Zaloguj się do konta

Lepper wraca do polityki?

utworzono: 2009/12/31 10:04
andy

Śmiać mi się chciało przedwczoraj gdy usłyszałem, że skruszony i wzmocniony po przerwie Andrzej Lepper zamierza wrócić do polityki. Podobno szykuje siły w regionach na wybory samorządowe, które odbędą się jesienią. Moim zdaniem są skończeni, więc cała ta zadyma, to strata czasu i pieniędzy. Kto im uwierzy po tylu aferach? [2009-12-31 10:04]

Jedno jest pewne, jeśli ostatnio było nudniej to będzie na pewno weselej. Tylko kto jeszcze na nich zagłosuje? Pewnie tylko oni sami na siebie plus ich najbliższe rodziny a i te nie w komplecie.
Potrafili tylko rzucać populistyczne hasła ale stworzyć coś to już nie.
[2009-12-31 10:54]

Chłop prosty i widzi tłum nic nie mądrzał . [2009-12-31 11:45]

hubi

Pamiętajcie koledzy że ludzie prości mają dar przekonywania. [2009-12-31 15:45]

loli_83

Andrew Reaktywacja? Super! ;). Oj będzie się działo... Będzie wesoło! Yes, yes, yes! Jak mawiał Kazio Marcinkiewicz ;)
[2009-12-31 19:30]

Waldi Fish

Jak Jędruś występował w TV to było zawsze wesoło. Można było się pośmiać, bo jednak miał poczucie humoru a jego wypowiedzi były zabawne.
[2010-01-12 22:21]

hub, on już chyba nikogo nie przekona.Temu pajacowi powinni zabronić istnieć w polityce.Takie coś w polityce to śmiech na sali ,zarazem porażka i zakała dla społeczeństwa.Zresztą nie on jeden .
[2010-01-13 20:32]

hubi ma być
[2010-01-13 20:58]

Wybory samorządowe to już nie ta liga co parlament aczkolwiek lepper to troszkę ofiara mediów moim zdaniem. Najpierw kreowany na archaicznego chłopa, którego horyzonty nie wykraczają poza jego polem, potem całkiem niezły fachowiec, a po tej całej sex aferze sam się pogubiłem ;d
Myślę, że pan Andrzej zawsze jakiegoś zbłąkanego wyborcę przekona i to mu pomoże w powrocie do namiastki polityki. Wszak jakoś na chleb musi zarabiać, a jak taki rolnik pozna smak polityki która w jego odczuciu jest nie robieniem niczego to ciągnie do koryta ;)
[2010-01-13 20:59]

Niestety u nas niema polityków z prawdziwego przekonania ,to są karierowicze ,którzy potrafią zamęt siać, pokrzyczeć, potupać ,nachapać się ile tylko się da ,urządzić całą rodzinę ,i to właśnie jest program  karierowiczów .Nigdy tak naprawdę, żadnego nie obchodzi, emeryt czy rencista.Płacimy wysokie składki na ,,ZUS ,,i co mamy wielkie,, G,,Zresztą ,kazdy chyba wie co się dzieje w Polsce ,,Szumowina szumowinę pogania ,ze stołka na stołek .
[2010-01-14 16:29]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia