Lidl - artykuły wędkarskie opinie

/ 49 odpowiedzi
dallasek

Ale zauważ w innych tematach że jedne i te same osoby zwracają uwagę a to a tamto
I jak tu mozna pisac o zdobywaniu punktow czy o co tam chodzi za posty
Szkoda słów.
Życzę wszystkim dobrej nocy.
Pozdrawiam (2012/03/28 00:32)

toma7802

a podsumowując całość, to nie sądzę żeby jakakolwiek rozmowa o wędkarstwie była śmieceniem czy stratą czasu, wszak jest to portal wędkarski no chyba że się pomyliłem i jest to portal www.regulaminjestwszystkim.pl , i nie mam żadnych wątków do Pani Roxoli (mówię Pani bo nie znamy się, a kultura tego wymaga, więc koleżanka nie przystoi) szanuję jej zdanie,jednak chciałem poprzez kilka wątków załatwić parę spraw które aktualnie mnie nurtują jeśli zrobiłem źle to przepraszam, sądzę że powinna istnieć funkcja chatu wtedy nie było by śmiecenia forum.

Zaczynasz zakładać następny wątek,UŻALANIE SIĘ NAD SOBĄ.

Użalaj to się nad sobą kolego i nad twoimi zaczepkami , których poziom sięga poziomu dna i mułu znajdującego się na nim, szkoda słów jak chcesz się kłócić to znajdz sobie innego kompana albo załóż wątek "nie lubię wszystkich, krytykuje każdego"

OGARNIJ DAŁNA i rano do lidla po wędki (2012/03/28 00:39)

derfalon

Generalnie nabijanie postów jest praktyka złą, ale moderacja powinna być mądra. Jeśli np. jutro mam czas żeby wyskoczyć nad wodę i chciałbym przedtem zakupić np. plecionkę, woblera i spodniobuty. To mam zakładać najpierw temat o plecionce i jutro kupić polecana jednocześnie nie kupując reszty bo przecież zapytać nie mogę bo temat z plecionka uleżeć się musi. Trochę paranoja. To co mam sama plecionka rzucać siedząc po pas w wodzie z gołym tyłkiem??? A co do szukania w istniejących tematach to proponuje poszukać ile jest tematów o robionych własnoręcznie woblerach. I jak one powstawały jakoś nikt nie marudził nadzwyczajnie. A co najważniejsze w każdym z nich znajdę coś ciekawego. Może moderatorzy powinni podopinać tematy poboczne do głównego to i przejrzyściej będzie i czas sobie zajmą w pożyteczny sposób. Mam nadzieję że moje pisanie nikogo nie urazi bo nie było to moim celem. Myślę że regulamin to rzez ważna ale zdrowy rozsądek też nie zaszkodzi.  (2012/03/28 00:46)

abra1990

Nie mam najmniejszej ochoty na konwersacje z kimś kto
a) nie umie pisać poprawnie
b) wyśmiewa się z chorób
c) krytykuje wszystko i wszystkich
d) nie przyjmuje krytyki
e) uważa się za jednostkę wszechogarnijącą

PS. Osoby z zespołem Downa zasługują na większy szacunek niż twoja osoba, a i jeśli jesteś taki zamożny że kupujesz najdroższy sprzęt to chwal się tym gdzie indziej, bo ja kijkiem wyciągnę więcej ryb niż ty dzięki swojej wiedzy i ultra sprzętowi. Trochę samoopanowania (2012/03/28 00:52)

toma7802

Nie mam najmniejszej ochoty na konwersacje z kimś kto
a) nie umie pisać poprawnie
b) wyśmiewa się z chorób
c) krytykuje wszystko i wszystkich
d) nie przyjmuje krytyki
e) uważa się za jednostkę wszechogarnijącą

PS. Osoby z zespołem Downa zasługują na większy szacunek niż twoja osoba, a i jeśli jesteś taki zamożny że kupujesz najdroższy sprzęt to chwal się tym gdzie indziej, bo ja kijkiem wyciągnę więcej ryb niż ty dzięki swojej wiedzy i ultra sprzętowi. Trochę samoopanowania

Tylko żebyś w studni nie zaczął łowić bo nic nie złowisz. (2012/03/28 01:04)

