Zaloguj się do konta

Lechia Gdańsk vs FC Barcelona

utworzono: 2013/07/31 12:22
Przemas83

Lechia Gdańsk zremisowała z FC Barceloną w meczu towarzyskim na PGE Arena. Trener Michał Probierz jest zdania że Lechia mogła pokusić się o zwycięstwo w tym meczu! Jakie macie opinie na ten temat.
[2013-07-31 12:22]

Tobek

Wg mnie to była zabawa dla Barcelony, nie spinali się jakoś tym meczem. Czy wygrają czy przegrają to i tak nie robiłoby dla nich różnicy. Mi osobiście nie podobały się faule naszych zawodników. Pod koniec meczu często było widać różne kopania po nogach itp. Więc po co Barcelona miała grać na upadłego i dalej ryzykować kontuzje spowodowane faulem jak jedna noga np Messiego jest warta więcej niż nasza cała drużyna.Pozdrawiam. [2013-07-31 12:43]

dunster35

Byłem na meczu:).
Szczerze mówiąc gdyby barca chciała to by lechie zjechała. [2013-07-31 16:43]

pstrag222

Wg mnie to była zabawa dla Barcelony, nie spinali się jakoś tym meczem. Czy wygrają czy przegrają to i tak nie robiłoby dla nich różnicy. Mi osobiście nie podobały się faule naszych zawodników. Pod koniec meczu często było widać różne kopania po nogach itp. Więc po co Barcelona miała grać na upadłego i dalej ryzykować kontuzje spowodowane faulem jak jedna noga np Messiego jest warta więcej niż nasza cała drużyna.Pozdrawiam.


A mi się podobała taka ostra gra, zero respektu chłopaki wykazali.

[2013-07-31 19:34]

michux97

Dla Barcy to była zabawa, nie mecz. Gdyby chcieli to wprowadziliby pierwszy skład i by roznieśli Lechię spokojnie 4:0.
[2013-07-31 21:48]

BartekSpin

Ogolnie mecz nie byl zly jedyne moje spostrzezenia i to nie tylko wobec Lechi ale ogolnie jesli chodzi o polska pilke to ze nasi nigdy nie graja do konca nigdy nie graja o wygrana.
[2013-07-31 22:11]

MARIUCHA81

meczyk fajny
napewno lepiej grają niz drużyna Narodowa
oni zawsze graja jak szmaciarze !!!
[2013-08-01 10:22]

marcin4321

z kolegą wyżej zgadzam się w 100 %.. nasza reprezentacja to brak słów po prostu..
No a mecz jak mecz, miał hasło 'super mecz' czy jakoś tak a ogólnie to nudno było. Barca trochę lipa, że nas olała i przyjechała swoim chyba 10 składem tyle, że grał Messi i Sanchez a reszta to sami wiecie, młodziaki. Ale nawet z młodziakami barcy na pewno nie jest łatwo grać bo to już jest hiszpańska szkoła gry : ) Nie podobały mi się natomiast faule na Neymarze - jestem jego fanem. Gościu debiutował, pierwszy raz, towarzysko w dodatku, poprzerabiał troche nogami a nasi od razu mu kose, albo kopali - bez komentarza.  Pozdrawiam [2013-08-01 11:23]

zbynio5o

Wielu czekało na dwu cyfrowy wynik z Lechią.... i co ??? I jajco :)

Może wreszcie przestaniecie doszukiwać sie powodów tego wyniku. 

Brawo Lechia !  Piękna niespodzianka :))) ...kibic Ruchu Chorzów.

[2013-08-01 11:27]

mlodystm

Piękny mecz, nie ważne jakim składem grała Barca, ważny wynik , który leci w świat. Napewno wielkie zaskoczenie dla katalończyków i reszty, jaki poziom zaprezentowała Lechia, oby tak dalej w lidze.
[2013-08-01 12:13]

barrakuda81

Zawsze takie towarzyskie szopki koncza sie kurtuazyjnym remisem.Normalnie te dwa zepoły nigdy by ze soba nawet nie grały bo róznica w sportowym poziomie to otchłań nie do przebycia dla zespolu z naszej pseudo extraklasy.Barcelona sie promuje,Lechia doswiadcza meczu którego nigdy już nie będzie miała okazji rozegrać,wynik jesli nie ustawiony to przynajmniej "politycznie poprawny'' i wszyscy są szczęsliwi.Tylko kibiców sie ogłupia.Normalnie to tu powinna byc dycha do jaja ale gwiazdorzy z Katalonii tak sobie przyjechali pokopac.Idealna impreza zeby zabrac dzieciaki i pokazac Messi'ego na zywo.Familida - zenada. [2013-08-01 12:43]

El Mariachi

Zawsze takie towarzyskie szopki koncza sie kurtuazyjnym remisem.Normalnie te dwa zepoły nigdy by ze soba nawet nie grały bo róznica w sportowym poziomie to otchłań nie do przebycia dla zespolu z naszej pseudo extraklasy.Barcelona sie promuje,Lechia doswiadcza meczu którego nigdy już nie będzie miała okazji rozegrać,wynik jesli nie ustawiony to przynajmniej "politycznie poprawny'' i wszyscy są szczęsliwi.Tylko kibiców sie ogłupia.Normalnie to tu powinna byc dycha do jaja ale gwiazdorzy z Katalonii tak sobie przyjechali pokopac.Idealna impreza zeby zabrac dzieciaki i pokazac Messi'ego na zywo.Familida - zenada.



