Zaloguj się do konta

Licytacje allegro program snajper?

utworzono: 2016/02/01 19:47
jannowywpoznaniu

mam parę pytań o ten program
czy jest bezpieczny bo trzeba podać swój login i hasło
kto z was go używa ?
jaka jest jego skuteczność ?
a najważniejsze czym różni się program snajper od podania maksymalnej kwoty w okienku licytacji?po podaniu kwoty w okienku licytacji alegro automatycznie podnosi kwotę do momentu kiedy moja oferta zostanie przebita czyli tak samo jak snajper tylko nie w ostatnich sekundach
[2016-02-01 19:47]

Haryyy5

Różnica jest taka o ile się dobrze orientuje że jak wpiszesz w allegro cenę maksymalną to ludzie widzą że jest coś takiego i mogą próbować Cię przebić. Np. dałeś max 200 zł ktoś licytuje 150, widzi że to jeszcze jednak za mało, przemyśli czy opłaca mu się dać więcej i da 250zł. Ten program dopiero w ostatniej chwili wrzuci Twoją ofertę także jak nikt nie dał wcześniej więcej to już może nie zdążyć. Osobiście nigdy nie korzystałem. Miało to może sens kiedyś jak nie było czegoś takiego jak kwota maksymalna, tylko konkretne sumy. Na dzień dzisiejszy jak mi na czymś zależy to wrzucam w ostatniej minucie rozsądną cenę max. Generalnie ja nigdy nie licytuje wcześniej niż w ostatnich minutach bo to tylko podbija cenę niepotrzebnie. Generalnie moim zdaniem obecnie bardzo ciężko trafić jakąś okazję na licytacji. Dużo kupuję na allegro i  powiem szczerze że łatwiej trafić dobrą okazję na kup teraz, trzeba tylko mieć trochę szczęścia i często sprawdzać interesującą nas kategorię. W licytacjach bardzo często ludzie walczą jeszcze powyżej ceny w jakiej można już bez problemu dostać coś od ręki.  [2016-02-02 10:28]

jannowywpoznaniu

ostatnio udało mi się trafić parę przedmiotów za bezcen
ale niektórzy naprawdę przepłacają na aukcjach
wygląda to na ustawione aukcje bo kto normalny zapłaci 100%więcej niż przedmiot kosztuje na kup teraz
ja zawsze sprawdzam czy u sprzedającego komuś udało się kupić coś znacznie taniej niż ceny z allegro
robie to tak że wchodzę w komentarze sprzedającego przy każdym jest nr aukcji jak to otworzymy to widzimy za jaką cenę przedmioty zostały wylicytowane
osobiście znalazłem już paru takich którzy wystawiają wszystko od 1zł a na koniec aukcja kończy się sporo ponad cenami na allegro wygląda to na typowe ustawki
[2016-02-02 16:34]