Kuter Szmugler - Łeba

/ 4 odpowiedzi
Witam wedkarzy morskich.Po tak dlugim czasie niepogody wreszcie pojawila sie na jutro super pogoda.Wiem ze to poniedzialek ale moze sa chetni na jutro z portu Leba na jednostce Szmugler bo jest jeszcze kilka wolnych miejsc.Sam plywam na tej jednostce przez caly czas i polecam z cala odpowiedzialnoscia tym bardziej ze rybka teraz w duzych lawicach na glebszej wodzie jekies 2,5h od portu.Zapraszam serdecznie bo warto!!
zbyszko 1


Witam

Chętnie bym skorzystał ale obowiązki nie pozwalają. Napisz

jak było. Myślę, że dużo wędkarzy to zainteresuje po tak długiej przerwie.

Połamania kija.

Pozdrawiam.

(2014/02/02 15:31)

marta-niedzwiecka


Serdecznie zapraszamy ponownie od 1 maja na Szmuglera. Jednostkę obecnie remontujemy i podwyższamy standard :) www.wyprawy-wedkarskie.pl (2016/03/31 14:20)

mariusz-kaszkiel


Ja również polecam jednostkę Szmugler z Łeby! Tak jak stwierdził Wiesław – naprawdę warto. 29.08.17 brałem udział w rejsie wędkarskim, połów bardzo udany jak na obecne warunki. Łowiliśmy po 25-40 sztuk. Relacje możecie zobaczyć na facebooku Szmuglera – facebook.com/szmugler Trzeba pochwalić oczywiście obsługę (która zasługuje na medal, a jej wskazówki i pomoc są wręcz niezastąpione) i wygląd kutra (czysto, przestronnie, obecność ogrzewania). No i oczywiście smaczna zupa rybna, można jeść do oporu. (2017/09/02 21:47)