Zgadzam się całkowicie z przedmówcą , dodałbym jeszcze że takich meczy będzie więcej tylko dlatego, aby uzyskać kasę na utrzymanie stadionu:) [2013-08-01 14:03]

Bernard51

Zawsze takie towarzyskie szopki koncza sie kurtuazyjnym remisem.Normalnie te dwa zepoły nigdy by ze soba nawet nie grały bo róznica w sportowym poziomie to otchłań nie do przebycia dla zespolu z naszej pseudo extraklasy.Barcelona sie promuje,Lechia doswiadcza meczu którego nigdy już nie będzie miała okazji rozegrać,wynik jesli nie ustawiony to przynajmniej "politycznie poprawny'' i wszyscy są szczęsliwi.Tylko kibiców sie ogłupia.Normalnie to tu powinna byc dycha do jaja ale gwiazdorzy z Katalonii tak sobie przyjechali pokopac.Idealna impreza zeby zabrac dzieciaki i pokazac Messi'ego na zywo.Familida - zenada.



Zgadzam się całkowicie z przedmówcą , dodałbym jeszcze że takich meczy będzie więcej tylko dlatego, aby uzyskać kasę na utrzymanie stadionu:)

Panowie tu nie chodzi o wynik tylko promocję piłki w wydaniu czołowej drużyny w Europie (może nie tylko, chociaż jako drugi garnitur) można było zobaczyć kunszt operowania piłką zespołowo.
Na co dzień nie mamy tej okazji z trybun w naszych ligach (Extraklasa-1 Liga). Takich meczy promujących powinno być więcej z korzyścią dla młodych przyszłych z ambicjami zawodników.
A Lechia w cale (wiadomo bez stresowe spotkanie) nie pokazała złej gry piłkarsko, czyli drzemią w zawodnikach pewne mozliwości tylko trzeba to umieć podbudować i wyzwolić z pożytkiem dla piłki Polskiej, ale to jest już wyższa szkoła jazdy, wystarcza pańszczyzna na co dzień w lidze.


[2013-08-01 17:57]

Kubaaa

1.Messi sam meczu nie wygra , musi mieć kto mu dobrze podać (Xavi , Iniesta).
2.Wielka sprawa , pokonać Barcelonę grającą trzecim składem.
3.Pierwsza bramka , ładna , jeżeli tylko obrońcy byli dużo wyżsi Bieniuk miał by duży problem w strzeleniu.
4.I tak Barcelona nie dała forów Lechii ... nie wstawiła Valdesa :)

Ps.Skład Lechii w którym nie gra ANI JEDEN z naszych kadrowiczów jest lepszy od naszej ukochanej drużyny narodowej w której grają same WIELKIE GWIAZDY (Lewandowski).
[2013-08-01 19:07]

kamil11269

Lechia Gdańsk zremisowała z FC Barceloną w meczu towarzyskim na PGE Arena. Trener Michał Probierz jest zdania że Lechia mogła pokusić się o zwycięstwo w tym meczu! Jakie macie opinie na ten temat.


Barca coś nie zagrała "po swojemu". Wynik jak dal mnie trochę dziwny, bo myślałem, że Lechia trochę dostanie. Ale wynik wynikiem. Gra Lechia była jak dla mnie w skali od 1 do 10 na 9, a Barcy na 7-8. Dziwne, że Lechia jakby wykorzystała niektóre sytuacje mogła by dopisać zwycięstwo z wielką Barceloną. Tyle ode mnie.
[2013-08-01 20:41]

wojtoos27

Panowie, to co opowiadacie to pokazuję, że mamy do czynienia z wielkimi ekspertami. Kolega który był na meczu wielki znawca.. Jego język to pokazuję. Od drużyny która dla wielu jest najlepsza na świecie wymaga się, aby wygrała kategorycznie z Lechią. Nie opowiadajcie mi bajeczek, ze był to jakiś spacerek, że piłkarze nie chcieli sie wysilać, bo wątpię, że na rękę im było zremisować, czy o mało nie przegrać, z zespołem o którym pewnie nawet nie słyszeli. BRAWO DLA WAS KIBICE - EKSPERCI. Super wspieracie polski futbol swoim pierd.....m :) [2013-08-01 22:59]

