Zaloguj się do konta

Lampe - cichy powrót

utworzono: 2010/10/20 21:25

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Bromar

Chciałem serdecznie powitać naszego Kolegę Lampe.
Koledzy Szanowni powitajmy gromkim hurrrrra naszego sympatycznego Kolegę, jak na razie to jeszcze się nie wypowiadał na forum ale długo chyba nie pozwoli nam na siebie czekać.
Witam i serdecznie pozdrawiam
[2010-10-20 21:25]

mielec

Gdzie go widzisz że jest
[2010-10-20 21:30]

Witam choć nie widzę kolegi,dobrze że wróciłeś.
[2010-10-20 21:37]

Lopez

"Cichy powrót" rewelacyjny tytuł :))) [2010-10-20 21:49]

Bromar

Gdzie go widzisz że jest

Tomku w wyszukiwarce znajdziesz Kolegę Lampe, już od dwóch dni istnieje ponownie na forum.
[2010-10-20 22:01]

robcio2535

"Cichy powrót" rewelacyjny tytuł :)))

Cicha woda brzegi rwie he he no to też witam
[2010-10-20 23:05]

Gratuluję spostrzegawczości Kol. Bromar. Słusznie zauważasz, że aktywność na forum = 0. I poza nieznacznym wzrostem współczynnika spowodowanym tymże wpisem - pozostanie niezmienna.
Niemniej jednak - udzielam się od czasu do czasu w "wersji" priv - znajomości tu zawarte okazały się zbyt cenne, żeby po prostu je zakończyć.

"Brzegów rwał" nie będę - bez obaw. 
[2010-10-21 07:27]

Bromar

Więc nie pozostaje mi nic innego jak powitać oficjalnie Kolegę. Życząc miłego i owocnego pobytu na forum.
[2010-10-21 07:45]

Gratuluję spostrzegawczości Kol. Bromar. Słusznie zauważasz, że aktywność na forum = 0. I poza nieznacznym wzrostem współczynnika spowodowanym tymże wpisem - pozostanie niezmienna.
Niemniej jednak - udzielam się od czasu do czasu w "wersji" priv - znajomości tu zawarte okazały się zbyt cenne, żeby po prostu je zakończyć.

"Brzegów rwał" nie będę - bez obaw. 

Miło że jesteś.

A dlaczego masz sie nie udzielać? Ja osobiście lubie dyskusje z Tobą (zapewne nie tylko ja), choć nie zawsze się zgadzałem, ale wiekszość Twoich komentarzy, wypowiedzi była bardzo trafna.

To jest forum, każdy ma swoje zdanie, i nudno by było (nie tylko na forum) jesli wszyscy we wwszystkim by się zgadzali.

Zapewne forum będzie ciekawsze jeśli zaczniesz się udzielać, a dyskusja z Toba to pełna kultura, to co lubie:)

Dwa białe kwadraciki mogą sobie podyskutowac, hehe:)

Pozdrawiam

[2010-10-21 07:48]

Cieszę się że powróciłeś kol. Lampe , zawsze to nowe doświadczenie, coś ciekawego do przeczytania.............itd.itp....... [2010-10-21 08:41]

A tak na marginesie jaka gwarancja że to On , ja jej nie mam

sam odszedł i nie wstawił swojej fotki        ?????????????????????????

z fajką......hmmm

[2010-10-21 08:46]

Niezmiernie miło mi Koledzy, że z taką sympatią mnie tutaj witacie. Ja jednak wbrew sobie muszę ograniczyć swój udział w tym forum do "zera" - ponieważ stwierdziłem, że jestem uzależniony. W przypadku osoby, która dysponuje ogromem wolnego czasu, nie posiada zobowiązań wobec rodziny - pewnie by nie było problemu. Ja jednak posiadam żonę, dzieci i to im powinienem poświecić swój wolny czas. Nie zapominajmy jednocześnie, że wszyscy tutaj jesteśmy wędkarzami. Moi bliscy wędkarstwo znoszą z trudem (po prostu jestem wówczas nieobecny kilkanaście(dziesiąt) godzin) a mojego "ślęczenia" przed internetem po prostu już nie znoszą.

