Zaloguj się do konta

Kuter Szmugler - Łeba

utworzono: 2014/02/02 10:14
kurszewski1

Witam wedkarzy morskich.Po tak dlugim czasie niepogody wreszcie pojawila sie na jutro super pogoda.Wiem ze to poniedzialek ale moze sa chetni na jutro z portu Leba na jednostce Szmugler bo jest jeszcze kilka wolnych miejsc.Sam plywam na tej jednostce przez caly czas i polecam z cala odpowiedzialnoscia tym bardziej ze rybka teraz w duzych lawicach na glebszej wodzie jekies 2,5h od portu.Zapraszam serdecznie bo warto!! [2014-02-02 10:14]

zbyszko 1

Witam

Chętnie bym skorzystał ale obowiązki nie pozwalają. Napisz

jak było. Myślę, że dużo wędkarzy to zainteresuje po tak długiej przerwie.

Połamania kija.

Pozdrawiam.

[2014-02-02 15:31]

marta-niedzwiecka

Serdecznie zapraszamy ponownie od 1 maja na Szmuglera. Jednostkę obecnie remontujemy i podwyższamy standard :) www.wyprawy-wedkarskie.pl [2016-03-31 14:20]

mariusz-kaszkiel

[2017-09-02 21:47]

mariusz-kaszkiel

Ja również polecam jednostkę Szmugler z Łeby! Tak jak stwierdził Wiesław – naprawdę warto. 29.08.17 brałem udział w rejsie wędkarskim, połów bardzo udany jak na obecne warunki. Łowiliśmy po 25-40 sztuk. Relacje możecie zobaczyć na facebooku Szmuglera – facebook.com/szmugler Trzeba pochwalić oczywiście obsługę (która zasługuje na medal, a jej wskazówki i pomoc są wręcz niezastąpione) i wygląd kutra (czysto, przestronnie, obecność ogrzewania). No i oczywiście smaczna zupa rybna, można jeść do oporu. [2017-09-02 21:47]