perwer

Panowie, to co opowiadacie to pokazuję, że mamy do czynienia z wielkimi ekspertami. Kolega który był na meczu wielki znawca.. Jego język to pokazuję. Od drużyny która dla wielu jest najlepsza na świecie wymaga się, aby wygrała kategorycznie z Lechią. Nie opowiadajcie mi bajeczek, ze był to jakiś spacerek, że piłkarze nie chcieli sie wysilać, bo wątpię, że na rękę im było zremisować, czy o mało nie przegrać, z zespołem o którym pewnie nawet nie słyszeli. BRAWO DLA WAS KIBICE - EKSPERCI. Super wspieracie polski futbol swoim pierd.....m :)




hehe -No tak juz jest ,Polskiej mentalności nie zmienisz .

 To nie był spacerek dla Barcy ,a po drugie -nowy trener ,wyzwania ,pokazanie sie itd...
 Żaden trener na dzień dobry nie chce dostać batów ,tym bardziej z takim zespołem .
 Być może Barca przyjechała i zlekceważyła przeciwnika ,jednak goniąc wynik ,było widac że sie spinali z zaskoczenia ...
 Chce tez dodać ,że Barca ostatnimi czasy nie pokazuje wielkiego futbolu ...tzn., takiego jak kiedyś . Ostatnie mecze  ,a najlepiej te z Niemiecką czołówką pokazaują ,że tam jest sie robi mała przepaść ...Gwiazdy błyszczą w lidze Hiszpańskiej ,ale w Europie za bardzo nie mają nic do powiedzenia.
[2013-08-02 06:39]

wojtoos27

Perwer, no wiesz... jak się dostaję 0-7 w dwumeczu od Bayernu to pokazuję jaka Barcelona jest silna w tym momencie.  [2013-08-02 08:50]

kamil11269

Perwer, no wiesz... jak się dostaję 0-7 w dwumeczu od Bayernu to pokazuję jaka Barcelona jest silna w tym momencie. 





W tym momencie pokazuje. Ale popatrz na to jak grała dwa sezony wcześniej. Nie da się cały czas grać "wielkiej piłki".
[2013-08-02 11:27]

yba

Barcelona wystawiła do tego meczu samych młodzików . Jednak to nie zmienia faktu że młodzież Barcelony też się chciała zaprezentować z jak najlepszej strony, tym samym radykalnie utrudniając  Lechii grę . Dla porównania 5 skład Barcelony = 1 skład Lechii-:-) [2013-08-02 14:35]

Bernard51

Barcelona wystawiła do tego meczu samych młodzików . Jednak to nie zmienia faktu że młodzież Barcelony też się chciała zaprezentować z jak najlepszej strony, tym samym radykalnie utrudniając  Lechii grę . Dla porównania 5 skład Barcelony = 1 skład Lechii-:-)

To są bzdety kolego, Barcelona to już jest FIRMA która nie może pozwolić sobie na jakieś wpadki poniżej własnego poziomu, bo wynik idzie w świat a co za tym idzie to i kasa (kontrakty innych meczy sparingowych), to są zespoły w pełni profesjonalne które grają dla kibiców w zamian z nich żyją (lukratywne kontrakty i wysokie apanaże),nasza piłka jest jeszcze daleko jak kraj w demokracji. Piłkarze grają dla sponsorów i kontrakty maja (nie zawsze jawne)zależne od ich kasy , a sponsorzy uciekają od podatku lub piorą pieniądze po przez sport, a kibic to jest kwiatek przy kożuchu, którego frekwencja wynosi w całej kolejce mniej jak na meczu ligowym Barcelony z Królewskimi (Realem)
Ale każdy z nas jako kibic mamy prawo wyrazić swoje opinie i nawzajem powinni my się szanować bo to nie nasza wina że mamy to co mamy w naszej piłce.
[2013-08-02 18:41]

cinek194

Widzialem juz wiele wpisów w internecie tłumaczeniami ze 3 sklad Barcy, ale nie zapominajmy ze to Barcelona.

[2013-08-02 19:06]

Jakub Woś

Nie dziwi mnie fakt że tacy gracze jak Messi, Neymar, Adriano, Song odpuszczali. Dla nich trwa jeszcze odpoczynek przed  długim sezonem. Mieli tutaj tylko wejść na boisko żeby biletow więcej zeszło. Ale ten grugi czy trzeci skład barcelony powinien zrobić wszystko żeby się pokazać. Jednak nie było u nich woli walki. Myślę że piłkarze Lechii dużo lepiej zbudowani i agresywnie grający wybili chłopakom z barcy ochotę do tiki taki.
[2013-08-03 09:24]