Kupno smartfonu

/ 12 odpowiedzi
Izeron

To jest forum wędkarskie czopie (2013/07/18 13:09)

wirefree

Pachnie mi to kryptoreklama , w kazdym badz razie opisany na ebayu. tani chinski złom nie wart nawet 100zl (2013/07/18 13:26)

wirefree

Na youtube jest opis polowa funkcji jest tylko w menu ale nie dziala wielki shit jednym slowem (2013/07/18 13:27)

Qoorchuck

Trochę kultury... Jest też dział "Hydepark - na każdy temat" więc po co taki bulwers?  (2013/07/18 13:33)

Qoorchuck

Na youtube jest opis polowa funkcji jest tylko w menu ale nie dziala wielki shit jednym slowem

Czyli lepiej kupić coś markowego, typu sony, samsung, LG itp. ? (2013/07/18 13:34)

limit3d

Ja bym nie ryzykował,dołożył pare groszy i zaufał znanej marce. Lepiej kupić używkę renomowanej firmy,niż nowy "no name". Na pewno dłużej posłuży i z serwisem nie będzie problemu. (2013/07/18 15:13)

getka

Daj sobie spokój to jest warte z 5 6 dolarów a sprzedają to jakby było ze złota, łądnie wyglądają tylko zdjęcia w realu już gorzej, za tą cene kupisz już coś dobrego lecz używanego niestety ale napewno będzie lepsze niż ten kalkulator. (2013/07/18 16:15)

Qoorchuck

Dzięki za rady. To jednak daruję sobie tą chińszczyznę ;) (2013/07/18 22:09)

użytkownik26223

W najtańszym abonamencie (za 30 zł) fajny markowy telefon kosztuje 100 zł więc kupowanie telefonu  w skl . nie ma większego sensu. (2013/07/18 22:42)

danon1973

Witam

Moim zdaniem daruj sobie tanie androidy. Ja mam tablet na androidzie 4.1 za ok. 270zł. Pierwsze dwa miesiące było oki... w miarę oki... potem zaczął się mały koszmar. Po aktualizacji opery internetu nie da się przeglądać, tak wolno to chodzi. Na innych przeglądarkach jest trochę lepiej ale i tak człowiek się męczy, bardzo męczy. Nawet przy obsłudze systemu ciężko chodzi i tnie. Używam go jedynie do czytania (duży ekran) oraz grania w Arcane Legends (fajna gierka ;), w grze oczywiście przycina, ale jedynie w miastach, gdzie jest więcej ludzi. Procesor 1Ghz, 512 Mb ramu.

Smartfona natomiast mam lumię 900... nie jest to android tylko Windows phone. Różnica w porównaniu do tabletu jest kolosalna. Przez rok mam ten telefon i mimo, że mam na nim 70 gier i drugie tyle aplikacji, to nic się nie tnie. Błyskawica. Wszystko chodzi tak płynnie, że obsługa telefonu jest jak zabawa. Tak samo przeglądanie internetu.
Powiem tak, jeśli miałbym kupować androida... to celowałbym w telefony takie od Galaxy S3 mini w górę. Kupując słabszy telefon będziesz się męczył. Dobrym telefonem, który kosztuje tyle co Galaxy S3 mini ale jest od niego dużo, dużo lepszy jest LG P880 Optimus 4xHD (ale cena niecały 1000zł ;). Zniego na pewno byłbyś zadowolony.

Jeśli chcesz coś tańszego kupować to celowałbym jednak w Windows Phone... może uda się jakąś lumię 520 używaną wyrwać za te 350-400zł?

Wyświetlacz ma trochę gorszy... w porównaniu do wyższych modeli, bo w tym przedziale cenowym jest i tak jednym z najlepszych. Na pewno wszystko, co ściągniesz na ten telefon będzie na nim chodzić bez zająknięcia. Nie będzie ryzyka jak w androidzie, że zainstalujesz aplikację lub grę i będziesz miał klatkowanie. Obsługa systemu będzie przyjemnością. No i aplikację noki... zwłaszcza nawigacja - super sprawa, często ją jadąc na ryby używam... ( na androida jest lepsza auto mapa, ale płatna a ja piracenia nie uznaję). Tylko, że system windows ma ograniczenia... np. do sms nie możesz przypisać dzwonka do kazdej osoby, tylko masz jeden dźwięk do wszystkich sms itp. Nie możesz też tak bardzo zmieniać wyglądu systemu jak w androidzie.

Musisz się zastanowić do czego oczekujesz od telefonu. Mimo wszystko za 200zł to Ci ciężko będzie dobry smartfon znaleźć. Wolałbym wziąć zwykły telefon niż męczyć się z tanim smartfonem. No ale szukaj, może jakaś okazja na allegro na tanią używkę się trafi?

Pozdrawiam (2013/07/19 08:32)

Mija

Jak dla mnie ten aparat (jak na smartfon) wykluczają jego parametry techniczne, rozdzielczość, ilość kolorów, aparat fotograficzny, dzwonki...

Chyba wszystko co wymienili wyklucza go :)

Ładnie tylko wygląda :) Tak dziewczęco ;)) (2013/07/19 09:31)

rudy120

Do 200 zł to Ty raczej smartfona nie kupisz :) (2013/12/23 08:14)