Zaloguj się do konta

Lgiń jak złowić sandacza na Dużym Lginiu

utworzono: 2009/04/18 19:40
siemeklub

witam Nie posiadam łódki i łowie z brzegu. Proszę powiedzcie czy jest szansa złowić sandacza na Dużym Lginiu ? Byłem tam w tamtym roku parę razy i złowiłem kilka węgorzy.Czy jest tam sandacz ? Nie znam tego jeziorka dobrze , a bardzo mi się tam podoba , po której stronie najlepiej łowić od strony wioski ,czy od harcerzy ? proszę o odpowiedz pozdrawiam [2009-04-18 19:40]

wojtekkr

Odnośnie jeziora Lgiń duży musisz poczekać na odpowiedz od JW407 lub Dominikma to są fachowcy odnośnie duzego Lginia piszesz że jesteś przyjezdny jeżeli jesteś z okręgu Wrocławia to przypominam że nie mamy podpisanego porozumienia z tym właśnie okręgiem.Pozdrawiam i połamania kija [2009-04-19 09:15]

siemeklub

dzięki za odpowiedz , poczekam jestem z okręgu legnickiego wiec z tego co wiem mogę tam łowić pozdrawiam [2009-04-19 12:09]

wojtekkr

Z Legnickiego oczywiście nie mamy podpisanego porozumienia tylko z Wrocławiem [2009-04-19 12:23]

jw4107

Witaj kolego siemeklub myślę że kolega wojtekkr troche przesadza pisząc omnie że jestem specjalistą od jeziora lgiń duży jestem poprostu wielbicielem tego łowiska piękno i klimat tego łowiska jest poprostu niedoopisania .Jeśli chodzi o sandacza to ponoć tam występuje ale ja niestety na niego nie trafiłem owszem udało mnie się tam trafić w zeszłym roku kilka szczupaków ale ogólnie jestem cienki bolek jestem spławikowcem i nie mogę pochwalić się jakimiś okazami dlamnie najważniejsza jest ta cisza. Dobre miejsca są od strony plaży głównej na lewo od plazy tam są najgłębsze części jeziora i dobre stanowiska na drapieżnika
Pozdrawiam JW4107 [2009-04-20 20:27]

dominikma

witam kolego siemeklub widzę, że tez polubiłeś "nasze" łowiska, jeżeli chodzi o sandacza to owszem występuje ale nie ma go w dużych ilościach ze względu na "kłusoli". JW 4107 ma racje jeżeli chodzi o Lgiń Duży to najgłębsze miejsca są po tej stronie o której pisał JW 4107. Myślę że ci to dużo podpowie jeżeli znasz zachowania tej ryby na ktorą czekasz. [2009-04-22 20:47]

dominikma

Jeszcze jedno: dobrych miejscówek na tym jeziorku jest wiele, od strony harcerzy nie radzę bo są one przeważnie zajęte przez kempingowców, którzy "wędkują" śpiąc w namiocie lub przyczepie i mogą ci w nocy (bo przecież to jest odpowiednia pora na sandacza) niezłą awanturę zrobić że im rybki podbierasz. Ze względu na wędkujących inaczej (kłusoli) niestety nie moge ci wskazać dobrych miejscówek, ale jestem na Lginiu bardzo często i jak się spotkamy to oczywiscie wskażę Ci dobre miejsce. [2009-04-22 21:11]

siemeklub

ok dzieki za odpowiedz [2009-04-27 14:39]