JKarp

CześćWitam o poranku. Chcę tylko powiedzieć, że Kamil napisał o porządkowaniu wątków itp."koleżanki i koledzy na siebie nie donoszą, jak wyżej kolega nadmienił to tylko internet, czyszczeniem wątków  zwłaszcza tych starych i nieaktualnych powinna zajmować się administracja i to im powierzmy te zadanie, nie ma sensu gdybać bo jest to walka z wiatrakami portal odwiedza mnóstwo użytkowników i sądzę że na pewno znajdą się tacy którzy myślą podobnie dlatego tez dodają podobne wątki bo chcą ich aktualizacji, niektórym nie wystarczają odgrzewane kotlety...

a zacząłem od Biednych wędek z lidla... a tu taka dyskusja ;p hehe"
Znając życie, gdyby ten post skasowano miałbyś pretensje jak ktoś śmiał ( mógł ) usunąć Ci post. My Polacy z uporem maniaków wiemy zawsze i wszystko lepiej, szybciej i dokładniej. Nam nie potrzebne są żadne regulaminy i procedury. I właśnie dlatego powstają takie sytuacje jak ta. Zadajesz pytanie - choć regulamin mówi wyraźnie.... że ( Ola zacytowała ). A Google naprawdę nie gryzą:http://www.google.pl/search?rlz=1C1PRFA_enPL413PL459&gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=sprz%C4%99t+z+lidla+wedkuje.plMam dla zabawę:http://www.wykop.pl/ramka/887747/baza-zdjec-z-fotoradarow-mozna-sprawdzic-swoje-auto/#Napisz nam prawdę i baw się dobrze.( ja powiem Ci o co chodzi jak nam napiszesz co zrobiłeś )Ja wiem, że każdy chciałby aby jego zapytanie było tym najważniejszym, utrzymującym się na topie najlepiej przez kilka lat. Niestety takich użytkowników jak Ola, Diabełek czy ja i wielu innych mierżą w kółko zadawane te same pytania. Już nie skomentuję wątków o wietrze, przysłowiach ... Czy Ty jesteś małe dziecko czy jak?Odnośnie tego Lidla to tylko jedno zdanie ( raczej chyba dwa ):1. Jak Cię stać na coś lepszego to sobie odpuść.2. Nie widzę tu wpisów entuzjastów tamtego rocznych szczęśliwców, którzy w tamtym roku wylewali swoje "ochy i achy" na temat relacji cena-jakość po zakupie tegoż sprzętu.JK (2012/03/28 07:06)

Misiekolarz

witam, ale po co z gościem dyskutujecie......nie odpowiadać na jedgo punkciarskie wątki i tyle, a pana odministratora prosimy o zareagowanie, bo skoro sytuacja się powtarza a nie zadowolonych jest więcej niż pare osób to coś w tym musi być (2012/03/28 07:33)

maciek051298

witam a tak w ogule kiedy zaczyna się promocja wędkarska (2012/03/28 08:17)

jaskul

o co chodzi z tym nabijaniem postów???? Ja piszę dosyć często i mam ciągle tyle samo punktów więc chyba jednak nie tym kierował się autor wątku;) (2012/03/28 10:43)

abra1990

Widzę że na tym forum nie ma sensu zakładać wątków żadnych, i tyle. Jakieś tam punkty ,rangi i bóg wie co tam jeszcze, mnie to naprawdę nie obchodzi, a widać komu zależy czytając wypowiedzi, jeśli są osoby niezadowolone proszę bardzo do adma i tyle usuńcie post mnie to nie boli.... cieszę się że są tu ludzie którzy myślą trzeźwo i racjonalnie, reszta to zawiść i napastliwość, piękny wizerunek wędkarza.... nie ma co (2012/03/28 11:34)

JKarp

CześćWitam o poranku. Chcę tylko powiedzieć, że Kamil napisał o porządkowaniu wątków itp."koleżanki i koledzy na siebie nie donoszą, jak wyżej kolega nadmienił to tylko internet, czyszczeniem wątków  zwłaszcza tych starych i nieaktualnych powinna zajmować się administracja i to im powierzmy te zadanie, nie ma sensu gdybać bo jest to walka z wiatrakami portal odwiedza mnóstwo użytkowników i sądzę że na pewno znajdą się tacy którzy myślą podobnie dlatego tez dodają podobne wątki bo chcą ich aktualizacji, niektórym nie wystarczają odgrzewane kotlety...

