Licencja zawodnika

/ 5 odpowiedzi
Mam  pytanie dotyczące możliwości zdobycia licencji zawodnika. Jak dotąd słyszałem o tym dwie sprzeczne informacje, jedna z nich to, że można zdobyć tą licencję indywidualnie nie należąc do żadnego klubu sportowego, a druga to taka że trzeba jednak do jakiegoś klubu się przyłączyć, Szukałem odpowiedzi na to pytanie w regulaminie pzw na stronie głównej, lecz bez jasnej odpowiedzi, mianowicie są tylko jakieś wzmianki dotyczące organizacji sportu, bez warunków jakie trzeba spełnić aby otrzymać licencję. Prosze kolegów wędkarzy o wytłumaczenie mi zasad otrzymania licencji. Jednocześnie zapytuję czy jeśli rzeczywiście trzeba przyłączyć się do jakiegoś klubu, to jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać licencje?
rybspinn


Licencje powinien wyrobić Ci okręg pzw jeśli zwrócisz się ze wszystkimi dokumentami, badaniami lekarskimi i oczywiście określoną wpłatą. Mi wyrobili licencję jak jechałem na Mistrzostwa Polski 2 lata temu i jeszcze nie należałem do WKS, także jak widać nie trzeba przynależeć do klubu. Najlepiej skontaktuj się ze swoim okręgiem i oni powinni wszystko wyjaśnić. (2010/07/19 12:09)

uky


A czy można wiedzieć jakie są związane z tym opłaty, i jakie są wymagania regulaminu co do potrzebnego sprzętu? Słyszałem, że w tym roku wszedł przepis, że siatka musi mieć3,5 metra długości, a jeszcze rok temu było to min.2 metry, max. 3,5 metra. Czy to prawda? (2010/07/19 12:32)

rybspinn


Tak jak pisałem wyżej skontaktuj się z okręgiem i tam Ci wszystko wyjaśnią co do opłat.
O siatce też się nie wypowiem ponieważ startuje w spiningu. (2010/07/19 13:19)

uky


A zna może kolega, jakiegoś zawodnika startującego w spławiku? Jestem wdzieczny za każdą informacje. A co do licencji, słyszałem również że licencja przyznawana tylko klubom, ten przepis wszedł ponoć dwa lata temu. I jeszcze tak na ścisłość jedyne zawody w jakich startuję są to zawody spławikowe. Tak więc jeszcze raz proszę o jakieś informacje, i z góry dzięki.

(2010/07/19 14:36)

hubert82


witam tu kolega dobrze tobie pod powiedział zebys poszukal info.w okregu . a co do wymiarow siatki 2 m moze byc tylko musi byc z malymi oczkami i srednica kregu minimum 35 o ile dobrze pamietam (2010/07/22 22:04)