Zaloguj się do konta

Lampe - cichy powrót

utworzono: 2010/10/20 21:25

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

tomasz26552

Tak Mirku napewno nie wytrzyma i już zdarzył obrazić naszego wspólnego kolegę
[2010-10-21 20:40]

Dla Ciebie nonsens, a dla mnie poważna sprawa. Ciebie nie atakował, mnie tak. Jeszcze jeden fantasta Holmes z bożej łaski detektyw Tutka na tropie. Dlatego ze tego człowieka szanowałem za język jakim operuje, za konstrukcje jego wypowiedzi, za niektóre poglądy które reprezentował, nigdy już nie wypowiem się dobrze o człowieku, który popierał  wysnute w pijanym widzie fantazje Thundera, dolewał oliwy do ognia w tamtej aferze, ba!- prowadził własne równie idiotyczne śledztwo i wmawiał ludziom że Thunder prawi prawdę.

To niepoważny, niezrównoważony facet który szuka poparcia trolli, przez co sam został trollem.

Mnie tam ta jego deklaracja pasowała i nie żałowałem faktu iż zdecydował się spadać z portalu.

Miał moje błogosławieństwo, a teraz go nie będzie miał.

Szlus.

[2010-10-21 20:44]

mielec

Oj matko jak tak dalej pójdzie to chujowoo sie tu zrobi każdy będzie wytaczał stare dzieje lecz żaden nie podejmie rozmowy na priv w 4 oczy i wytłumaczenia sobie dobitne co komu leży na duchu tylko na forum to tamto siamto sramto.


Wyajśnijta se to na privach bo faktycznie to forum i portal nie robi się wędkarski jak to nadmienił Kamil Łysy Wąż
[2010-10-21 20:58]

robertxxx62

Ja mówię wam że to są jakieś czary Jarosława ! Żeby każdy z każdym się kłócił  :)
[2010-10-21 21:01]

zbynio5o

Witaj Lampe !  Zawsze lepiej kogoś 100 razy witać,  niż raz żegnać.
A do innych facetów powiem tylko....Przecież wygraliście ten spór,
przestańcie sie już lizać.
Nie uwierzycie jak bardzo chciałbym sie z Wami wszystkimi spotkać
i przy kielichu pogadać i śmiać sie, śmiać sie i śmiać sie.


Ps. Prosze skoncentrować sie na pierwszym i ostatnim zdaniu. Zibi.
[2010-10-21 23:35]

Kim Ty tu Ghostimr jesteś żebym to ja albo Lampe miał zabiegać o Twoje wybaczenie. Dla mnie to Ty jesteś trolem tego portalu. Psującym atmosferę, zaprowadzającym jakiś dziwny reżim i dzielącym ludzi na tych z tobą i przeciwko tobie. Tej drugiej grupy niestety nie szanujesz. Jesteś jak pryszczaty nastolatek nabijający się z ludzi dokoła poprzez zazdrość. Zazdrościsz Warszawiakom? To wyleź z tej kopalni na powierzchnie i zajmij się pracą umysłową. Myślisz, że tańczysz z głąbami? Do tej pory ignorowałem Twoje zaczepki i wyzwiska pod moim adresem ale kolegów mi nie będziesz poniżał. Weź się ogarnij i wstąp do szeregu bo nie stoisz tu wyżej niż najsłabszy z nas.
[2010-10-22 18:03]

[2010-10-22 18:39]

Posłuchaj wiadomości ty ętelygencie . Właśnie zginął następny w tym roku mój Kolega. Mogłem to byc ja. Zanim jeszcze raz czepisz się górniczej pracy, radzę ci  - zastanów się. Nie jesteś godzien takim ludziom nawet pięt oblizać. Ogrodniku jeden. [2010-10-22 18:56]