I owszem, zasiądę sobie tutaj od czasu do czasu, poczytam ciekawy artykuł, napiszę do kogoś wiadomość na priv, poprzeglądam zdjęcia... Ale komentować artykułów nie będę, na forum udzielał się nie będę...
...sami wiecie jak to jest - szybko wciąga i pochłania godziny...

(Chociaż ciągle korci bo choroba Mastiffa jest "nurtująca", a wazeliniarstwo Balcera - żenujące)

[2010-10-21 11:02]

!!!!!!!!!!!!!!!????????????????  [2010-10-21 11:08]

Kol. Lampe powiedz mi o czym myśmy ostatnio rozmawiali na privie.............. [2010-10-21 11:09]

Kol. Lampe powiedz mi o czym myśmy ostatnio rozmawiali na privie..............

Mirku, widocznie o czymś mało istotnym dla Lampe'go. 

[2010-10-21 11:22]

Może nadal rozmawiają na priv. Bo kol Lampe robi tak jak powiedział.
[2010-10-21 11:26]

Chyba tak upewniam się że to nie On gdyż sam zadał mi pytanie na privie i to dotyczace również Ciebie.............wyslę Ci to na priv [2010-10-21 11:28]

Tak teraz jestem pewien że to kpl . Lampe gdyż odpowiedział mi na pytanie na privie......... [2010-10-21 11:38]

Lampe wrócił w swoim stylu:). Szanuję Lampe decyzję o nie udzielaniu się na forum ale szkoda mi. Potrafisz chłopie dosadnie pisać.
[2010-10-21 13:04]

Lampe dzięki twoim słowom podjąłem podobną decyzje   i właśnie od teraz kończę z serwisami portalami  forami  . Powodzenia  i trzymajcie się .
[2010-10-21 14:22]

mielec

Lampe dzięki twoim słowom podjąłem podobną decyzje   i właśnie od teraz kończę z serwisami portalami  forami  . Powodzenia  i trzymajcie się .

Dlaczego tak  jest.
[2010-10-21 14:29]

Ja tam się nie dziwię kolegom i pewnie postąpiłbym podobnie. Jednak boję się, że zabraknie mi samozaparcia i po kilku dniach wróciłbym tu znów między Was. Jest tu tyle obłudy i krętactwa, że rzygać mi się nie raz chce. Jest jednak też coś co mnie tu ciągnie. Wspólna pasja!
[2010-10-21 14:42]

arekde

Thunder.....niby tak ale pasja bierze się z serca a nie z poratlu..... A koledzy typu "Lampe" "Krapiotr69" itp..tylko psują tę przyjemność i blokują wymianę informacji...NIESTETY.

Ja odbieram ich jako moderatorów lub jebaków-teoretyków napędzających tę spiralę.....

[2010-10-21 20:26]

roman76

bądz co bądz ja też lubie kolegę lampe choć nie przyjął mojej prośby o dołączenie do znajomych spróbuję jeszcze raz
[2010-10-21 20:33]

Lampe sam zapowiedział ze odejdzie z portalu i że już się nie będzie na forum odzywał. Sam to zadeklarował. Już złamał dane słowo bo wrócił, ale ja też wróciłem niedawno więc ten krok wybaczyć mogę. Jednak nie deklarowałem że się nie będę odzywał i komentował, a Lampe deklarował właśnie takie zachowanie. Zatem czekam cierpliwie, ale myślę, że to słowo też złamie. 

Tak jak w tym temacie - nie wytrzyma. 

[2010-10-21 20:34]

mielec

Mi tam Lampe czy Krapiotr69 nie przeszkadza nie wiem czemu miaeliby to że mają czasamiodmienne zdanie niż ja ot to przecież taka charakterystyka człowieka jest i już przecież nie zbije każdego lub nie przestane go lubieć dlatego że inaczej mśli na dany temat lub ma odmienne zdanie nonsens
[2010-10-21 20:34]