Zaloguj się do konta

Legalne ustawki kiboli.

utworzono: 2014/04/07 20:22
zbynio5o

Jestem pod wrażeniem, do czego to doszło ? :))) http://youtu.be/GixDXD44_yA [2014-04-07 20:22]

zbynio5o

[2014-04-07 20:26]

kucus22

Ciekawy pomysł... wcale nie głupie rozwiązanie starego problemu.
P.S Ale nasi dali wycisk szwedom:);)
[2014-04-07 20:33]

ryukon1975

Zbynio pod wrażeniem to byłem ja wczoraj nad rzeką. Siedzę, łowię a jako że robi się coraz cieplej drugim brzegiem idą miejscowi kłusownicy. Patrzą na mnie, obserwują, wręcz prowadzą wizualną analitykę potencjalnych niedociągnięć i powoli odchodzą. Ja przez godzinę zachodziłem potem w głowę czy zadzwonili na PSR. :)

Ekipy z filmu są wysoko ponad tym co się dzieje u nas....

[2014-04-07 20:34]

mazu89

Ciekawy pomysł... wcale nie głupie rozwiązanie starego problemu.
P.S Ale nasi dali wycisk szwedom:);)
Dali wycisk jakby jeszcze kadre powiekszyć bo zaplecze zawodników nie małe. Szpilka napewno by pomógł z chęciom chłopakom zwerbować go . A tak na poważnie nie podobało mi się jak jeden leżał a drugi go z góry  lał i jeszcze następny przyszedłszy z pomocą . Chociaż byli sędziowie i nikogo nie zabiją.

[2014-04-07 20:43]

mario84

Polska ma słabą kadrę piłkarzy, ale na kiboli zawsze można liczyć :)

[2014-04-07 21:48]

zbynio5o

Doooobre Mario hehehe !!!! [2014-04-07 22:07]

Bernard51

Czyli "wypasionych" bezmózgowców nam nie brakuje?
[2014-04-08 06:41]

Bo to ścisła czołówka światowa.
[2014-04-08 07:11]

mlodystm

Jakaś lista zawodników napewno jest. Wystarczy, że teraz Policja o nią poprosi i tych kilku z Lecha są potencjalnymi osobami do zakazów stadionowych w razie awantury na boisku. Szkoda, ze nie pomyśleli o tym, ze sami się wystawiają:D
[2014-04-10 12:39]

Wachta

Jakaś lista zawodników napewno jest. Wystarczy, że teraz Policja o nią poprosi i tych kilku z Lecha są potencjalnymi osobami do zakazów stadionowych w razie awantury na boisku. Szkoda, ze nie pomyśleli o tym, ze sami się wystawiają:D

Bo uprawiają jakąś dziwną dyscyplinę sportu?  To jak czasami pogram w airsoft to jestem terrorystą i potencjalnym wspólnikiem Brunona Kwietnia?

[2014-04-10 13:20]

okoniowaty

lubie sporty walki, boks, mma ,k1 ale oglądając to nie wiedziałem gdzie mam się patrzeć, trochę za dużo się dzieje, bez ładu i składu, cieszę się że nasi wygrali, podobno najcięższą przeprawę mieli z Rosjanami ale kibicem tego "sportu" raczej nie będę [2014-04-10 15:20]

mlodystm

Bo uprawiają jakąś dziwną dyscyplinę sportu?  To jak czasami pogram w airsoft to jestem terrorystą i potencjalnym wspólnikiem Brunona Kwietnia?

nie zrozumiałeś. Są to kibole Lecha Poznań, którzy siadają  również na trybunach... Jeżeli będzie jakaś ustawka nie wiem przykład Lech - Legia, to w pierwszej kolejności będą sprawdzani Ci z "legalnych " ustawek w filmiku

[2014-04-11 11:32]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia