Zaloguj się do konta

Kutry na Bałtyku polecam

utworzono: 2012/04/19 16:41
zbynio63

W Łebie polecam-Hydrograf;Mors D;Jurny.Ciekawy temat ze Szmuglerem.Pływałem na nim ok.trzy lata.Mały Robert w końcu ,,obrósł'' w piórka(jak większość).Przestałem z nimi pływać.W tym roku w Marcu nie mając wyboru ,,przeprosiłem'' Szmuglera i nie żałowałem.Okazało się że Robert(właściciel)  oddał kuter w ręce Konrada(pływał dotychczas jako mechanik).Kazde napłynięcie dawało ryby.Gdy wędki przstawały się giąć sygnał i nowy napływ.Ale nie było to długie - robił po prostu napływ i zabawa od nowego.Łowiliśmy na 60-70 m.Jestem dosyć słaby fizycznie więc po pięciu dublach pod rząd łowiłem tylko na pilka ,aby broń cię Panie Boże nie doczepiał się drugi dorsz.Jadę na Sobotę iNiedzielę ponownie.Mam nadzieję że Kondzio stanie na wyskości zadania.aha!Jeżeli ktoś wymaga luksusowych warunków na Szmuglerze to odpuśćcie sobie.
[2012-04-19 16:41]

jacenty75

Wszystko fajnie ale po co nowy temat, na prawde jest juz pare wątków adekwatnych w tej dziedzinie, per. moderator da sie coś z tym zrobić? [2012-04-19 21:08]

zbynio63

W dnach 21-22 łowiłem z kolegą na Szmuglerze.Na łowisko płyneliśmy ok.4-ry godz.Samego łowienia to ok.3,5-4 godz.Głębokość łowiska to 60-75m.Zakwasy mam do dzisiaj.Konrad dawał takie napłynięcia ,że głowa mała.Widać było nawet nowicjuszom,że naprawdę ciężko pracuje na uznanie.Wyniki to pięć......siedem.Najgorzej dwa......trzy.Niedziela Trzy...sześć.Najgorzej osiem(alkochol).Na zawał zmarł na morzu szyper z Halnego.
[2012-04-24 15:27]