Zaloguj się do konta

Kupno spinningu do 300 zł

utworzono: 2010/09/04 22:20
soltys16

witam mam mały problem z dobraniem odpowiedniego spiningu szukam czegoś dobrego i zarazem solidnego słyszałem że firma ugly stick oferuje takie wędki a wiec tak ja łowie z lądu na rzekach i jeziorach na zakup przeznaczę jakieś 300 zł mniej lub więcej ...                                                        prośba do doświadczonych wędkarzy o pomoc w tej sprawie aha myślałem do 45 gram wyrzutu 2.70 długość
[2010-09-04 22:20]

robertxxx62

Witam !!! Ja posiadam spinning shimano beast master c.w 10-30 Jestem bardzo zadowolony , ostatnimi czasy dosyć mocno ją testuje na plecionce i większymi przynętami , jak dotąd to sprawuje się wzorcowo ! Ale każdy ma swój typ kijka do spinningu i dobrze pójść do sklepu i popróbować jak leży w ręku . Pozdrawiam !!! 
[2010-09-04 22:39]

soltys16

no tak tylko ja nie znam sie za bardzo na sprzecie i nie chcilbym zeby wciskali mi drogie kije albo te co nie zchodza szukam porad co by tu wybrac
[2010-09-04 22:50]

felippe

ale bracie. jak sie nie znasz tak dobrze na sprzecie to nie bierz takich drogich patykow. ja swego czasu kupilem Kongera - Tiger Cross Maxx 240/10-30 i kijek wg mnie sprawuje sie swietnie na szupaka, czy sredniego sandacza. cud miod jednym slowem. a kosztuje nawet nie polowe Twojej zamierzonej sumy :]
kupujmy i lowmy z rozwaga. powodzenia
[2010-09-05 00:45]

soltys16

to w takim razie co proponujecie jaki kij ? coś takiego  żeby i większej rybie podołać wiecie panowie nigdy nie wiadomo kiedy coś dużego wezmie mam na myśli kilku kilowa sztuka 
[2010-09-05 04:09]

soltys16

to w takim razie co proponujecie jaki kij ? coś takiego  żeby i większej rybie podołać wiecie panowie nigdy nie wiadomo kiedy coś dużego wezmie mam na myśli kilku kilowa sztuka 
[2010-09-05 04:09]

kaban

Najlepiej żebyś wybrał się do sklepu z kolegą lub znajomym,który ma już jakieś doświadczenie w spinningu i łowi na takich łowiskach jak ty.Oferta jeżeli chodzi o sprzęt wędkarski jest bardzo bogata i ja nie podejmuje się komukolwiek doradzać konkretnego wędziska danej firmy bo mi się może podobać a dla ciebie będzie chybionym zakupem.Myślę,że w przypadku braku rady kolegi trzeba się będzie oprzeć na propozycjach sprzedawcy ale one wcale nie muszą być złe.
[2010-09-05 07:49]

Irkoni

Kolego ilu wędkarzy tyle wędek,JAXON XT-Pro spinning  2,90, 10-32g.Jeżeli chcesz łowić szczupaczka i sandacza.Kijek w miarę lekki mocny no i cena jest w miarę umiarkowana.
Drugi to już FIUME Revenger 2.70,15-40 ten kij ma dość szybką pracę no i cena jest większa....

[2010-09-05 08:11]

soltys16

no dzięki panowie to już zawsze jakiś trop właśnie oto chodzi że sprzętu jest w pyte a jak ktos się nie zna to wtedy pojawia się problem muszę dobrze się rozejrzeć żeby plamy nie dać
[2010-09-05 08:37]