Lekie spinningowe wędzisko do 200zł

/ 33 odpowiedzi
borsuchi

,,Nie chwaliłem się przyłowem a pochwaliłem sprzęt,,.Czyli że zdjęcia chwalisz Podbierak?.

Tak - polecam - również Mikado (2019/03/21 11:11)

konrad0210

Witam. Mój wpis dotyczy C&R, dla ryb to nie jest żaden sport. Idąc na ryby trzeba liczyć się z tym, że złapie się przyłów ryby, ktrórej nie planujemy lub nie jest naszym celem przecież nie widzimy co jest pod wodą i jaka ryba akurat ma ochotę na daną przynętę. Sam rok temu w kwietniu złapałem leszcza 60cm na obrotówkę nr3.(wrócił do wody, ale zdjęcie zrobiłem). Moim skromnym zdaniem wyprawa na ryby po to aby je łapać i wypuszczać do dopiero jest poroniony pomysł, żeby z premedytacją męczyć zwierzęta dla zaspokojenia swoich ambicji. Do Sith" może i lepiej, że "bez odbioru" :).@jakrzysiek, @borsuchi nie przejmować się gadaniem pseudo obrońców praw ryb. Pozdrawiam (2019/03/21 21:59)

Sith

(...)Moim skromnym zdaniem wyprawa na ryby po to aby je łapać i wypuszczać do dopiero jest poroniony pomysł, żeby z premedytacją męczyć zwierzęta dla zaspokojenia swoich ambicji. Do Sith" może i lepiej, że "bez odbioru" :).Â@jakrzysiek, @borsuchi nie przejmować się gadaniem pseudo obrońców praw ryb. Pozdrawiam
Jaki rozum, taki wpis pseudowędkarzu.
No cóż, trzeba przywyknąć, że "gimbaza" szerokim strumieniem wpłynęła na Forum i wymądrza się. Dla tego nie przejmuję się wypowiedziami pseudowędkarzy, pseudofachowców i pseudoznawców.
Bądźcie zdrowi, bo na rozum jeszcze musicie poczekać...
(2019/03/22 06:05)

jakrzysiek

I znów bezpośrednio obraża Pan innych. Tylko po co? (2019/03/22 10:10)

AdamJasinski72

Ja posiadam DAM Whisler Utltra Light Jig 260, 3-15g i jestetm bardzo zadowolony. (2019/03/25 15:41)

Rutra65

Sith a może samemu trzeba tego rozumu poszukać? (2019/03/25 22:14)

Sith

Sith a może samemu trzeba tego rozumu poszukać?
Uderz w stół, a nożyce same się odezwą...
(2019/03/27 10:35)