Legalne ustawki kiboli.

/ 12 odpowiedzi
Z P

Jestem pod wrażeniem, do czego to doszło ? :))) http://youtu.be/GixDXD44_yA
kucus22

Ciekawy pomysł... wcale nie głupie rozwiązanie starego problemu.
P.S Ale nasi dali wycisk szwedom:);) (2014/04/07 20:33)

ryukon1975

Zbynio pod wrażeniem to byłem ja wczoraj nad rzeką. Siedzę, łowię a jako że robi się coraz cieplej drugim brzegiem idą miejscowi kłusownicy. Patrzą na mnie, obserwują, wręcz prowadzą wizualną analitykę potencjalnych niedociągnięć i powoli odchodzą. Ja przez godzinę zachodziłem potem w głowę czy zadzwonili na PSR. :)

Ekipy z filmu są wysoko ponad tym co się dzieje u nas....

(2014/04/07 20:34)

mazu89

Ciekawy pomysł... wcale nie głupie rozwiązanie starego problemu.
P.S Ale nasi dali wycisk szwedom:);)
Dali wycisk jakby jeszcze kadre powiekszyć bo zaplecze zawodników nie małe. Szpilka napewno by pomógł z chęciom chłopakom zwerbować go . A tak na poważnie nie podobało mi się jak jeden leżał a drugi go z góry  lał i jeszcze następny przyszedłszy z pomocą . Chociaż byli sędziowie i nikogo nie zabiją. (2014/04/07 20:43)

mario84

Polska ma słabą kadrę piłkarzy, ale na kiboli zawsze można liczyć :) (2014/04/07 21:48)

zbynio5o

Doooobre Mario hehehe !!!! (2014/04/07 22:07)

Bernard51

Polska ma słabą kadrę piłkarzy, ale na kiboli zawsze można liczyć :)

Czyli "wypasionych" bezmózgowców nam nie brakuje? (2014/04/08 06:41)

użytkownik167673

Polska ma słabą kadrę piłkarzy, ale na kiboli zawsze można liczyć :)

Bo to ścisła czołówka światowa. (2014/04/08 07:11)

mlodystm

Jakaś lista zawodników napewno jest. Wystarczy, że teraz Policja o nią poprosi i tych kilku z Lecha są potencjalnymi osobami do zakazów stadionowych w razie awantury na boisku. Szkoda, ze nie pomyśleli o tym, ze sami się wystawiają:D (2014/04/10 12:39)

Wachta

Jakaś lista zawodników napewno jest. Wystarczy, że teraz Policja o nią poprosi i tych kilku z Lecha są potencjalnymi osobami do zakazów stadionowych w razie awantury na boisku. Szkoda, ze nie pomyśleli o tym, ze sami się wystawiają:D

Bo uprawiają jakąś dziwną dyscyplinę sportu?  To jak czasami pogram w airsoft to jestem terrorystą i potencjalnym wspólnikiem Brunona Kwietnia? (2014/04/10 13:20)

okoniowaty

lubie sporty walki, boks, mma ,k1 ale oglądając to nie wiedziałem gdzie mam się patrzeć, trochę za dużo się dzieje, bez ładu i składu, cieszę się że nasi wygrali, podobno najcięższą przeprawę mieli z Rosjanami ale kibicem tego "sportu" raczej nie będę (2014/04/10 15:20)

mlodystm

Jakaś lista zawodników napewno jest. Wystarczy, że teraz Policja o nią poprosi i tych kilku z Lecha są potencjalnymi osobami do zakazów stadionowych w razie awantury na boisku. Szkoda, ze nie pomyśleli o tym, ze sami się wystawiają:D

Bo uprawiają jakąś dziwną dyscyplinę sportu?  To jak czasami pogram w airsoft to jestem terrorystą i potencjalnym wspólnikiem Brunona Kwietnia?

nie zrozumiałeś. Są to kibole Lecha Poznań, którzy siadają  również na trybunach... Jeżeli będzie jakaś ustawka nie wiem przykład Lech - Legia, to w pierwszej kolejności będą sprawdzani Ci z "legalnych " ustawek w filmiku
(2014/04/11 11:32)