Zaloguj się do konta

Wędka Trabucco Venom Energy 500.

utworzono: 2019/07/15 15:20
comarcin

Zakupiłem na allegro bolonkę Trabucco Venom Energy 500 cm. Dziś ją odebrałem. Jakież było moje zdziwienie gdy wędka nie miała ostatnich 3 przelotek, przelotki te sprzedawca dołączył oddzielnie w woreczku do samodzielnego montażu. Po zmierzeniu długość wędki to 480 cm. Czy trafiłem na nieuczciwego sprzedawce? Raczej to nie jest normalne [2019-07-15 15:20]

ryukon1975

Różnice w długości nie są niczym dziwnym to się zdarza. Sprawdzałem na wielu wędziskach różnych firm. Jednak te 20 cm to trochę dużo. Przelotki poza kijem wraz z tymi dwudziestoma brakującymi centymetrami rzucają podejrzenie że kij mógł być złamany w ostatniej sekcji. Możesz to sprawdzić montując "na sucho" przelotki. Wtedy zobaczysz czy pasują i w jakich miejscach na blanku wypadnie ich montaż i czy średnica ostatniej przelotki pasuje do szczytówki. [2019-07-15 18:40]

comarcin

Kupiłem dużo wędek w swoim życiu , bardzo dużo widziałem w sklepach i nigdy się nie spotkałem żeby nie było przelotek na szczytówce. Zwłaszcza ,że kupiona przeze mnie wędka na wszystkich zdjęciach z różnych sklepów poosiada przelotki. Od kiedy przelotki daje się osobno? [2019-07-15 19:05]

ryukon1975

Dlatego napisałem wyraźnie że różnica w długości się zdarza nawet w znacznie droższych wędziskach. Miałem przykładowo takie za ponad 600 zł na którym pisało 2,74 m a miało 2,68 m. Jednak te przelotki poza kijem nie są już normalne. Sprzedawca wysłał uszkodzony towar. Jak było wyżej zachodzi podejrzenie złamania lub odklejenia się ostatniej przelotki. Nie znam tego kija i nie wiem jakie tam są przelotki. Wiem jednak że przy bolonkach są różne rozwiązania i w ciemno trudno coś osądzać. [2019-07-15 19:14]

comarcin

Sprzedawca mówi że wędki Trabucco tak są oryginalnie robione ze przelotki nie są wklejane. Ciężko mi w to uwierzyć. Proszę o opinie posiadaczy wędek Trabucco. [2019-07-15 19:50]

comarcin

Nikt nigdy nie kupił bolonki Trabucco? [2019-07-16 10:40]