Leadcore, strzałówka.

/ 4 odpowiedzi
Witam.
Czy muszę stosować leadcore, strzalowkę? Będę łowił na trochę zarośniętym stawie, na dnie muł, będę rzucał na około 40-50 m ale czasem będę łowił na łowiskach gdzie około 80 m. Będę łowić na kulki tonące jak i pływające, bezpieczny klips. Kupiłem gotowe leadcore od anakondy ale szybkozłączka była źle zrobiona i nie dało się wpinać przyponu, bo była złączana końcówka, chyba zły odlew. Dodam ze łowie na żyłkę tandem baits camo green, 0,35 mm 8 kg.
z góry dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam
u?ytkownik26223


Nie trzeba ani leadcora ani strzełówki.
(2018/03/16 08:44)

JKarp


Witam.Â
Czy muszę stosować leadcore, strzalowkę? Będę łowił na trochę zarośniętym stawie, na dnie muł, będę rzucał na około 40-50 m ale czasem będę łowił na łowiskach gdzie około 80 m. Będę łowić na kulki tonące jak i pływające, bezpieczny klips. Kupiłem gotowe leadcore od anakondy ale szybkozłączka była źle zrobiona i nie dało się wpinać przyponu, bo była złączana końcówka, chyba zły odlew. Dodam ze łowie na żyłkę tandem baits camo green, 0,35 mm 8 kg.
z góry dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam
Na pewno leadcore nie zaszkodzi. Natomiast srzałówka raczej jest niepotrzebna. JKarp
(2018/03/16 10:06)

grze-sielski


Witam.ÂÂ
Czy muszę stosować leadcore, strzalowkę? Będę łowił na trochę zarośniętym stawie, na dnie muł, będę rzucał na około 40-50 m ale czasem będę łowił na łowiskach gdzie około 80 m. Będę łowić na kulki tonące jak i pływające, bezpieczny klips. Kupiłem gotowe leadcore od anakondy ale szybkozłączka była źle zrobiona i nie dało się wpinać przyponu, bo była złączana końcówka, chyba zły odlew. Dodam ze łowie na żyłkę tandem baits camo green, 0,35 mm 8 kg.
z góry dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam
Na pewno leadcore nie zaszkodzi. Natomiast srzałówka raczej jest niepotrzebna. JKarp
Â
Ok. Dzięki za odpowiedź. Nie wiem czy kupić gotowy czy nie lepiej żebym się nauczył sam robić. Chyba wybiorę to drugie bo niewiadomo czy znowu mi się trafi taki zepsuty ;(
pozdrawiam
(2018/03/17 08:51)

u?ytkownik26223


W sumie zaplatanie jest bajecznie proste .
Na YT są filmiki jak to zrobić.
https://www.youtube.com/watch?v=EbqaZHimH50 (2018/03/17 11:14)