Nie pierwszy raz robisz pijar na tragedii innych. Zostaw Tych ludzi w spokoju. Nie czepiam się ludzi pracujących w kopalniach bo wiem, że są tam ludzie odwalający kawał roboty. Oni zaś nie stękają na forum i nie użalają się jaki ich to ciężki los spotkał tylko walczą o swoje. Ty jednak nie osiągnąwszy tego co by chciały Twoje ambicje musisz równo zglebić tych co są z życia zadowoleni. Weź się opanuj i zejdź pomiędzy ludzi marudo.
[2010-10-22 19:14]

[2010-10-22 20:08]

Duszku po co banować jak można z nim zrobić tak :D


[2010-10-22 20:36]

To się nazywa zoofilia. Idź to leczyć może jeszcze da radę.
[2010-10-22 20:55]

Leczyć ehehe ;)  Ja już widzę twój związek z kobietą... będzie miała ochote i powiesz że ma iść się leczyć? ehehe ty ciepły gejku :P [2010-10-22 21:02]

fishandrew

Thunder kolega tutaj z żartem a ty odrazu o leczeniu.. ehehe

jesteś sztywny jak mój wacuś podczas stosunku :))))))))))

Ps. Przepraszam że nie na temat.

[2010-10-22 21:06]

Niedługo. [2010-10-22 21:20]

łysy wąż

poziom tego portalu z każdym dniem jest coraz słabszy... Kilka ostatnich wypowiedzi tylko to potwierdza. To Was powinni zbanować.

tyle ode mnie


[2010-10-22 21:21]

łysy wąż

... i tu właśnie powinien wkroczyć moderator...


[2010-10-22 21:22]

Jędrula

poziom tego portalu z każdym dniem jest coraz słabszy... Kilka ostatnich wypowiedzi tylko to potwierdza. To Was powinni zbanować.

tyle ode mnie




 

 

 

 

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!

[2010-10-22 21:25]

Sympatyczny encie.
A opiekun wie jakie Ty piszesz posty  na forum? "Ciepły gejku" no i ta animacja.
[2010-10-22 21:25]

Wie, wie spoko wodza :-) 

Może i mam dziwne poczucie humoru - chyba nie muszę się tłumaczyć, nie miałem na celu urażenia nikogo, jeśli się ktoś tak poczuł to przepraszam. =)

[2010-10-22 21:29]

robertxxx62

Dokładnie robi się żenująco !!!
[2010-10-22 21:29]

roman76

kolego łysy wąż popieram
[2010-10-22 21:31]

Może ŁysyWężu i masz rację. Jednak przypomnij sobie..... było to dość dawno, ale jednak było....... ja Ty osobiście walczyłeś z trollami na naszym forum. Pamięć masz krótką jak widać.

Mówię to tylko po to, by Ci uzmysłowić, że nie jesteś kryształowy i sam masz na koncie kilka niezłych tekstów.

Dlaczego więc nagle tak Cie to poruszyło?

Według filozofii niektórych Kolegów mam podwinąć ogon pod siebie i czekać aż ten ... nazwijmy go "koleś o wątpliwej inteligencji) wymyśli kolejne głupoty i teorie na mój temat?

A niedoczekanie. Nie pozwolę by jakiś świr obrzucał mnie błotem na publicznym forum, ponieważ od zawsze jestem tu Ghostmirem czy się to temu (piiii) podoba czy nie.

DOWODÓW CHCIAŁEŚ ŁYSY WĘŻU OD GILBERTA.... NIE UJAWNIŁ ICH, A TERAZ CHCESZ BYM KAPITULOWAŁ? KTOŚ CI ZROBIŁ LOBOTOMIĘ? NIE WIERZĘ, ŻE TAKI FACET JAK TY NAGLE STRACIŁ COJONES. 

[2010-10-22 21:38]

A pamiętasz te wierszyki które pisałeś? Wszystko w nich było takie.... kulturalne i obyczajne?


[2010-10-22 21:41]

Jędrula

A pamiętasz te wierszyki które pisałeś? Wszystko w nich było takie.... kulturalne i obyczajne?

 

 

 

 

 

 

Oj , tutaj wszystko ma drugie dno . Już nie będę się wychylał




[2010-10-22 21:46]