Kurtka na zimę wasze rady

/ 6 odpowiedzi

  • konto usunięte

Witam!Znowu wątek z cyklu "wasze rady" heh. Potrzebuję kurtkę taktyczną  w kamuflażu śnieżnym (taki białe moro jakby) . Nie wiem co wybrać. Chodzi mi o taką zimę już zimną. Śnieg około -10 stopni rano jeszcze chłodniej. Pod to oczywiście softshell. Ale kurtka musi być. Czy M65 plus podpinka to dobry wybór? Tylko nie mogę znaleźć tego kamuflażu. Hmmmmmmmm. Jeżeli macie jakieś sprawdzone tp podrzućcie linka do allegrosza. Z góry dzięki pozdrawiamJames
u?ytkownik47420


 Rafale w Poznaniu na ul.św.marcina jest całkiem fajny i dość dobrze zaopatrzony militarny z tego co pamiętam kurtałki takie mieli i całkiem nie drogo.Ja wolałbym jednak starego porządnego fleka w tych kolorach ale Alaske jest cieplejszy i możesz go podwijać a przy opuszczeniu dolnej części to napewno w zad i po ja....yah nie dmucha. (2011/09/18 07:16)

u?ytkownik37148


 Rafale w Poznaniu na ul.św.marcina jest całkiem fajny i dość dobrze zaopatrzony militarny z tego co pamiętam kurtałki takie mieli i całkiem nie drogo.Ja wolałbym jednak starego porządnego fleka w tych kolorach ale Alaske jest cieplejszy i możesz go podwijać a przy opuszczeniu dolnej części to napewno w zad i po ja....yah nie dmucha.



no niby tak. Ale kieszeni brakuje. :(  (2011/09/18 14:39)

u?ytkownik37148


coś kosztem czegoś niestety



nom. :( trudno przeżyję. Dzięki za odp.
A chodziło Ci może o sklep SPECSHOP? znalazłem u nich fajną kurtkę z podpinką.  (2011/09/18 20:00)

u?ytkownik47420


nazwy nie pamietam ,ale slep na sw.marcina (2011/09/28 15:58)