Zaloguj się do konta

Łagów - Jezioro w Łagowie

utworzono: 2010/05/10 15:48
bronkow

czy zna ktoś to jeziorko w Łagowie woj. lubuskie bo mam parę dni wolnego i mam ochotę się tam wybrać z wędkami ?
[2010-05-10 15:48]

bea

Ale w którym Łagowie? Jest Łagów i Łagów Lubuski.
[2010-05-10 15:53]

GERDA

W Łagowie są dwa jeziora Łagowskie i Trześniowskie.Jezioro Trześniowskie to bardzo trudne łowisko ponieważ jest to jezioro rynnowe o głębokości przekraczającej 40m brzegi niedostępne,tylko z łodzi. [2010-05-10 16:30]

bea

W Łagowie są dwa jeziora Łagowskie i Trześniowskie.Jezioro Trześniowskie to bardzo trudne łowisko ponieważ jest to jezioro rynnowe o głębokości przekraczającej 40m brzegi niedostępne,tylko z łodzi.

Za przeproszeniem większej bzdury nie słyszałem ani nie czytałem!!! Oby dwa jeziora są rynnowe i bardzo głębokie. Łowiłem tam dwa lata temu. Brzegi są dostępne i na Trześniowskim i Łagowski. Co można tam złapać? Wszystko, naprawdę wszystko. Ale najładniejsze są tam węgorze i szczupaki. Poza tym białoryb wszelkiej maści.
Ja łapałem na makaron, białe i czerwone (rosówki) oraz kukurydzę. Efekty zadawalające.
[2010-05-10 16:40]

GERDA

Napisałem o Trześniowskim bo na nim byłem i łowiłem a  dostepność to chyba bzdura że jest dobra co jakiś czas kładka zniszczona lub starość zrobiła swoje.Co najmniej na połowie jeziora linia brzegowa to las a kilka metrów w jezioro to kilka metrów wody spin z brzegu według mnie niemożliwy. [2010-05-10 17:06]

bronkow

ok dzięki za podpowiedzi i Pozdrawiam !
[2010-05-11 11:02]

bronkow

ok dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam !
[2010-05-11 11:03]

Witam. Obaj koledzy @bea i @gerda macie rację . Ja tam i nurkuję i wędkuję. Nurkuję częściej na Trześniowskim,łowię na obu. Więc potwierdzam racje obu kolegów. Pozdrawiam. 

P.S. Trześnoiwskie ma więcej przeszkód podwodnych ,blatów,półek,zatopionych drzew,górek, dlatego ma więcej drapieżnika.....

[2010-05-11 11:28]

ws19765

Witam! Podobno na jeziorze Trześniowskim są górki podwodne - czy ktoś jest w stanie mi je bliżej wskazać ?
[2012-12-22 21:43]

MASTINO

Na Trześniowskim i Łagowskim są górki, ale bez sondy Ci tego nikt nie wskaże. Są płycizny bliżej poligonu, są też głębiny w kominach po 158 m (!), półki, tarasy, ściany pionowe. Chcesz poznać na tak sporej wodzie i płycizny i kominy podwodne, to tylko z sondą. A dla niewiedzących, to oba jeziora są ze sobą połączone, więc i woda i rybostan jest jeden, nawet z sielawami włącznie. [2012-12-22 23:36]

ws19765

ok. dzięki
[2012-12-23 21:16]

MASTINO

W Łagowie są dwa jeziora Łagowskie i Trześniowskie.Jezioro Trześniowskie to bardzo trudne łowisko ponieważ jest to jezioro rynnowe o głębokości przekraczającej 40m brzegi niedostępne,tylko z łodzi.

Oj kolego, niewiele wiesz o tych łowiskach. Na Trześniowskim, wokół jego brzegów (oprócz terenu poligonu) na brzegach jest sporo kładek a nawet dojść z brzegu. Co do głębokości- otóż według wszelkich informacji w przewodnikach, książkach itd, głębokość podawana to 50-kilka metrów. Jednakże w kilkunastu miejscach są tzw. kominy w dnie o średnicach kilunastu do kilkudziesięciu metrów, które mają WYSONDOWANĄ przez płetwonurków i rybaków głębokość ponad 150 m (!), czyli Hańcza, uznawane za najgłębsze jezioro w Polsce, zostaje w tyle.

[2012-12-24 09:10]

chris45

Witam.Mam takie pytanie.Bede w Polsce od 22 czerwca do 11 lipca.Chcialbym powedkowac w Lagowie.Chce zatrzymac sie w osrodku Mundi -Recra.Przy ktorym jeziorze jest polozony ten osrodek???

Pzdr

[2013-04-29 15:19]

gwarek55

Witam.Mam takie pytanie.Bede w Polsce od 22 czerwca do 11 lipca.Chcialbym powedkowac w Lagowie.Chce zatrzymac sie w osrodku Mundi -Recra.Przy ktorym jeziorze jest polozony ten osrodek???

Pzdr

Ośrodek ten (popularniejszą nazwę,,La Vie''a dawny ,,promyk'') leży nad jez.Łagowskm.
[2013-04-29 18:28]

magicspeaker

Czy Archiwum X zostało powiadomione? Mulder i Scully już siedzą w Dreamlinerze w drodze na lotnisko w Babimoscie. Sprawę kominów trzeba zbadać. [2013-07-04 23:12]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia