Kurtka Dragon Comfort Zone

/ 28 odpowiedzi / 2 zdjęć
Jacoslaw

Dragon,Shimano,Daiwa,Jaxon,York,Mistrall i inne firmy mają swoje dobre i złe produkty.
Jeśli chcą je sprzedać muszą się reklamować.
Jak głosi stare porzekadło "Reklama jest dźwignią handlu" to oczywiste żeby sprzedać to trzeba to najpierw odpowiednio zareklamować.
Kto tego nie rozumie niech otworzy sobie dowolną działalność gospodarczą i niech się utrzyma bez jakiejkolwiek reklamy i zachwalania swoich produktów - usług. Przecież jest to niemal nieosiągalne.Nie wystarczy wyprodukować towar - to nie problem - sztuką jest go sprzedać i jeszcze na tym zarobić.Kto tego nie rozumie to trudno.
Nikt nikogo nie zmusza do zakupu produktów żadnej firmy przecież jak nie chce się nabijać kasy temu "pazernemu i chciwemu Dragonowi" to niech sobie sam wyprodukuje taką kurtkę w domu np.na drutach - będzie miał profesjonalny i najlepszy sprzęt wędkarski i to za darmo.
Poza tym to grupa jak już wyżej koledzy napisali :
"Dragon wędkarstwo - Grupa przeznaczona dla fanów marki Dragon, Sprzęt wędkarski Team Dragon oraz osób stosujących sprzęt wędkarski tej marki. Pogadanki o poszczególnych elementach sprzętu, nowościach, cenach - Sprzęt wędkarski Dragon"
więc czego się ludzie czepiają to ja nie rozumiem.

Oooo O_O jaxon też ma jakieś dobre?dobre? ;-)

Kurtka bardzo fajna. Szkoda, że na mnie rękawy będą za krótkie... .

Pozdrawiam (2013/01/28 16:37)

Kosmitek40

Kurteczka jest super mi akurat udalo sie tanio ja kupic na przecenie :) jedna wada to brak kaptura :( (2015/11/07 20:42)

Kamiuch

Wodoszczelność 1500? I to ma chronić? Bez jaj. Wiem to softshell ale trochę szacunku dla klienta. (2015/11/07 21:00)