Kurka wodna....

/ 46 odpowiedzi / 2 zdjęć
Sniper64


No...Witam!!! :) wszyscy na rybach:) szkoda że ten Bober uciekł!:) ale by szaszłyki były! (2010/07/28 22:25)

u?ytkownik40353


a z ogona bym se wiosło do pontonu zrobił he he (2010/07/28 22:29)

u?ytkownik40353


coś tam pochytomy na szaszłyki

to wiatrówkę też wziąść ???? (2010/07/28 22:34)

Sniper64


a z ogona bym se wiosło do pontonu zrobił he he

...A nie lepiej desko rolkę!!!;-) (2010/07/28 22:35)

Sniper64


coś tam pochytomy na szaszłyki

to wiatrówkę też wziąść ????

Miałeś nie mówić że pomoce naukowe też bierzemy:) (2010/07/28 22:36)

u?ytkownik40353


nie no to tylko dla sportu i rekreacji .i żeby mi jak coś auta nie ukradli (2010/07/28 22:40)

u?ytkownik24522


Na śląsku nie kradną .........hehehe (2010/07/28 22:43)

witiakwicol1


Teraz widzę że nie tylko mnie przydarzyło się dziwne branie.Parę lat wstecz pojechałem z kolegą na szczupaka z żywcem(ukleja).Porzucaliśmy wędki i siedzimy ,mija godzinka nic nie bierze no to ognisko i kiełbaska na patyk do tego browarek.Zagadaliśmy się i nikt nie zauważył że nie ma spławika ,żyłka zasuwa ,podchodzę i przycinam a tu żyłka ucieka do góry ja gały wytrzeszczyłem co się dzieje i widzę jak rybitwa oprawia moją ukleję na gałęzi ale na szczęście nie miała haka w dziobie więc odzyskałem pół uklei.Miesiąc po tym zajściu znowu jestem w tym miejscu tyle że z blaszką ,idziemy i rzucamy.Zagaduję do kolegi gdy nagle kij mi chce wyrwać z ręki i nie było by w tym nic dziwnego o tyle że do góry.Przelatujące stado wron nisko nad wodą z którego jedna wplątała się w żyłkę i tak okręciła że pól godziny z kolegą wyplątywaliśmy ją z żyłki.Cały tydzień bolały mnie palce tak szczypała a ile narobiła hałasu.Pozdrawiam. (2010/07/28 22:43)

u?ytkownik40353


Na śląsku nie kradną .........hehehe

ja wiem ,pożyczają tylko ,he he we wielkopolsce to samo (2010/07/28 22:48)

u?ytkownik8256


unas yno porzyczajom mogesz stowa na drodze połorzyc rano przyjdziesz i dalij tam lerzy tacy uczciwi my som (2010/07/28 22:48)

Sniper64


nie no to tylko dla sportu i rekreacji .i żeby mi jak coś auta nie ukradli

........:) no pomału muszę spadać,jutro ciężki dzień, a w nocy wyjeżdżam w Bory Tucholskie! po córkę jest tam na obozie konnym koło Cekcyna,,Quń'' tak się nazywa to gospodarstwo..polecam!!! Każdy może tam jechać umie czy nie na koniu jechać..tam nauczą jest super! jest też wielkie jezioro Cekcyńskie...a najważniejsze że jest to mała wioska i cicho jak w niebie:) piwko jest:) to na razie:)    (2010/07/28 22:50)

u?ytkownik24522


nie no to tylko dla sportu i rekreacji .i żeby mi jak coś auta nie ukradli

........:) no pomału muszę spadać,jutro ciężki dzień, a w nocy wyjeżdżam w Bory Tucholskie! po córkę jest tam na obozie konnym koło Cekcyna,,Quń'' tak się nazywa to gospodarstwo..polecam!!! Każdy może tam jechać umie czy nie na koniu jechać..tam nauczą jest super! jest też wielkie jezioro Cekcyńskie...a najważniejsze że jest to mała wioska i cicho jak w niebie:) piwko jest:) to na razie:)   


Powodzenia.......... (2010/07/28 22:52)

u?ytkownik40353


unas yno porzyczajom mogesz stowa na drodze połorzyc rano przyjdziesz i dalij tam lerzy tacy uczciwi my som

u nas rano to z całej stówy by Ci resztę zostawili i kartkę kiedy oddadzą to co wzieli he he a do Marka powodzenia i żebyś w tych borach nie pobłądził pozdrawiam (2010/07/28 22:56)

saw


Kurka wodna:) u nas też się czają, często pchają się w zestawy, szczególnie takie czarne nurkujące z kogucikiem na głowie, nie wiem co to jest za ptak ale jak zanurkuje to płynie pod wodą dobre kilkadziesiąt metrów. Na szczęście mi się coś takiego nie przydarzyło ale obawa jest jak widzę że są blisko. (2010/07/29 11:23)

u?ytkownik29889


Kurka wodna:) u nas też się czają, często pchają się w zestawy, szczególnie takie czarne nurkujące z kogucikiem na głowie, nie wiem co to jest za ptak ale jak zanurkuje to płynie pod wodą dobre kilkadziesiąt metrów. Na szczęście mi się coś takiego nie przydarzyło ale obawa jest jak widzę że są blisko.




Prawdopodobnie perkozy. (2010/07/29 12:20)

u?ytkownik29889


Raczej nury rdzawoszyje.



Nie widziałem żadnego Nura z kogucikiem na głowie. Perkoz dwuczuby mi odpowiada. Nur wymieniony przez Ciebie nie ma kogucika. Szkoda że nie ma foto. (2010/07/29 13:56)

marcusoro


Witam 
Drodzy wędkarze powiedzcie coś o J.W Cekcyńskim na co można najlepiej sie nastawić,przyjeżdżam na 12 dni ,będe po wschodniej stronie jeziora na pomoście lub z łodzi .
podpowiedzcie co nieco :)

Pozdrawiam Marek z Bielska Białej  (2012/08/09 20:32)