Kuter URTYP Darłowo opinie

/ 4 odpowiedzi
Witam! wybieram się na dorsza na ten kuter. Czy płynął ktoś tą jednostką, jakie wrażenia, obsługa, czy możecie ją polecić?
sasklosz


Nikt na tym kutrze nie łowił (2013/09/14 10:41)

Rybaczka86


Hejka
łowiłam na nim w wakacje kiedy to nie ma najlepszego brania a i tak po 20 ryb na głowe było. Panowie rybacy bardzo mili. Kuter jest mały i dzieki temu nie ciśnie się tam z 20 osób. ja byłam z ekipą 6-cio osobową. Polecam!!! (2014/01/31 19:21)

siodlo


Stanowczo nie polecam,przedwczoraj :łowiłem: na tym kutrze.łowiłem to za dużo powiedziane.Pływaliśmy za własnym ogonem przez 10 godzin,z radia wiem że ryby były na 42 metrze ale nasz kapitan stwierdził że to za daleko.Wyniki połowu od jednego do dwunastu dorszy na osobę...............porażka,przez ostatnie dwie godziny brak kontaktu z rybą  (2014/04/14 19:44)

hobbit2


Witam,pływałem na kutrze URTYP Darłowo i mogę tę jednostkę z czystym sumieniem polecić. Świetna i profesjonalna obsługa, miła atmosfera, rybki brały aż miło :) Wszyscy uczestnicy byli zadowoleni ( nawet Panie :) ) Ten rejs to była impreza firmowa i następną planujemy taką samą z tym samym armatorem i bosmanem. (2015/02/13 20:48)