Kupno zanęt .

/ 2 odpowiedzi
hej mam zamiar kupić sobie bazę zanęt a chcę kupić na feeder,karpia,lina,karasia i atraktory na te ryby wiec polećcie mi jakie te zanęty dokładna nazwa i firma proszę o pomoc i dziękuję wolał bym firmy dragon i traper ! ale podawajcie co uważacie za dobre
 
u?ytkownik77866


pójdź do sklepu tam wszystko pisze na opakowaniach a jeśli czegos nie będziesz wiedział to zapytaj sprzedawcy (2012/03/20 16:32)

radzik19821982


hej mam zamiar kupić sobie bazę zanęt

cześć, nie napisałeś precyzyjnie, czy chcesz kupić bazę zanętową/do zanęt, czy też chcesz zrobić sobie zapas kilku zanęt na sezon.

Baza zanętowa nie nadaje się bezpośrednio do łowienia, ona jest jedynie punktem wyjścia (stąd nazwa: baza) do zrobienia własnej zanęty.

Z dragonowskich zanęt polecam ci Mega Baits Method-Feeder, idą w nią liny, duże karasie, karpie, brzany. Jak jest z leszczami to nie wiem, bo nie wyprawiałem, się z tą zanętą na leszcze. Trzeba sprawdzić.
U mnie w rzece i jeziorze sprawdza się smak Meat i Fish.

Z innych serii to Magnum - zawsze można liczyć na dobre efekty tej zanęty oraz XXL - na lato i wczesną jesień.

Przez ostatnie 2 lata z zanętami Trapera jest różnie, te co były dobre nagle okazywały się kiepskie - zmuszają człowieka do ciągłego kupowania innych serii i próbowania ich skuteczności, a ja wolę mieć 1-2 sprawdzone serie i niezawodne, dlatego zrezygnowałem z Trapera. (2012/03/21 04:28)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.