Lepiej się nie wychylać ?

/ 8 odpowiedzi / 2 zdjęć
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Posprzatali-lesny-staw-wiec-dostali-mandat-n103564.html
Artur z Ketrzyna


Ciekawe co Krzysztow chciał tym czymś powiedzieć? :-)

Śmieszna sp[rawa, pwenie jakiś poczxatkujący/młokos  w służbie leśnej, chciał sie wykazać. Bądź ukarać pysakatego inuicjatora akcji.
Jak by był doświadczony ukarał by za brak kapoka i koła ratunkowego. W końcu wychylając sie za bórte po smieci móg wypaść zabórtę i zachysnąc się skarzonej wody. Kto wtedy pokrył by koszty leczenia? ;-) (2016/07/18 08:54)

bluehornet


 
Ciekawe co Krzysztof chciał tym czymś powiedzieć? :-)

Śmieszna sprawa, pewnie jakiś początkujący/młokos  w służbie leśnej, chciał sie wykazać. Bądź ukarać pyskatego inicjatora akcji.
Jakby był doświadczony ukarałby za brak kapoka i koła ratunkowego. W końcu wychylając się po śmieci mógł wypaść za burtę i zachłysnąc się skażoną wodą. Kto wtedy pokryłby koszty leczenia? ;-)


Ręce opadają ... Miodek z Bralczykiem mdleją ... (2016/07/18 10:08)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Chciałem powiedzieć że mamy takie prawo i ludzi którzy je egzekwują jak nie-rząd który sobie nasze społeczeństwo wybrało. Różnie bywało w tym kraju od czasu jak dołączyłem do grona jedynych istot inteligentnych na ziemi jednak nigdy mnietemat tej inteligencji nie nurtował tak mocno jak obecnie. Coraz większe grono ludzi w kraju i z zagranicy sugeruje nam w coraz bardziej klarownie że źle się dzieje u nas a my przemy dalej w dół. (2016/07/18 10:53)

Artur z Ketrzyna


Chciałem powiedzieć że mamy takie prawo i ludzi którzy je egzekwują jak nie-rząd który sobie nasze społeczeństwo wybrało. Różnie bywało w tym kraju od czasu jak dołączyłem do grona jedynych istot inteligentnych na ziemi jednak nigdy mnietemat tej inteligencji nie nurtował tak mocno jak obecnie. Coraz większe grono ludzi w kraju i z zagranicy sugeruje nam w coraz bardziej klarownie że źle się dzieje u nas a my przemy dalej w dół.

zgodzę sie z tobą. Ze pewne rzeczy są nie tak. Ale jednak pis zmienia to co PO nakaczało (nedzne wynagrodzenia itd). PO wiele rzeczy przeinacza, co nie znaczy że PIS za sprawą Kaczorka nie przegina.
Wruc uwaga co teraz Tusk robi z unią :-) Tak samo jak Polska tak i UNI popadnie w odchłań wielkiego tuskowego G. (2016/07/18 12:30)

u?ytkownik26223


Nie chce tu nikogo bronić ale nie od dzisiaj wiadomo że media gonią za sensacją ,
 w artykułach pokazywane są sytuacje z jednej strony,półprawdy ,niektóre fakty bywają przemilczane
Nie wiem czy ktoś z was doczytał do tego Miejsca:"- Zbieranie śmieci nie było problemem,
 ale już zostawiony rower kusił osoby,które wcale nie chciały sprzątać. Otrzymaliśmy informacje, że z roweru korzystano
 w sposób niebezpieczny,skacząc z niego do wody - wyjaśnia Michał Grabowski z Nadleśnictwa Gdańsk w rozmowie z TVN24."

Być może gdyby pomysłodawca całej akcji zgłosił
chęć przeprowadzenia akcji uprzątnięcia stawu ,obyło by sie bez problemów .
Tak to już jest jak działa się samopas.
Fakt faktem strażnik zamiast dać mandat mógł tylko pouczyć (co z resztą można doczytać w tekście)
""Przepraszamy za nadgorliwość pracowników służby leśnej, w kwestii ukarania mandatem inicjatora akcji sprzątania stawu.
 Całe zajście powinno skończyć się wyłącznie pouczeniem. Interwencja Straży Leśnej nastąpiła w wyniku zgłoszeń
i skarg mieszkańców Oliwy. Okolice stawu są miejscem spotkań i spacerów mieszkańców, niestety odbywają się tam
często zakrapiane imprezy, których uczestnicy nie rzadko zachowują się niebezpiecznie. W przyszłości, planując akcje
sprzątania, prosimy o zgłoszenie tego faktu do Nadleśnictwa.
Dzięki połączonym siłom możemy efektywniej zadbać o uporządkowanie tego terenu, który jest sprzątany przez
Nadleśnictwo Gdańsk, kilka razy w roku"
- czytamy w oficjalnym oświadczeniu Nadleśnictwa Gdańsk.

Ps .przypominam sobie że pisałem kiedyś o nadgorliwości"urzędasów" strażników i innych służb,
 a nawet doszło do ostrej wymiany zdań ,między innymi z Januszem JK. strasznie w tedy zostałem obrzucony błotem
okazuje sie że jednak mogłem mieć racje, (2016/07/18 12:33)

u?ytkownik26223


http://poznajpolske.onet.pl/pomorskie/uprzatneli-staw-w-gdansku-w-nagrode-otrzymali-mandat/0re16s (2016/07/18 12:47)

Jakub Woś


W wiadomościach o tym było. Tak jak wspomniał Jarek11 wszystko skończyło się dobrze a ludzie rozeszli siez uśmiechami. Ktoś tu taniej sensacji szuka. (2016/07/20 08:12)