a zacząłem od Biednych wędek z lidla... a tu taka dyskusja ;p hehe"
Znając życie, gdyby ten post skasowano miałbyś pretensje jak ktoś śmiał ( mógł ) usunąć Ci post. My Polacy z uporem maniaków wiemy zawsze i wszystko lepiej, szybciej i dokładniej. Nam nie potrzebne są żadne regulaminy i procedury. I właśnie dlatego powstają takie sytuacje jak ta. Zadajesz pytanie - choć regulamin mówi wyraźnie.... że ( Ola zacytowała ). A Google naprawdę nie gryzą:http://www.google.pl/search?rlz=1C1PRFA_enPL413PL459&gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=sprz%C4%99t+z+lidla+wedkuje.plMam dla zabawę:http://www.wykop.pl/ramka/887747/baza-zdjec-z-fotoradarow-mozna-sprawdzic-swoje-auto/#Napisz nam prawdę i baw się dobrze.( ja powiem Ci o co chodzi jak nam napiszesz co zrobiłeś )Ja wiem, że każdy chciałby aby jego zapytanie było tym najważniejszym, utrzymującym się na topie najlepiej przez kilka lat. Niestety takich użytkowników jak Ola, Diabełek czy ja i wielu innych mierżą w kółko zadawane te same pytania. Już nie skomentuję wątków o wietrze, przysłowiach ... Czy Ty jesteś małe dziecko czy jak?Odnośnie tego Lidla to tylko jedno zdanie ( raczej chyba dwa ):1. Jak Cię stać na coś lepszego to sobie odpuść.2. Nie widzę tu wpisów entuzjastów tamtego rocznych szczęśliwców, którzy w tamtym roku wylewali swoje "ochy i achy" na temat relacji cena-jakość po zakupie tegoż sprzętu.JK
CześćDla jasności - żadna zawiść ani nienawiść, ani tym bardziej zazdrość.Do jasnej anielki ciężko użyć Google i własnej inwencji?Najlepiej zapytać:Najlepsza zanęta? Przynęta? Czy ten sprzęt..? Czy w chińskim sklepie...? czy ktoś był...?Czy nie był..? Mamo siku...! Czy otworzyłeś ten link i zrobiłeś to o co tam proszą? Ja powiem Ci na zapas - na stronie skutecznie Ci ( i mnie też ) zostało udowodnione, że nie czytam wszelkich regulaminów stron, portali, czatów itp internetowych. Więc przestań sobie pochlebiać, że to tylko Tobie nikt nie chce udzielić odpowiedzi.Nie przeczytałeś - Twoja wina i nie ma co dyskutować.Na innych portalach Twój post wystrzelili by w niebyt elektroniczny zanim by się ukazał ponieważ taki wątek już istnieje.JK (2012/03/28 12:03)

SZUWARdragon2

Nie jest najgorszy, ale zdjecia z reklamy troche odbiegaja od zeczywistosci.Pare lat juz sie zaopatruje, tylko mam mozliwosc ocenic jakosc na miejscu. (2012/03/28 14:59)

rurekk44444

HO,Ho,HO merry christmas... (2012/03/28 17:39)

abra1990

and Happy New Year ;p ... koniec tematu (2012/03/28 19:00)

HERON

Słyszałem kiedyś mondre zdanie "nie stać mnie kupywać tanie rzeczy" Kupując tanio liczmy się z tym że się popsuje i trzeba kupić poraz kolejny (2012/03/28 19:39)

Bernard51

Słyszałem kiedyś mondre zdanie "nie stać mnie kupywać tanie rzeczy" Kupując tanio liczmy się z tym że się popsuje i trzeba kupić poraz kolejny

Napewno masz racje ale byli sa i beda tacy ktorzy uwazaja ze oszczedzac trzeba na wszystkim i tak robia w przekonaniu ze maja racje. Nie ma idealnej recepty na zakupy jesli chodzi o ceny??
I ja tez wyznaje zasade tanie rzeczy sa drogie i mnie nie stac na nie.
(2012/03/29 06:51)

użytkownik107516

Witam, mam kolegę pracującego w Niemczech, ostatnio poinformował mnie że w Lidlu będzie dostępna cała gama artykułów wędkarskich marki CIRVIT outdor, w przystępnych cenach, są tam m in. Wędziska, kołowrotki, wodery, podbierak, haczyki, i zestawy wędkarskie jakaż torba i podpórki na 4 wędki, z reklamówki którą oglądałem na stronie Niemieckiego Lidla wygląda to nawet dobrze, ale chciałbym poznać waszą opinię, czy mieliście styczność z tym sprzętem, co warto kupić a co nie, czekam na opinię.
pozdrawiam

Pracując w Niemczech z nudów, oglądałem sprzęt w tanich makietach. Chcesz to sobie ten sprzęt kup, ale nie pytaj co sądzę o ,,szmulinie,,. (2012/03/29 08:18)

Dawid1346

Byłem w Lidlu i  widziałem... Nawet z ciekawości kupiłem, z ciekawości bo w sumie wszystko co mi potrzebne i było tam dostępne ma.

Muszę powiedzieć że nie ma szału...

Świetliki zielone jeszcze jako takie ale czerwone i niebieskie to pomyłka.

Kupiłem zestaw, trochę tam koralików, gumek, stoperów, haczyków, śruciny, agrafki, świetliki, drabinki na przypony, spławiki, ciężarek żabka i igła do kulek.

Drabinki się przydają, podręczne i na dłuższe przypony, które nie mieszczą się w piórniku będę używał.

Haki to tylko sobie zostawię 16 i 4 te drugie z zadziorami do czerwonego, ciekawe czy przypony dają radę.

Koraliki, stopery, gumki, agrafki, żabka, igła i śruciny też się przydają.

Spławiki jeszcze nie testowałem ale coś z nimi nie tak, bo co niektóre są wielkie jak bojki na żywca wyglądają na 15g a są 4g, 3g... Co do spławików może z 2 zostawię, bo to ogólnie szajs.

Pudełko nawet fajne ma możliwość przebudowywania ale przegródkę dali tylko jedną, gdybym nie miał już podobnego pudełka to by się przydało.

Te świetliki z pudełka to delikatnie łamać, bo jak przełamał to mi się przerwał na dwie części i rozlałem luminofor. 

Drugi raz bym nie kupił zestawu, nie opłaca się.

(2012/04/17 11:09)

rasi331

Witam ! Nie który towar tandetny ! Mnie zaiterował jedynie trójnóg. Nogi na statywach, stabilny. Polecam! (2012/04/17 12:06)

Radziu

Witam.Z oferty LIDLA kupiłem tylko dużą paczkę świetlików,jak dla mnie reszte tego sprzętu przez małe s można sobie wsadzić w D... Pozdrawiam. (2012/04/18 19:00)

turu82

byłem dziś w lidlu , jedyna zecz  nad którą sie zastanowiłem przez chwile zeby kupić to torba  a reszta pożal sie boze kołowrotki same siebie nie mogą uciągnąć hehehehe- POLECAM DLA NIEDZIELNYCH (2012/04/18 19:34)

hbll

OK  -- >

- Świetliki
- Torba (!) Torba bardzo dobrze wykonana - solidna. Dodatkowo 6 dużych pudełek na przynęty i 2 małe. Za same te pudełka w wędkarskim trzeba zapłacić ponad 100 zł! A tutaj 111 zł i mamy jeszcze na prawdę fajną torbę. Jeśli ktoś szuka torby do spinningu i nie tylko to polecam. Na prawdę warto. W wędkarskim są bardzo podobne tylko, że droższe i bez tych pudełek na przynęty.
- Podbierak też OK

Reszty bym nie brał nawet za dopłatą.
Pozdrawiam (2012/04/19 00:35)

hbll

Dla porównania podobna torba Jaxona z 6 pudełkami w zestawie kosztuje 200 zł.
Tutaj mamy za 111 zł 8 pudełek i bardzo podobną, solidną torbę.

Polecam szczerze. Żadnych wędek czy kołowrotków z Lidla bym nie brał, ale ta torba jest na prawdę fajna i solidnie wykonana.

http://www.trotka.pl/p/pl/uj-wtd01/torba_wedkarska_z_pudelkami.html (2012/04/19 00:43)