Zaloguj się do konta

Lech Poznań vs Sporting Braga

utworzono: 2011/02/15 16:25

Witam wszystkich. Jak dobrze wiecie dnia 17 lutego(w czwartek), o godz. 19:00 rozpocznie się mecz naszego Lecha z rywalem jakim jest Sporting Braga. I tu pojawia się moje pytanie. Co sądzicie o tym meczu. Czego możemy się spodziewać? Wygramy, czy nie? Jaki będzie wynik?
[2011-02-15 16:25]

780528

Jacy my wygramy to problem poznaniaków czy wygrają czy nie.Jeśli będą dobrze grać to wygrają.Bo my wygramy to określenie bardzo ogólne,a sprawa dotyczy konkretnego klubu czyli Lecha.
[2011-02-15 16:41]

12kubus1996

Oczywiście że wygramy ! ;p Kolejowy  Klub Sportowy Lech POznań : ):P <Mój klub na zawsze>
3;1 dla Lech obstawiam ;d
[2011-02-15 17:14]

No ja może do końca nie 3:1. Obstawiam 2:1 dla Lecha. Ale taka jest prawda, że ważne by wygrali i zapewnili sobie awans do kolejnego etapu ligi europejskiej.
[2011-02-15 17:51]

piotrgrambor

Nie ważne z jakiego miasta jest LECH , ważne że z Polski i wszyscy powinniśmy mu kibicować.
Ja stawiam na 2:1 dla LECHA!!!!!!
[2011-02-15 18:42]

bato33

No niewiem czy wygramy , bedzie ciezko , w składzie Bragi prawie sami portugalczycy i brazilijczycy grajacy szybka , techniczna pilke , Lech bedzie nadrabial sprawnoscia fizyczna , siła itp. obstawiam 2 : 1 dla Bragi . pozdrawiam tylko LEGIA (L)
[2011-02-15 18:44]

Ano tak już jest. Jak ja zawsze oglądam reprezentację lub kluby mi się zdarzy z Orange Ekstraklasy to widać od razu, że polscy piłkarze są włączeni do 70-75 minuty całego meczu(połowa II połowy). A potem tracimy bramki lub ciężko nam jest utrzymać wynik.
[2011-02-15 19:33]

robcio2535

CO do meczu to trudno rokować teraz po przerwie . Na sparingach grali różnie no i ostatni sprawdzian zawalili na całej lini :-( ale zapewne sie przyłoży do meczyka bo w pucharach grał niezle na jesien bo w lidze to hmmmm:-(
A jego przeciwnik Braga też nie bardzo aktualnie w lidze sobie gra porażki i to na własnym boisku -wiec możemy czekać a w czwartek zobaczy sie :-) dla mnie wygrana 2:0 i to najlepiej bez straty bramki bo jeszcze rewanż ich czeka .
[2011-02-15 20:01]

bobus86

hehe przypominam ze to forum wedkarskie:) [2011-02-15 20:27]

bobus86

kurde sorry zapomnialem ze jest jeszcze hydepark [2011-02-15 20:29]

wasiel

myśle ze pierwszy mecz bedzie wyrownany, stawiam na 1-1 a potem na 3-0 dla Bragi, i mam nadzieje ze własnie tak bedzie. Klub to nie reprezentacja wiec kazdy ma swoje sympatie i kibicowanie wyglada troche inaczej nawet jezeli gra polski zespoł. Pozdrawiam
[2011-02-15 21:15]

12kubus1996

Tylko Lech ;p Żaden klub w tych Pucharach jak dotąd daleko nie zaszedł. Tylko co roku Lechhh :) mowie u siebie 2:0 na wyjeździe 1:1 ii Leszek dalej :D

perwer

Cięzko powiedzieć czy Lech wygra? Braga to nieprzewidywalny klub,zresztą nie wiem w jakiej formie sa piłkarze Lecha.  U siebie jednak obstawiam wygraną Lecha ,bo doping i ambicja pokazania sie ,dodadzą zawodnikom skrzydeł.....o wyjeżdzie będzie można porozmawiać po meczu jakie są rokowania.
Z Polonią Bytom na dobre i na złe.....
[2011-02-16 06:39]

rozap37

ja stawiam  1:0   dla LECHA :) :) mam nadzieję że chłopaki dadzą rade :) :)
[2011-02-16 08:41]

pstrag222

mam nadzieje ze puszcza brage z kwitkiem 2|0 dla kolejorza
  W POLSCE KRÓLÓW JEST TRZECH
CRACOVIA,ARKA,LECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-02-16 09:29]

andrzejkurylo5

Witam
Ja myślę że wygramy było troche szumu wokół wejściówek, Boniek wykazał się też sprytem i znajomościami za co mu dzięki. Jestem przekonany że będzie dobrze, ja kibicuję każdemu naszemu zespołowi który gra w pucharach bez względu z jakiego regionu jest. Spodziewam się dobrego widowiska.
Pozdrawiam wszystkich kibiców
[2011-02-16 11:22]

bato33

kolego kubus , co ty wygadujesz ze zaden klub w pucharach jak dotad tak daleko nie doszedl , mam Ci przypomniec dokad Legia dochodzila w LM ?? Wiec pierw troche poczytaj a nie gadasz glupoty . (L)
[2011-02-16 16:05]

bartek05

ważne żeby 1 mecz wygrali i z tyłu na zero to będzie bardzo dobrze a wynik obstawiam dla Lecha 2;0
[2011-02-16 16:19]

Yaro

3-1 dla Lecha

Panowie będzie dobrze!!!

A piłkarzy z  SPORTING BRAGA będę żegnał na Ławicy w Piątek!

LECH, LECH KOLEJORZ!!!

[2011-02-16 18:34]

Mateusz997Pila

Witam wszystkich!
Ja szczerzę liczę na wynik 0 ; 1 dla Lecha. Jakby z taką zaliczką grał u siebie, byłby w bardzo komfortowej sytuacji. Jutro się okaże jak są przygotowani do tego meczu.
Dziś też ciekawe spotkanie Arsenal gra z Barcą, Wojtek Szczęsny w bramce Arsenalu.
pozdrawiam
[2011-02-16 18:40]

12kubus1996

kolego bato napisałem tych a nie mówiłem że w LM ;d <czytanie ze zrozumieniem>
[2011-02-16 19:36]

zdzislaw

Mam nadzieję że gra piłkarzy Lecha będzie zupełnie inna niż ligowych kopaczy którzy pokazali swoje "umiejętności" w meczu z Mołdawią. Lech w jesieni pokazał swój bardzo pozytywny charakter i pokazał że drużynę stać na dobrą grę i wyniki sportowe, choć po zimowej przerwie to dopiero pierwszy, oficjalny mecz i to tak ważny od razu. Życzę Lechowi oczywiście wygranej i go4rąco będę mu kibicował, ale nie odważę się na wytypowanie wyniku. Ważne, aby bilans dwóch meczow był na korzyść naszej drużyny. Pozdrawiam wszystkich
[2011-02-17 12:25]