Zaloguj się do konta

Lekki, masywny kołowrotek do feedera

utworzono: 2014/07/29 08:12
krzysiu wedkarz

Witam, jestem zmuszony do zakupu nowego kołowrotka feederowego.
Potrzebuje lekkiego, lecz masywnego kołowrotka do połowu rzecznego w Bugu. Zastanawiałem się nad Shimano Alvio, gdyż mam w posiadaniu już jeden taki kołowrotek, lecz może któryś z kolegów "po kiju" poleciłby mi jakiś godny kręciął. Przedział cenowy powiedzmy od 100 do 200 zł
Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
[2014-07-29 08:12]

JKarp

Nie ma lekkiego i masywnego ...Zapamiętaj, że dobry kołowrotek lub dobra wędka muszą swoje ważyć.Szukaj w Okumach.To miałem ostatnio w ręku i całkiem, całkiem: http://sklep.insel.pl/product_info.php?products_id=17349 A ten ma dobre opinie: http://sklep.insel.pl/product_info.php?products_id=14771
JK [2014-07-29 08:56]

karwos33

Zobacz kołowrotek Robinson Feeder (do wyboru 2 wersje - RD i FD). Cena około 90-100zł, masz 5 lat gwarancji, jak przy okumie. Naprawdę fajny młynek, korzystam od początku tego roku (nowość 2014), i jestem bardzo zadowolony. Masz w nim płytką szpulę, więc rzuty są zdecydowanie dalsze. Sprzęt jest dość lekki i ładnie spasowany, pozdrawiam [2014-07-29 09:09]

JKarp

No własnie - Robinson FR. Mam drugi sezon. Bardzo niepozorny ale daje radę nawet na karpiówce. Kilka karpi wyholowałem a i zestawy 100 g też nie są mu straszne. Ładnie nawija żyłkę i ma długi hamulec.JK [2014-07-29 09:30]

lysy44

Ja osobiście moge Ci polecić dragon maxima  BAITFEEDER juz mam 3 sezon i Ci powiem ze  jak na razie sprawuje się bardzo dobrze pozdro  [2014-07-29 10:05]

Staszki

Ja też śmiało mogę polecić feedera, ma dosyć płytką szpulę więc można ostro zarzucić. [2014-07-29 12:54]

mateusz-falkiew

Ja osobiście moge Ci polecić dragon maxima  BAITFEEDER juz mam 3 sezon i Ci powiem ze  jak na razie sprawuje się bardzo dobrze pozdro 

Swięta prawda bardzo solidny młynek też taki posiadam i gorąco polecam pozdrawiam

[2014-07-29 14:44]

gucek6

Okuma Travertine TBR  rozmiar 40-45 zależy gdzie łowisz
[2014-07-29 17:49]

Przemo-77

Zwróć uwagę na SPRO MODENA FEEDER 740 LUB 760
[2014-07-29 20:11]

berthold

Witam, jestem zmuszony do zakupu nowego kołowrotka feederowego.
Potrzebuje lekkiego, lecz masywnego kołowrotka do połowu rzecznego w Bugu. Zastanawiałem się nad Shimano Alvio, gdyż mam w posiadaniu już jeden taki kołowrotek, lecz może któryś z kolegów "po kiju" poleciłby mi jakiś godny kręciął. Przedział cenowy powiedzmy od 100 do 200 zł
Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

trzymaj się z daleka od takich wynalazków jak shimano alivio ja ma catany 40-ki czyli niby lepsze ale tak po prawdzie to dno kompletne ,lepszy wybór to mastery z targu za 30 zł bo trwalsze w tych cenach to tylko to co koledzy powyżej proponują
[2014-07-29 22:26]

bartfi987

Ja używam Mistrall Black Fury Carp. Daję rade na odrze przy ładnych leszczykach i wyciągnąłem na niego ładne karpiki. POlecam :) [2014-07-30 10:29]

krzysiu wedkarz

Eh, ciężki wybór. Chciałbym wybrać coś pomiędzy Dragonem Maximą, Spro Modena Feeder, bądź Spro Passion. Który z podanych byłby najlepszym wyborem?.
[2014-07-31 11:12]

mlodyst

Solidny i tani jest Robinson Feeder, już dawno dałem sobie spokój z innymi markami. Obecnie mam go już 1,5 roku.  Dzięki płytkiej szpuli rzucisz bardzo daleko, a prosty mechanizm wewnątrz jest niezawodny i wytrzymały. [2014-07-31 11:38]

krzysiu wedkarz

Nigdy nie miałem przekonania do produktów Robinsona, więc ta marka raczej odpada. Podobno Cormoran ma dobre kołowrotki w przystępnych cenach.
[2014-07-31 14:31]

odrofan

Witam . Ja osobiście przy jednym feederku mam ryobi ecusima wielkości 40 . Brałeś pod uwagę alivio , więc teraz w askari.pl masz tego ryobi za 120 zł czyli w cenie alivio , ja jestem z ryobi bardzo zadowolony - to jest propozycja bez wolnego biegu. [2014-07-31 14:52]

berthold

Nigdy nie miałem przekonania do produktów Robinsona, więc ta marka raczej odpada. Podobno Cormoran ma dobre kołowrotki w przystępnych cenach.

to jest tak samo jak z mikado i robinsonem wędki robią dobre mam kilka robinsonów i chwalę ale kołowrotki od mikado zawsze były mizerne robinsona też ale może się coś zmieniło bo od 15 lat ich kołowrotków już nie miałem
[2014-07-31 18:32]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia