 30minut, Czy chcesz być traktowany poważnie?
[2012-03-27 22:58]

wedkarz

Dla mnie to po prostu szkoda pieniędzy  wydawać na takie gó...o lepiej iść do wędkarskiego i kupić sobie coś lepszego ale też niestety droższego , taka jest moja opinia .
pozdrawiam ;)  [2012-03-27 23:01]

basiasia

Kołowrotki z wolnym biegiem są ok. W Londynie poszły wszystkie w pierwszy dzień. Zostały tylko spodniobuty, które nawiasem mówiąc nie wyglądały na najlepiej. Skrzyneczki czy pudełka z akcesoriami to raczej wciskanie amatorom bubli. Torba z pudełkami fajnie sie prezentuje ale konia z rzędem temu, kto wyjmie z niej pudełko na łowisku.Kompletne wędziska pomijam, kompletny laik będzie zadowolony z zakupu, ktoś , kto miał juz wędkę nie weżmie tego do reki. Ale kołowrotki z wolnym biegiem polecam, nie wiem jaką cenę bedą miały w Polsce, w Anglii wystawione były po 15 funtów.
[2012-03-27 23:01]

abra1990

Przepraszam że zmieniam temat ,ale zakładanie nowych wątków nie jest chyba zabronione , jeśli mam jakieś pytania lub niepewności to pisze na forum, chyba od tego jest, jeśli ogarnięcie kilku wątków jest dla koleżanki "Roxoli" problemem to już chyba Pani indywidualnym problemem, jestem nowym użytkownikiem i chciałbym nadrobić kilkoma wątkami, a takie opinie chyba nie zachęcają do korzystania z portalu, jeśli koledzy i koleżanki po kiju są sobie wilkiem. tyle w temacie
[2012-03-27 23:08]

abra1990

Kolego założyłeś już trzy nowe wątki wciągu 30minut, Czy chcesz być traktowany poważnie?

przepraszam ale zakładanie nowych wątków nie jest chyba zabronione, i co ma do tego powaga, jeśli "Pani" nie musi pani dołączać do dyskusji, negowanie nowych użytkowników to nie jest dobry sposób na zdobycie sławy i punktów na tym portalu

[2012-03-27 23:12]

Roxola

Problem jest taki, że nowy użytkownik forum zamiast zapoznać się z regulaminem i zasadami forum,
robi śmietnik na który sam będzie niedługo narzekał. I sam będzie miał problem z ogarnięciem.

Odnośnie sławy i punktów to robisz wszystko w tym kierunku, abyś był w taki sposób traktowany ja teraz.
Bo czym jest zakładanie co chwilę nowych wątków jak nie nabijaniem punktów?
Otrzymasz odpowiedź w jednym wątku, pociągniesz temat to zakładaj drugi... proste.

[2012-03-27 23:21]

toma7802

Przepraszam że zmieniam temat ,ale zakładanie nowych wątków nie jest chyba zabronione , jeśli mam jakieś pytania lub niepewności to pisze na forum, chyba od tego jest, jeśli ogarnięcie kilku wątków jest dla koleżanki "Roxoli" problemem to już chyba Pani indywidualnym problemem, jestem nowym użytkownikiem i chciałbym nadrobić kilkoma wątkami, a takie opinie chyba nie zachęcają do korzystania z portalu, jeśli koledzy i koleżanki po kiju są sobie wilkiem. tyle w temacie

To pisz konkretnie o co ci chodzi,a ogarnąć to raczej TY nie możesz o co na tym portalu chodzi i nie masz jakieś smutki do koleżanki Roxoli za prawde jaką ci napisała. [2012-03-27 23:28]

wedkarz

o jezu po co się od razu kłócić człowiek uczy się błędach ;) [2012-03-27 23:30]

Roxola

To prawda człowiek uczy się na błędach, jednak tylko wtedy, kiedy wyciągnie z tej nauki wnioski.

Mam nadzieję, że wyciągnie bez szukania zaczepki i zrozumie, że takie są zasady.

Nie chodzi o zniechęcenie do forum...

[2012-03-27 23:40]

abra1990

ja się jak najbardziej nie chcę kłócić i nie mam zamiaru nie zależy mi tez na punktach czy ogólnikowej sławie, chciałem poznać opinię innych, a regulamin ok może i zaśmieciłem ale każdy chyba zaczyna od zera, przyjmuję z pokorą naukę, może polubię też wyszukiwarkę. Ale naprawdę zamiast spokojnie wytłumaczyć i wskazać drogę nowemu użytkownikowi od razu rzuca mu się przed oczy regulamin, przecież można inaczej. co do narzekania nie jestem z tych co marudzą ;p pozdrawiam
[2012-03-27 23:54]

Roxola

Pozdrawiam [2012-03-27 23:59]

abra1990

a podsumowując całość, to nie sądzę żeby jakakolwiek rozmowa o wędkarstwie była śmieceniem czy stratą czasu, wszak jest to portal wędkarski no chyba że się pomyliłem i jest to portal www.regulaminjestwszystkim.pl , i nie mam żadnych wątków do Pani Roxoli (mówię Pani bo nie znamy się, a kultura tego wymaga, więc koleżanka nie przystoi) szanuję jej zdanie,jednak chciałem poprzez kilka wątków załatwić parę spraw które aktualnie mnie nurtują jeśli zrobiłem źle to przepraszam, sądzę że powinna istnieć funkcja chatu wtedy nie było by śmiecenia forum.
[2012-03-28 00:02]

dallasek

To prawda człowiek uczy się na błędach, jednak tylko wtedy, kiedy wyciągnie z tej nauki wnioski.

Mam nadzieję, że wyciągnie bez szukania zaczepki i zrozumie, że takie są zasady.

Nie chodzi o zniechęcenie do forum...

Ale się czepiacie wszystkiego.
Człowiek siądzie przykładowo po pracy chce się cos dowiedzieć, pisze i od razu regulamin a to a tamto. Ludzie wyluzujcie trochę. Nie kazdy ma czas siedzieć przed kompem 24h na dobe jak co niektórzy.
Nie bronie nikogo ale to jest tylko internet i każdy chce się cos dowiedzieć.

Troszkę luzu drodzy Przyjaciele.
Tu nie którzy jak dzieci w szkole    proszę pana a on to............   
proszę pani a on tamto ..................
Dajcie spokój

[2012-03-28 00:08]

Roxola

Zobacz to z dzisiejszego dnia, a było ich wiele... zobaczysz za pewien czas.

http://forum.wedkuje.pl/post/porozumienia/450395/0#0

Takich wątków jest mnóstwo... spróbuj znaleźć bez problemu interesujący temat w archiwum... trudno jest.
Na forum wszyscy jesteśmy Kolegami i Koleżankami.

Co do czatu to zapraszam, wyraź swoje zdanie ....również dzień dzisiejszy:

http://forum.wedkuje.pl/post/czat-na-wedkujepl/399852/0#450542
[2012-03-28 00:12]

toma7802

a podsumowując całość, to nie sądzę żeby jakakolwiek rozmowa o wędkarstwie była śmieceniem czy stratą czasu, wszak jest to portal wędkarski no chyba że się pomyliłem i jest to portal www.regulaminjestwszystkim.pl , i nie mam żadnych wątków do Pani Roxoli (mówię Pani bo nie znamy się, a kultura tego wymaga, więc koleżanka nie przystoi) szanuję jej zdanie,jednak chciałem poprzez kilka wątków załatwić parę spraw które aktualnie mnie nurtują jeśli zrobiłem źle to przepraszam, sądzę że powinna istnieć funkcja chatu wtedy nie było by śmiecenia forum.

Zaczynasz zakładać następny wątek,UŻALANIE SIĘ NAD SOBĄ. [2012-03-28 00:17]

dallasek

A niektórzy dalej swoje :(
Człowiek pracuje cały dzień i włączy forum poczytać co się gdzie dzieje, popytać prosić o poradę a tu sami uczeni co 24h na wedkuje.pl i mądrzy.
Zrozumcie że niektórzy nie mają czasu szukac po całym forum danych informacji.
Jak temet nie pasuje to moder może usunąć wątek a nie uwagi od razu od osób co nie mają nic do roboty tylko siedzą przy komputerze.
Przepraszam jak kogoś uraziłem ale niestety tak jest.
[2012-03-28 00:18]

abra1990

koleżanki i koledzy na siebie nie donoszą, jak wyżej kolega nadmienił to tylko internet, czyszczeniem wątków  zwłaszcza tych starych i nieaktualnych powinna zajmować się administracja i to im powierzmy te zadanie, nie ma sensu gdybać bo jest to walka z wiatrakami portal odwiedza mnóstwo użytkowników i sądzę że na pewno znajdą się tacy którzy myślą podobnie dlatego tez dodają podobne wątki bo chcą ich aktualizacji, niektórym nie wystarczają odgrzewane kotlety...

a zacząłem od Biednych wędek z lidla... a tu taka dyskusja ;p hehe
[2012-03-28 00:21]

dallasek

koleżanki i koledzy na siebie nie donoszą, jak wyżej kolega nadmienił to tylko internet, czyszczeniem wątków  zwłaszcza tych starych i nieaktualnych powinna zajmować się administracja i to im powierzmy te zadanie, nie ma sensu gdybać bo jest to walka z wiatrakami portal odwiedza mnóstwo użytkowników i sądzę że na pewno znajdą się tacy którzy myślą podobnie dlatego tez dodają podobne wątki bo chcą ich aktualizacji, niektórym nie wystarczają odgrzewane kotlety...

a zacząłem od Biednych wędek z lidla... a tu taka dyskusja ;p hehe

widzisz kolego
włączylem komputer po pracy na 30 minut i jak widze takie teksty to aż mnie zniechęcają takie odpowiedzi   a poco taki wąteka    a o tym pisali w 1939 roku
a to już było
jak komuś nie pasuje to nie pisać
ma ktoś ochotę odpowiedzieć na pytanie to odpowiada
a nie moądrości swoje wypisywać
ale niestety to nasza Polska

[2012-03-28 00:25]

abra1990

Zgadzam się z tobą kolego, widzisz tacy ludzie jak ty są tutaj wyjątkami są lepsi i gorsi.
[2012-03-28 00:29]

abra1990

Zaczynasz zakładać następny wątek,UŻALANIE SIĘ NAD SOBĄ.

Użalaj to się nad sobą kolego i nad twoimi zaczepkami , których poziom sięga poziomu dna i mułu znajdującego się na nim, szkoda słów jak chcesz się kłócić to znajdz sobie innego kompana albo załóż wątek "nie lubię wszystkich, krytykuje każdego"

[2012-03-28 00:31]