Zaloguj się do konta

Kupno bolonki

utworzono: 2010/04/04 07:30
domin77

witam,planuję kupno nowej bolonki 6m tak do 250zł,zastanawiam się nad wędziskami z mikado ale nie koniecznie może komuś wpadło w oko ostatnio coś fajnego lub ma jakieś sprawdzone modele,licze na wasze podpowiedzi bo nie lubię wyrzucac kaski w błoto [2010-04-04 07:30]

trolu

witam kolegę. Ja ostatnio zakupiłem bolonkę firmy shimano catana bxt 600m w cenie 280zł(cena hurtowa) i jestem z niej naprawdę zadowolony. Przy długości 6metrów waży tylko 246gramów dla mnie bomba, naprawdę polecam. Co do wędek bolońskich mikado słyszałem o nich dużo dobrego, tak więc wybór należy do ciebie. Najlepiej gdybyś miał wędkę w ręce to naprawdę dużo daje, po prostu zobaczyłbyś jak ci pasuje pozdrawiam.......
[2010-04-04 08:34]

domin77

hej Trolu,waga tego kijka przy 6m to elegancko jak mozesz napisz mi jaki ma c.w i jaka jest akcja,szukam sztywnego kija ze szczytową akcja,kurcze gdyby nie ograniczenia finansowe bylo by łatwiej.pozdrawiam [2010-04-04 22:30]

trolu

c.w. może nie jest zbyt imponujący bo wędka ma do 12g c.w. ale wydaje mi się, że zapas mocy ten kijek posiada. Akcja jest typowo szczytowa, cała wędka jest sztywna mi odpowiada. Ja wędkuje głównie na Nidzie, rybki łowię przeważnie na przepływankę. Sztuki o wadze do 2-3kg nie trafiają się zbyt często, ale jak się juz trafią to przeważnie one kapitulują. Tak ja napisałem wcześniej, najlepiej gdybyś ten kij miał w rekach z pewnością byś sam ocenił czy ci pasuje czy też nie pozdrawiam..
[2010-04-05 08:06]

domin77

myslałem o c.w do25g ale muszę potrzymać to shimano w ręku, akcja taka jaką szukam mała waga moze sie zdecyduję.pozdro

[2010-04-05 09:14]